Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Koekkoek Auto's

Geverifieerd
Blokdrukweg 5a, 4104 BD Culemborg · 4104 BD Culemborg

Koekkoek Auto's is een geverifieerd autobedrijf in Culemborg, Utrecht. Gespecialiseerd in Kia. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 5.0 op 5, op basis van 6 Google reviews. Op autokopen.nl staan 19 occasions van Koekkoek Auto's.

Merken:Kia
5.0(6 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten

Aanbod (19 occasions)

Alle merkenKia17Ford1Nissan1
Alle brandstofBenzine13Hybride5Elektrisch1

19 occasions beschikbaar

Google reviews over Koekkoek Auto's

  • Erhan

    Inmiddels maand geleden een Opel movano aangeschaft zeer tevreden ermee Heb de bus voor een mooie prijs kunnen overnemen Meneer Harry was zeer vriendelijk mocht ik ooit weer een bus nodig hebben dan ziet uw me zeker weer terug

  • Erik Kwant

    Top wagen gekocht voor goede prijs. Super service.

  • simone migo

    Waaaaauuuuw wat een onwijs goeie service dankjewel

  • Rolands Zālītis

    Ik heb een busje gekocht en ben erg blij met de aankoop! Hij rijdt erg goed. De verkoper was erg vriendelijk!

  • Gerard van Eldik

Veelgestelde vragen over Koekkoek Auto's

Wat zijn de openingstijden van Koekkoek Auto's?

De openingstijden van Koekkoek Auto's: maandag: 09:00–18:00; dinsdag: 09:00–18:00; woensdag: 09:00–18:00; donderdag: 09:00–18:00; vrijdag: 09:00–18:00; zaterdag: 09:00–16:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt Koekkoek Auto's beoordeeld?

Koekkoek Auto's heeft een gemiddelde beoordeling van 5.0 op 5, op basis van 6 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Koekkoek Auto's?

Koekkoek Auto's heeft momenteel 19 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €8.450 tot €22.750.

Welke brandstoftypen biedt Koekkoek Auto's aan?

In het aanbod van Koekkoek Auto's zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Benzine, Hybride, Elektrisch.

Welke automerken verkoopt Koekkoek Auto's?

Koekkoek Auto's is gespecialiseerd in Kia. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Koekkoek Auto's?

U kunt Koekkoek Auto's bereiken via +31 (0)6 28 34 72 00. Meer informatie vindt u op koekkoekautos.nl.