Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Oomen Automotive service

Geverifieerd
Ruysdaelstraat 9 · 4567 DA Clinge

Oomen Automotive service is een geverifieerd autobedrijf in Clinge, Noord-Brabant. Gespecialiseerd in Peugeot, BMW, MINI. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.2 op 5, op basis van 200 Google reviews. Op autokopen.nl staan 4 occasions van Oomen Automotive service.

4.2(200 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten
Telefoon0623052379

Aanbod (4 occasions)

Alle merkenPeugeot2BMW1MINI1
Alle brandstofBenzine3Plug-in hybride1

4 occasions beschikbaar

Google reviews over Oomen Automotive service

  • Nico Donselaar

    Ik heb bij Autobedrijf Oomen een auto gekocht zonder garantie. Helaas begon na ongeveer 100 kilometer de koppeling te slippen. Dat was natuurlijk een tegenvaller. Wat ik echter erg waardeer, is de manier waarop hiermee is omgegaan. Hoewel de auto zonder garantie was verkocht en Autobedrijf Oomen naar mijn idee niet verplicht was om iets te doen, heeft hij toch een deel van de reparatiekosten voor zijn rekening genomen. Dat getuigt van betrokkenheid en fatsoen. Bij een gebruikte auto kan altijd iets misgaan. Voor mij is vooral belangrijk hoe een verkoper daarmee omgaat. In mijn geval werd er netjes gecommuniceerd en werd er gezocht naar een redelijke oplossing. Daarom kijk ik met een goed gevoel terug op de aankoop en op de service die ik heb gekregen.

  • Jeanine Vd B

    Omdat vaak mensen alleen een review plaatsen als de ervaring minder is, wil ik mijn review hier ook plaatsen aangezien mijn ervaring juist goed is! Ik was op zoek naar mijn eerste auto, en was met het online zoeken steeds wat huiverig of de aanbieders wel betrouwbaar zouden zijn. Uiteindelijk bij Oomen terechtgekomen omdat zij een Ford Puma online hadden staan. Vriendelijk ontvangen door Goyke, auto stond al klaar voor de proefrit en daarna was de keuze snel gemaakt! De auto had na de koop een melding mbt bandenspanning. Dit werd snel en makkelijk opgelost in overleg met Goyke, dus precies zoals je hoopt dat het gaat mocht er onverhoopt toch een beroep worden gedaan op de verkoper. Wat mij betreft dus een goede garage die ik zou aanbevelen!

  • Othala

    Ik plaats niet vaak een review maar vind het toch wel iets wat ik graag wil delen dit keer. Moet eerlijk zijn gezien de enkele slechte reviews word je dan toch soms wat huiverig om ergens iets te kopen of langs te komen wat soms toch in werkelijkheid niet zo negatief is. Dat gezegd hebbende. Vorige maand een auto gekocht een occasion Nissan. Na enkele weken bleek er iets te zijn met de remmen. Ja wie kan het zeggen was het al zo of is het gewoon daarna zo gekomen. Het is toch ook wel een wat oudere auto dus je weet dat niet alles altijd 100% is. Alleen aangezien door omstandigheden ik bij een andere garage in de buurt was langsgegaan bleken de kosten toch wel wat hoog en schrok daar dan ook wel van. Uiteindlijk ben ik toch nog naar AutOomen kunnen rijden omdat de garage de remmen rijbaar hadden gemaakt. Vervolgens is dit heel netjes opgelost en ben daar toch wel zeer tevreden over. Ze laten je niet aan je lot over dat waardeer ik toch wel!

  • Lucien Tellier

    Laatst had ik problemen met mijn rechtervoorwiel ivm het slechte weer. Heb toen met de eigenaar gebeld voor advies. Toen sprak ik een zeer vriendelijke en behulpzame man. Die mij verteld wat ik zelf eraan kon doen. Maar dat ik ook langs mocht komen. De heer heeft mijn banden nog opgepompt. En wilde geen fooitje. Uiteraard wil deze lieve man wel alsnog een 5 sterren review geven! En laten weten dat ik graag bij deze fijne ondernemer terug kom. Dankjewel!!

  • Smail khoshnaw

    ​Ik las wat negatieve reviews over de onvriendelijkheid van de verkoper, maar dacht Ach, iedereen heeft wel eens een slechte dag. Nou daar heb ik me flink op verkeken. Mijn vrouw en ik liepen de showroom binnen en werden ruim 10 minten compleet genegeerd. Toen we zelf maar op de verkoper afstappen om te zeggen dat we kwamen voor de afgesproken proefrit, keek hij ons alleen maar raar aan en vroeg bot: 'Welke auto?' Hij kwam ontzettend chagrijnig en onprettig over. Wat je probleem ook is, reageer het niet af op je klanten. We hebben de proefrit afgezegd; als de service nu al zo slecht is, wil ik niet weten hoe ze je behandelen als er echt iets mis is met de auto. Geen aanrader.

Veelgestelde vragen over Oomen Automotive service

Wat zijn de openingstijden van Oomen Automotive service?

De openingstijden van Oomen Automotive service: maandag: 08:15–17:15; dinsdag: 08:15–17:15; woensdag: 08:15–17:15; donderdag: 08:15–17:15; vrijdag: 08:15–17:15; zaterdag: 09:00–16:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt Oomen Automotive service beoordeeld?

Oomen Automotive service heeft een gemiddelde beoordeling van 4.2 op 5, op basis van 200 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Oomen Automotive service?

Oomen Automotive service heeft momenteel 4 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €5.495 tot €31.995.

Welke brandstoftypen biedt Oomen Automotive service aan?

In het aanbod van Oomen Automotive service zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Benzine, Plug-in hybride.

Welke automerken verkoopt Oomen Automotive service?

Oomen Automotive service is gespecialiseerd in Peugeot, BMW, MINI. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Oomen Automotive service?

U kunt Oomen Automotive service bereiken via 0623052379. Meer informatie vindt u op oomenautomotiveservice.nl.