QARDO Automotive
GeverifieerdQARDO Automotive is een geverifieerd autobedrijf in Hasselt, Overijssel. Gespecialiseerd in Renault, Fiat, Peugeot en meer. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.7 op 5, op basis van 47 Google reviews. Op autokopen.nl staan 16 occasions van QARDO Automotive.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Aanbod (16 occasions)
16 occasions beschikbaar
Google reviews over QARDO Automotive
- Timothy Hurrelbrink
Zeer tevreden over de service van Qardo Automotive. De auto verkeert in uitstekende staat en voldoet volledig aan de verwachtingen. De verkoper is correct, komt zijn afspraken na en handelt op een professionele wijze. Een uiterst betrouwbaar bedrijf dat ik zonder aarzeling aanbeveel."
- Peter Dijkstra
Leuke occasion kunnen kopen bij een vriendelijke verkoper. Ik kreeg ook een goede inruilprijs voor mijn oude auto. Na aanschaf bleek de ruitenwisser het niet te doen. Werd keurig verholpen en mocht het weer een probleem opleveren dan kon ik mij gerust weer melden. Top service. Een aanrader.
- Lucilla Van Den Hoek
1 jaar geleden mijn eerste auto gekocht bij automotive. Service was top, de verkoper was erg vriendelijk! Ik rijdt nogsteeds met veel plezier in mijn citroën c1, helaas heeft mijn aircopomp het 2 maand geleden begeven. Tevens is dat nog het enige mankementje geweest na het kopen van mijn citroën c1 afgelopen jaar.
- Sam W
Prettige verkoper. Kwam alle afspraken na, en was geduldig met mijn beduchtzame aankoopstrategie. Hield de auto vast, en repareerde een storing met de autoradio ter plaatste. Auto rijdt na 10000km nog feilloos. Aanrader. Auto: Toyota Corolla Verso 2004
- Bianca de Jesus
Na aankoop van mijn vorige auto (die achteraf een sloopauto bleek te zijn) bij een autodealer was ik heel huiverig om een nieuwe aankoop te doen. Van alle kanten hoorde ik reacties over hoe onbetrouwbaar sommige autodealers soms kunnen zijn. Dat maakte het voor mij best moeilijk om de juiste autodealer te vinden. Een kennis van mij vertelde mij toen over zijn goede ervaring met Qardo Automotive. Ik bekeek de website en las zeer goede recensies. Ook zag ik op de site een auto waar ik interesse in had en heb toen meteen contact opgenomen. De volgende dag kon ik al langskomen en werd zeer vriendelijk ontvangen. Het voelde meteen goed. Na het maken van een testrit was ik meteen enthousiast, en mag me nu de trotse eigenaresse noemen van een Toyota Yaris! 😊 Bedankt Ali. 🙏🏽 Ik heb in totaal 256 kilometer heen en terug moeten rijden voor mijn nieuwe auto, maar het was zeker de moeite waard! 👍🏽















