Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Oostendorp Den Bosch

Geverifieerd
Hervensebaan 11 · 5232 JL 's-hertogenbosch

Oostendorp Den Bosch is een geverifieerd autobedrijf in 's-hertogenbosch, Noord-Brabant. Gespecialiseerd in Toyota. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.3 op 5, op basis van 667 Google reviews. Op autokopen.nl staan 71 occasions van Oostendorp Den Bosch.

Merken:Toyota
4.3(667 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten
Telefoon073-6496633

Aanbod (71 occasions)

Alle brandstofHybride43Benzine18Plug-in hybride7Elektrisch3

Pagina 1 van 3 · 71 occasions beschikbaar

Google reviews over Oostendorp Den Bosch

  • peter hillebrand

    Wij hadden een afspraak voor een 1ste onderhoudsbeurt bij Oostendorp Hyundai Den Bosch.Wij hadden aangeven dat er een kraakje/tik achter in de auto hoorde!De beurt is gedaan en het kraakje is weg.Het onderhoud was binnen de tijd die er voor staat gedaan.Super tevreden zijn wij daar weg gegaan en nog even bosche bollen gehaald bij Jan de Groot en terug gereden naar Amsterdam

  • Mart van de Valk

    Van kwaad naar erger: slecht onderhoud, 7x terug geweest en door gebrek aan vertrouwen door andere garage laten maken. Later wordt >1.000 euro in rekening gebracht als een onderdeel defect raakt, wat 6 maanden eerder blijkt te zijn 'vervangen' onder een terugroepactie. Deze klacht gemeld, wordt niet in behandeling genomen. Telefonische bereikbaarheid ook nog eens slecht. Daarbij blijven de medewerkers ook maar kort werken, veel wisseling van personeel achter de balie, dat zegt ook al iets...

  • Dennis de Cocq

    1 ster is eigenlijk nog te veel! Heel fijn geholpen door ene Mike. We moesten vooral alles bij Oostendorp laten. Zo hadden ze een eigen schadeservice, konden we terecht voor de apk, en natuurlijk wanneer er binnen de garantietermijn iets aan de hand was moesten we zeker langs komen. Totdat er binnen de garantietermijn iets mankeerde. Wij werden er door een zeer onverzorgde kerel aan de balie op zeer onbeschofte manier te woord gestaan. Ons werd verteld dat Oostendorp gestopt was met alle merken welke zij zelf niet voeren. Dat wij een probleem hadden met een lekke band (deze liep langzaam leeg) was voor hen geen reden om ons op een nette manier te helpen. Maar toch, uiteindelijk na twee uur wachten was het ventiel vervangen voor Eu 50,00. Echt geweldige hulp binnen de garantietermijn en super service!! Dit was de eerste, en zeker de laatste auto van Oostendorp. Bellen kun je ze ook tot je een ons weegt, al 2 maanden "telefoon is bezet". Dus die 8,8 en "afspraak is afspraak", daarvoor moet je beslist niet bij Oostendorp zijn!

  • Arjan Bussink

    Niet tevreden over aflevering van nieuwe auto (Mazda3 Homura) door Maurits. De auto trilde enorm en was voelbaar door de gehele auto. Dit was een flinke teleurstelling en deceptie over de beleving die je verwacht van een nieuwe auto. Kom niet uit de buurt dus vele extra kilometers moeten maken voor de noodzakelijke werkplaatsbezoeken. Uiteindelijk goed geholpen en opgelost door Dominique van de naastgelegen Mazda vestiging (zie andere review, zij kregen van mij dan ook 5 sterren).

  • Peter Van der Lee

    wij hebben een Hyundai ix20 bij hun vandaan we zijn door Leroy geholpen gewoon perfect geen poespas of zo en een inruil prijs gehad zoals we hadden afgesproken ..een mooie en goede auto gekocht. er was een iets wat onder de opties stond maar wr jammer genoeg niet opzat daar kwamen we later achter dat was de zij spiegels zijn elektrisch inklapbaar .maar nee dus. nog even met Leroy gebeld en die zei ja het komt wel eens voor dat het verkeerd vermeld wordt maar het staat toch echt op de lijst met opties. voor de rest heel goed geholpen

Veelgestelde vragen over Oostendorp Den Bosch

Wat zijn de openingstijden van Oostendorp Den Bosch?

De openingstijden van Oostendorp Den Bosch: maandag: 09:00–18:00; dinsdag: 09:00–18:00; woensdag: 09:00–18:00; donderdag: 09:00–18:00; vrijdag: 09:00–18:00; zaterdag: 09:00–17:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt Oostendorp Den Bosch beoordeeld?

Oostendorp Den Bosch heeft een gemiddelde beoordeling van 4.3 op 5, op basis van 667 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Oostendorp Den Bosch?

Oostendorp Den Bosch heeft momenteel 71 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €9.750 tot €54.390.

Welke brandstoftypen biedt Oostendorp Den Bosch aan?

In het aanbod van Oostendorp Den Bosch zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Hybride, Benzine, Plug-in hybride, Elektrisch.

Welke automerken verkoopt Oostendorp Den Bosch?

Oostendorp Den Bosch is gespecialiseerd in Toyota. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Oostendorp Den Bosch?

U kunt Oostendorp Den Bosch bereiken via 073-6496633. Meer informatie vindt u op www.oostendorp.nl.