Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Van Mossel Kia Hengelo

Geverifieerd
Höltersweg 30, Hengelo, 7556 BX

Van Mossel Kia Hengelo is een geverifieerd autobedrijf in Hengelo, Overijsel. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.5 op 5, op basis van 379 Google reviews. Op autokopen.nl staan 112 occasions van Van Mossel Kia Hengelo.

4.5(379 Google reviews)

Aanbod (112 occasions)

Bekijk alle 112 occasions →

Google reviews over Van Mossel Kia Hengelo

  • Mensen, wees gewaarschuwd als je hierheen gaat. Ze brengen dingen in rekening die ze nooit uitvoeren. Mijn auto heeft duur onderhoud gehad, nieuwe banden en APK. Onderhoud is nooit gebeurd. De auto is nooit van de parkeerplaats af geweest, het stuur helemaal doorgedraaid zoals ik hem achterliet. Nieuwe banden blijken gewoon nog de oude en de APK was niet eens afgemeld. Ik reed gewoon illegaal onverzekerd rond. Vaak proberen ze je afspraak ook te verzetten, want ze zijn zo vaak ziek daar. Dit bedrijf is een schande. Afspraken maken is ook onmogelijk. Telkens annuleren ze gewoon doodleuk de door jou gemaakte afspraak. Kan je weer maanden in de wachtrij. Dit is allemaal even geleden. Maar omdat mijn lease auto nog altijd pechhulp had, moest ik even inhouden. Gelukkig ben ik eindelijk VERLOST van mijn verschrikkelijk slechte Kia Niro. En deel ik mijn ervaring zeer graag.

  • Het was mijn eerste auto uit de showroom, en meneer Jeroen Pots zorgde voor mij als bijna niemand! Hoewel ik geen formele eigenaar van de auto ben, zorgde hij voor elk detail! Hij maakte het speciaal tot het uiterste! Ik kreeg zelfs een kentekenplaat met mijn naam! meesterwerk! en omdat ik een probleem had met vervoer, haalde hij me zelfs op van het treinstation! Topverkoper en een geweldig persoon!

  • Dit keer een wat mindere ervaring met Van Mossel Hengelo. Normaal gaat alles perfect, deze keer helaas niet. Auto kreeg normale beurt plus er moest een lamp vervangen worden en koelmiddel van de batterij vervangen (terugroepactie Kia). Ze wisten niet van de lamp en koelmiddel zijn ze ook vegeten? Ze hebben wel naar koelvloeistof gekeken, maar dat is iets anders dan het koelmiddel. Jammer, nu moet ik weer terug.

  • Dit is waarvoor het woord "service" ooit bedacht is, fenomenaal, duidelijk, helder, maar vooral klantgericht. De fanatieke verkoper Jim heeft ons gekoppeld aan een nieuwe KIA Sportage HEV.. van afspraak tot proefrit tot het bestellen en zowel de video voor de aflevering en de uiteindelijke onthulling zijn tot in de puntjes verzorgd en laten je echt even voelen dat je er toe doet! Tot zover bedankt!

  • Vanmorgen kwam ik tot de ontdekking dat mijn banden aan vervanging toe waren, dit moest snel gebeuren aangezien ik volgende week al op vakantie ga. Bij mijn huidige garage kon ik pas in augustus terecht. Meerdere bedrijven gebeld, niemand had tijd. Totdat ik vanmorgen van Mossel Kia in Hengelo belde en het probleem uitlegde, er werd aangegeven dat ze erg druk waren, maar hij ging het overleggen met de werkplaats. 30 min later werd ik gebeld door Joy en ik kon diezelfde middag nog terecht. Kreeg als service een leenauto mee en bij ophalen stond de auto gewassen klaar. Top service en 5 sterren zonder twijfel!

Veelgestelde vragen over Van Mossel Kia Hengelo

Wat zijn de openingstijden van Van Mossel Kia Hengelo?

De openingstijden van Van Mossel Kia Hengelo: maandag: 09:00–18:00; dinsdag: 09:00–18:00; woensdag: 09:00–18:00; donderdag: 09:00–18:00; vrijdag: 09:00–18:00; zaterdag: 09:00–17:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt Van Mossel Kia Hengelo beoordeeld?

Van Mossel Kia Hengelo heeft een gemiddelde beoordeling van 4.5 op 5, op basis van 379 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Van Mossel Kia Hengelo?

Van Mossel Kia Hengelo heeft 112 occasions op autokopen.nl. Bekijk het volledige aanbod op de dealerpagina.

Hoe neem ik contact op met Van Mossel Kia Hengelo?

U kunt Van Mossel Kia Hengelo bereiken via +31 88 087 01 20. Meer informatie vindt u op www.vanmossel.nl/kia/?utm_campaign=kia+hengelo&utm_medium=organic&utm_source=gmb.