Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

JeKo-Trading B.V.

Geverifieerd
Klemit 8a · 5325 KG Well

JeKo-Trading B.V. is een geverifieerd autobedrijf in Well, Gelderland. Gespecialiseerd in Renault, Audi, Volvo en meer. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.8 op 5, op basis van 21 Google reviews. Op autokopen.nl staan 18 occasions van JeKo-Trading B.V..

4.8(21 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten
Telefoon0634610246

Plug-in-hybride occasions bij JeKo-Trading B.V.

Alle merkenAudi3Renault3Volvo3Ford2Hyundai1Mazda1Peugeot1Suzuki1Toyota1Dacia1BMW1
Alle brandstofBenzine17Plug-in hybride1

1 occasion beschikbaar · brandstof: Plug-in hybride

Google reviews over JeKo-Trading B.V.

  • Henry Serne

    Ik kan alle goede ervaringen niet delen helaas. Ik bel vandaag maandagochtend 9.00 uur op voor een afspraak om een unieke LPG auto (eigenlijk mijn droomauto toch wel) op dinsdag te bezichtigen. De auto was nog beschikbaar. Was leuk gesprek. Niets mis mee. We spreken samen af dat de auto vastgehouden zou worden tot mijn bezoek. Dat kon, was geen probleem (speciaal naar gevraagd, opname heb ik nog, ik neem mijn gesprekken met bedrijven namelijk altijd op). Ik heb mijn vrouw geïnformeerd, zij was ook heel enthousiast dat deze auto nog beschikbaar was. Vervolgens word ik dezelfde middag 14.00 uur teruggebeld met de mededeling dat de auto toch verkocht was aan mensen die zaterdag hadden proefgereden. Die wilde hem uiteindelijk toch kopen. De aanbetaling was al overgemaakt vertelde de verkoper. Huh? En ik had nog speciaal gevraagd om de auto voor mij vast te houden... Ik vind dit op zijn zachtst gezegd niet netjes, eigenlijk ook onbetrouwbaar en ben echt teleurgesteld. Ik begrijp dat je als autoverkoper wilt verkopen omdat je niet zeker weet of de auto echt verkocht wordt. Maar je hoort je wel aan gemaakte afspraken te houden. In dit geval had de verkoper mij moeten melden dat het verkooptraject nog lopende was. Of tegen de kijkers van afgelopen zaterdag moeten zeggen dat er nu iemand anders kwam kijken en dat de auto daarna eventueel weer wel of niet beschikbaar was voor aankoop. Beide is in dit geval niet gebeurt. Vandaar 1 ster. Ik kan daarmee jammer genoeg ook geen oordeel geven over het vervolgtraject...

  • Michiel Strik

    Recent een Toyota RAV4 gekocht bij JeKo-Trading. Vanaf het eerste contact kwam Jelmer zeer betrouwbaar en eerlijk over. Tijdens de proefrit maakte de automatische achterklep al een vreemd geluid. Toen dit na aankoop niet verbeterde, heb ik contact opgenomen. Na één mailtje heeft Jelmer direct de elektrische kofferbakarmen kosteloos vervangen. Ik ben erg tevreden over de service en de manier waarop dit is afgehandeld. Geen discussie, maar gewoon een nette en snelle oplossing. Dat geeft vertrouwen en laat zien dat hij achter de auto’s staat die hij verkoopt. Kortom: een prettige aankoopervaring, goede service en een verkoper die zijn afspraken nakomt. Zeker een aanrader.

  • Luca

    Ik heb onlangs een Volkswagen Up gekocht bij Jeko-trading en ik ben ontzettend tevreden over de hele ervaring. Vanaf het eerste contact voelde het al goed: vriendelijk, professioneel en vooral eerlijk advies zonder enige druk.

  • Wilko Roos

    We hebben hier op een fijne manier een prachtige Audi q5 gekocht. Na aankoop bleken er wat problemen omtrent het olieverbruik. Jelmer heeft koste nog moeite gespaard om dit goed op te lossen. De enige optie was om de motor te reviseren en dit is dan ook binnen de garantie gebeurd. Een duur grapje! Bedankt voor de goede service Jelmer en heel veel succes met je bedrijf! Zo kom je er wel!

  • Cor Aldenzee

    MooieTiguan gekocht bij JekoTrading, Een jong energiek bedrijf met Jelmer aan het roer die technisch zeer goed onderlegd is en al je vragen op gebied van een auto graag kan en wil beantwoorden. Vriendelijke behandeling ,goede service en Jelmer is iemand die zijn belofte nakomt.Bovendien is er altijd een kopje koffie of thee voor jou. Dus wanneer je op zoek bent naar jou auto,toch eens even bij Jeko Trading kijken.

Veelgestelde vragen over JeKo-Trading B.V.

Wat zijn de openingstijden van JeKo-Trading B.V.?

De openingstijden van JeKo-Trading B.V.: maandag: 09:00–18:00; dinsdag: 09:00–18:00; woensdag: 09:00–18:00; donderdag: 09:00–18:00; vrijdag: 09:00–18:00; zaterdag: 09:00–17:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt JeKo-Trading B.V. beoordeeld?

JeKo-Trading B.V. heeft een gemiddelde beoordeling van 4.8 op 5, op basis van 21 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft JeKo-Trading B.V.?

JeKo-Trading B.V. heeft momenteel 18 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €3.995 tot €23.495.

Welke brandstoftypen biedt JeKo-Trading B.V. aan?

In het aanbod van JeKo-Trading B.V. zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Benzine, Plug-in hybride.

Welke automerken verkoopt JeKo-Trading B.V.?

JeKo-Trading B.V. is gespecialiseerd in Renault, Audi, Volvo, Ford. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met JeKo-Trading B.V.?

U kunt JeKo-Trading B.V. bereiken via 0634610246. Meer informatie vindt u op www.jeko-trading.nl.