Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

RPM Auto Trade

Geverifieerd
Edisonstraat 3 · 8801 PN Franeker

RPM Auto Trade is een geverifieerd autobedrijf in Franeker, Friesland. Gespecialiseerd in Opel, SEAT, Fiat. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 5.0 op 5, op basis van 20 Google reviews. Op autokopen.nl staan 12 occasions van RPM Auto Trade.

5.0(20 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondag
Telefoon0683675150

Aanbod (12 occasions)

Alle merkenOpel3Fiat2SEAT2Audi1BMW1Citroën1Kia1Volkswagen1

12 occasions beschikbaar

Google reviews over RPM Auto Trade

  • Hans Overeinder

    Onze auto verkocht aan RPM. Contact en afhandeling van begin tot eind super. Helder eerlijk en goed voor elkaar! Aanrader dus!

  • flyermarketing

    Goede ervaring gehad met RPM Auto Trade. Vriendelijke service en duidelijke communicatie. De auto was netjes en precies zoals beschreven. Je merkt dat ze verstand hebben van auto’s en eerlijk advies geven. Zeker een aanrader als je een betrouwbare auto zoekt.

  • Janke Stoppels

    Vorige week een klein autootje gekocht, en wat zijn we fijn door jullie geholpen. Ook toen er iets met de auto was stond je gelijk voor me klaar, wat een service!! Ik kan jullie zeker aanbevelen, en als ik weer een andere auto nodig heb zal ik zeker bij jullie komen!! Ik wens jullie heel veel succes, en bedankt voor de jullie goede hulp, groetjes Janke

  • B van der Bij

    We konden makkelijk een afspraak maken en werden fijn geholpen. De auto is heel netjes en bevalt ontzettend goed!

  • Niels Q

    Afgelopen zomer (2025) mijn auto volledig laten polijsten en is daarna verzegeld met een ceramische coating (duurste pakket). Daarbij een certificaat ontvangen en het water loopt mooi van de auto af en vuil spuit je er zo af zonder door de wasstraat te moeten. Zodra je informeert naar de mogelijkheden is er veel mogelijk, zo had ik ook een oppervlakkige schaafplek aan mijn bumper en deze kon hij er zonder problemen uitkrijgen. Reageert snel en eindresultaat is er zeker. Top service dus van dit jonge bedrijf.

Veelgestelde vragen over RPM Auto Trade

Wat zijn de openingstijden van RPM Auto Trade?

De openingstijden van RPM Auto Trade: maandag: 24 uur geopend; dinsdag: 24 uur geopend; woensdag: 24 uur geopend; donderdag: 24 uur geopend; vrijdag: 24 uur geopend; zaterdag: 24 uur geopend; zondag: 24 uur geopend.

Hoe wordt RPM Auto Trade beoordeeld?

RPM Auto Trade heeft een gemiddelde beoordeling van 5.0 op 5, op basis van 20 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft RPM Auto Trade?

RPM Auto Trade heeft momenteel 12 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €4.250 tot €21.495.

Welke brandstoftypen biedt RPM Auto Trade aan?

In het aanbod van RPM Auto Trade zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Benzine.

Welke automerken verkoopt RPM Auto Trade?

RPM Auto Trade is gespecialiseerd in Opel, SEAT, Fiat. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met RPM Auto Trade?

U kunt RPM Auto Trade bereiken via 0683675150. Meer informatie vindt u op rpmautotrade.nl.