Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Nefkens Doorn

Geverifieerd
Velperengh 2 · 3941 BZ Doorn

Nefkens Doorn is een geverifieerd autobedrijf in Doorn, Utrecht. Gespecialiseerd in Peugeot, Opel, Citroën. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.6 op 5, op basis van 158 Google reviews. Op autokopen.nl staan 49 occasions van Nefkens Doorn.

4.6(158 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten
Telefoon0343437000

Aanbod (49 occasions)

Alle merkenPeugeot23Opel15Citroën10Fiat1
Alle brandstofBenzine25Hybride11Elektrisch10Plug-in hybride3

Pagina 1 van 3 · 49 occasions beschikbaar

Google reviews over Nefkens Doorn

  • Ben Kooistra

    Altijd goede service, ook als het druk is.We kwamen voor een spoed reparatie en zijn snel en goed geholpen. Na een heerlijk bakje koffie konden we de auto gerepareerd weer meenemen.

  • Dini Sas

    Ik rijd uit Utrecht helemaal naar Doorn vanwege het vriendelijke en kundige personeel. Bovendien is daar een heel ontspannen sfeer. Ben al meer dan 40 jaar klant bij Nefkens ,maar miste de bekende gezichten uit de garage uit Bunnik..waardoor mijn teleurstelling dat de garage in Bunnik verdween, weer goed is gecompenseerd. Bedankt mannen!!

  • Herman Kosten

    Bij de Peugeot garage in Nieuwegein had ik een APK keuring en grote beurt aangevraagd op 8 januari en kon pas op 18 februari terecht. Toen mijn auto motorstoring aangaf kon ik ook niet eerder worden geholpen in Nieuwegein, gelukkig kon ik wel eerder terecht in Doorn en werd daar ouderwets keurig geholpen en werd mij ook een leenauto ter beschikking gesteld....top. Helaas bleek mijn motor niet meer te repareren, dat werd mij goed uitgelegd evenals wat de eventuele reparatie opties waren. De factuur voor onderzoek en leenauto zeer coulant.

  • Jos de Jager

    Na 35 jaar een topgarage in Utrecht te hebben gehad, moest ik op zoek naar een goede garage in de omgeving van mijn nieuwe woonplaats. En die heb ik gevonden! Ik ben heel tevreden met de service, het vriendelijke te woord staan en informeren en de snelle afhandeling van de keuring!

  • Lineke Groninger

    Vriendelijk en behulpzaam! Daar kunnen ze bij andere bedrijven nog wat van leren Goede onderhandelingen en gingen met een goed gevoel de deur uit

Veelgestelde vragen over Nefkens Doorn

Wat zijn de openingstijden van Nefkens Doorn?

De openingstijden van Nefkens Doorn: maandag: 08:00–18:00; dinsdag: 08:00–18:00; woensdag: 08:00–18:00; donderdag: 08:00–18:00; vrijdag: 08:00–18:00; zaterdag: 09:00–17:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt Nefkens Doorn beoordeeld?

Nefkens Doorn heeft een gemiddelde beoordeling van 4.6 op 5, op basis van 158 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Nefkens Doorn?

Nefkens Doorn heeft momenteel 49 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €9.900 tot €34.925.

Welke brandstoftypen biedt Nefkens Doorn aan?

In het aanbod van Nefkens Doorn zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Benzine, Hybride, Elektrisch, Plug-in hybride.

Welke automerken verkoopt Nefkens Doorn?

Nefkens Doorn is gespecialiseerd in Peugeot, Opel, Citroën. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Nefkens Doorn?

U kunt Nefkens Doorn bereiken via 0343437000. Meer informatie vindt u op www.nefkens.nl.