Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Kempenaar Renault Bodegraven

Geverifieerd
Broekveldselaan 7 · 2411 NL Bodegraven

Kempenaar Renault Bodegraven is een geverifieerd autobedrijf in Bodegraven, Zuid-Holland. Gespecialiseerd in Renault, Dacia. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.6 op 5, op basis van 200 Google reviews. Op autokopen.nl staan 17 occasions van Kempenaar Renault Bodegraven.

4.6(200 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten

Aanbod (17 occasions)

Alle merkenRenault13Dacia4
Alle brandstofBenzine12LPG3Elektrisch1Hybride1

17 occasions beschikbaar

Google reviews over Kempenaar Renault Bodegraven

  • Annie van der Keur

    Eind vorig jaar bracht ik mijn Renault Twizy naar Renault Service Kempenaar in Bodegraven omdat Renault-dealer Zeeuw&Zeeuw Leiderdorp (en geen enkele Renault Zeeuw&Zeeuw-dealer in heel Nederland want monopoliepositie) de handrem van mijn Renault Twizy weigerde te repareren. Toen ik 'm bij Renault Service Kempenaar ophaalde kreeg ik een rekening van 370,- euro gepresenteerd. Achteraf bezien was ik gelukkig mijn pinpas vergeten en zou ik de factuur via online bankieren voldoen. Toen ik wegreed en even stopte om mijn handrem te controleren merkte ik dat deze nog steeds stuk was. Hoe durf je in hemelsnaam een factuur van zoveel geld te rekenen terwijl je letterlijk niets heb gedaan. Dit zijn gewoon pure maffiapraktijken en niets anders!!! Donderdag 8/1/2026 heb ik 'm laten repareren bij een garage (dus geen Renault-dealer) voor 60,- euro. Dat is dus een schijntje vergeleken bij de factuur van Renault Service Kempenaar.

  • Annette Camonier-Jansen

    Wij zijn al 10 jaar lang klant bij Renault Garage Kempenaar in Bodegraven. Zowel de heer Kempenaar als zijn gezin en de (garage)medewerkers hebben ons nog nooit teleurgesteld als het gaat om advies, medewerking en onderhoud van de auto. Een garage die absoluut is aan te bevelen!

  • Suzy Schlangen

    Ik kreeg het klepje om op te laden niet meer los en ben gewoon even langs gereden. Meteen geholpen en een kop thee gekregen. Toen de auto weer in orde was had ik de thee nog niet eens op! Super service 👍🏻

  • Pawełek CG

    Ik kocht acht maanden geleden een Renault en maakte me zorgen over de staat van de auto. Ik wilde hem laten onderhouden bij een erkende dealer. Ik maakte een afspraak bij dit bedrijf voor een olieverversing, oliefiltervervanging en luchtfiltervervanging. Ik had dit vermeld in mijn notities toen ik de keuring online inplande. Ik was enorm verrast toen ik aankwam en te horen kreeg dat ze de keuring niet konden uitvoeren zonder me €350 extra in rekening te brengen. De auto die ik acht maanden geleden bij de dealer had opgehaald, was grondig gekeurd en had een 200-puntencontrole ondergaan. Mij werd verteld dat ze de keuring niet konden uitvoeren omdat het bedrijfsbeleid dit verbiedt. Als het bedrijfsbeleid is om je eigen klanten of potentiële klanten te misleiden, verander dat beleid dan, want dit is een ramp. Wat voor klantenservice bieden jullie? Een klant bestelt alleen een olieverversing en filtervervanging. En jullie willen hem een ​​uitgebreide keuring opdringen, inclusief het vervangen van de interieurfilters, enzovoort, terwijl die acht maanden geleden al vervangen zijn. Hij wijst er ook nog eens op dat de auto vijf jaar oud is en niet meer onder de garantie valt. De man aan de balie probeert mensen te misleiden en op te lichten. Vervang deze man, tenzij je klantbeoordelingen niet belangrijk vindt. Op basis van mijn ervaring met deze service kan ik met zekerheid zeggen dat je hier niet heen moet gaan, tenzij je extra diensten wilt die je eigenlijk niet wilt betalen. Uiteraard zal de zaak worden gemeld aan Bouvag en het hoofdkantoor van Renault. Hoewel ik hun procedures begrijp, snap ik niet waarom ze me dit niet per e-mail konden laten weten. Ik moest naar het servicecentrum komen en mijn tijd verspillen.

  • Margreet Schluter

    Fantastisch geholpen. Vriendelijke mensen. Zijn niet afwachten maar namen contact met me op toen de verzekeringsmaatschappij niets meer van zich liet horen.

Veelgestelde vragen over Kempenaar Renault Bodegraven

Wat zijn de openingstijden van Kempenaar Renault Bodegraven?

De openingstijden van Kempenaar Renault Bodegraven: maandag: 08:00–18:00; dinsdag: 08:00–18:00; woensdag: 08:00–18:00; donderdag: 08:00–18:00; vrijdag: 08:00–18:00; zaterdag: 09:00–17:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt Kempenaar Renault Bodegraven beoordeeld?

Kempenaar Renault Bodegraven heeft een gemiddelde beoordeling van 4.6 op 5, op basis van 200 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Kempenaar Renault Bodegraven?

Kempenaar Renault Bodegraven heeft momenteel 17 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €5.950 tot €19.950.

Welke brandstoftypen biedt Kempenaar Renault Bodegraven aan?

In het aanbod van Kempenaar Renault Bodegraven zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Benzine, LPG, Elektrisch, Hybride.

Welke automerken verkoopt Kempenaar Renault Bodegraven?

Kempenaar Renault Bodegraven is gespecialiseerd in Renault, Dacia. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Kempenaar Renault Bodegraven?

U kunt Kempenaar Renault Bodegraven bereiken via 0172-46 95 55. Meer informatie vindt u op www.kempenaar-autobedrijven.nl.