Vakgarage Autoweerd Utrecht
GeverifieerdVakgarage Autoweerd Utrecht is een geverifieerd autobedrijf in Utrecht, Utrecht. Gespecialiseerd in Kia, Suzuki, Opel en meer. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.8 op 5, op basis van 540 Google reviews. Op autokopen.nl staan 6 occasions van Vakgarage Autoweerd Utrecht.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Aanbod (6 occasions)
6 occasions beschikbaar
Google reviews over Vakgarage Autoweerd Utrecht
- Melanie Hazeleger
Erg tevreden over mijn ervaring bij Vakgarage Autoweerd. Ik kon snel mijn nieuwe Kia Niro kopen en ben daarbij uitstekend geholpen. De medewerkers waren vriendelijk, dachten goed mee en namen de tijd om alles duidelijk uit te leggen. De service was professioneel en persoonlijk. Daarnaast werd de auto netjes bij mij thuis afgeleverd, wat ik als een extra fijne service heb ervaren. Bedankt voor de fijne begeleiding en goede service! Zeker een aanrader.
- Alex Warmerdam
Zowel bij het ophalen als terugbrengen van de trekhaakkoffer ben ik snel en kundig geholpen door Vakgarage Autoweerd. De trekhaakkoffer 'THULE Arcos L' is goed bevallen op mijn Tesla Model 3. De actieradius was nagenoeg hetzelfde en de kofferbak kan gewoon nog open als de trekhaakbox erop zit.
- Daniel
Fantastische service! Na de aankoop van een auto bij een andere garage bleek er helaas sprake te zijn van een flinke olielekkage. Omdat ik niet onnodig veel met de auto wilde rijden, ben ik bij Vakgarage Autoweerd terechtgekomen. Ondanks de enorme drukte in de zomerperiode maakten ze snel tijd voor me vrij. Ik werd vriendelijk en professioneel geholpen en kreeg al snel duidelijk antwoord op mijn vragen. Uiteindelijk hoefde ik voor de controle en het advies helemaal niets te betalen. Dat hadden ze absoluut niet hoeven doen en ik waardeer het enorm dat ze ondanks de drukte toch zo behulpzaam waren. Voor mij is dit een mooi voorbeeld van hoe goede service hoort te zijn. Ik ga mijn auto hier dan ook zeker laten onderhouden. Absoluut een aanrader!
- Ines Terstappen
Ik was al langere tijd een zeer tevreden klant van Autohopper en heb daar regelmatig met veel plezier auto's gehuurd. Afgelopen week heb ik bij Vakgarage Autoweerd een auto gekocht en ook die ervaring was ontzettend positief. Ik ben erg blij met de persoonlijke aandacht, het deskundige advies en de tijd die voor mij werd genomen. De volledige onderhoudshistorie was bekend en de auto werd uitgebreid en eerlijk toegelicht, waardoor ik met een goed gevoel mijn keuze kon maken. Ik kan Vakgarage Autoweerd dan ook van harte aanbevelen. Ik blijf hier met veel plezier klant, ook voor het toekomstige onderhoud van mijn auto!
- Eddy Kool
Gebeld over de kosten en afspraken, volgende dag vroeg gebeld en kon de auto gelijk brengen voor airco vulling, Deze afgegeven en met leenfiets terug , werdt iets na elf uur gebeld dat deze klaar was en goed,uiteindelijk de opgehaald en betaald. Zeer snel en vriendelijk personeel en niet te duur, Groet Eddy Kool.





