Oudshoorn & Ruygt
GeverifieerdOudshoorn & Ruygt is een geverifieerd autobedrijf in Pijnacker, Zuid-Holland. Gespecialiseerd in Toyota, Suzuki, Mazda. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.7 op 5, op basis van 205 Google reviews. Op autokopen.nl staan 19 occasions van Oudshoorn & Ruygt.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Aanbod (19 occasions)
19 occasions beschikbaar
Google reviews over Oudshoorn & Ruygt
- Pim L
Koplampen poetsen / spuiten is aanrader ! Auto ziet er weer perfect uit ! Fijn betrouwbaar en net bedrijf. Schade is netjes gemaakt , contact met planning was zeer duidelijk en geen verrassingen. Top bedankt mannen
- b
Robert en berry hebben me erg goed geholpen! Konden alles goed uitleggen en netjes repareren. Het lijkt wel alsof de auto nooit schade heeft gehad!
- S. van Voorthuizen
Na een vervelende aanrijding is dankzij autobedrijf Oudshoorn en Ruygt mijn klassieke BMW weer volledig herstelt en in topstaat afgeleverd. Alle werkzaamheden zijn na goed overleg uitgevoerd, exact zoals afgesproken. Naderhand zijn zelfs nog de foto's van het herstel gedeeld. Absoluut een betrouwbaar bedrijf dat kwaliteit levert.
- raimon van bommel
Ben hier geweest via de verzekering vanwege een schade aan mijn auto. Nooit eerder hier geweest, en was erg tevreden over het geheel en het verloop van de afhandeling Super vriendelijk personeel en erg netjes afgeleverd. Nogmaals erg bedankt van het professioneel repareren van de auto.
- Robert-Jan Groenendijk
Erg vriendelijk en kundig. Wel 1 voor mij belangrijk verbeterpunt: ik krijg mijn auto altijd met vieze vlekken in het interieur terug. Daar afgelopen keer mijn beklag over gedaan. Het leek wel of de monteur nu extra zijn best had gedaan om de boel vies te maken. Bruine strepen en krassen op de kunststof dorpel en binnenkant deur. Bruine vlekken op de bekleding van alle stoelen. Stuur en pook vies, mijn handen bruin bij thuiskomst. Voetmat vies. Waarschijnlijk heeft de monteur eerst aan de techniek gewerkt en daarna niet zijn handen gewassen toen hij de stoel bevestiging controleerde voor de apk en met de auto is gaan rijden. En het zou ook fijn zijn als hij zijn voeten optilt als hij in en uit de auto stapt. Omdat er dus blijkbaar niet naar mijn klacht geluisterd is, zelfs erger dan vorige keer, nu hier gezet. Ben benieuwd naar de volgende keer. Als er weer niet geluisterd is, ben ik weg. Voor sommige mensen zal dit niet belangrijk zijn, voor mij wel.


















