Veco Auto's
GeverifieerdVeco Auto's is een geverifieerd autobedrijf in Wijchen, Gelderland. Gespecialiseerd in Peugeot, Toyota, Daihatsu en meer. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.0 op 5, op basis van 53 Google reviews. Op autokopen.nl staan 18 voertuigen van Veco Auto's.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Aanbod (18 voertuigen)
18 occasions beschikbaar
Google reviews over Veco Auto's
- Piet Zegwaard
Geweldig bedrijf, de advertenties kloppen met de realiteit en daarbij een reëele prijs. Lekkere koffie en ik word vriendelijk te woord gestaan. Er wordt ook meteen meegedacht en (technisch) advies gegeven als je interesse toont of de auto hebt aangeschaft. Echt een aanrader, bedankt Jan! 👍🏻
- Pernille van Landeghem
Voor de tweede keer een auto gekocht via dit bedrijf. Wat er afgesproken wordt, wordt ook uitgevoerd. Een echte aanrader.👍
- r g
Top bedrijf super mooie ford s max gekocht netjes afgeleverd met een nieuwe apk
- Arthur Soek
Zeer slechte ervaring Citroen Berlingo wordt aangeboden als zeer nette en goed onderhouden auto die perfect zou moeten rijden De proefrit was overduidelijk anders, zwarte rook uit de uitlaat, een rauw geluid van de motor, een enorme stank, en tot slot ook nog krakende vering/onderstel. Koop hier geen auto, in mijn ogen is dit geen betrouwbare verkoper!
- Semra D
Koop hier nooit jouw auto!!! Meteen na de 2e dag van aankoop ging het motormanagement lampje branden. Bleek het de klopsensor te zijn. Meteen vervangen. Maand later accu kapot, moest ook vervangen worden. Waar ik paar dagen later ook achter kwam is dat de auto lekt aan alle kanten ten waarde van €600!!!! Ik snap wel dat ze geen garantie bieden, dit is echt te gek voor woorden. Jammer dat ik geen leuke ervaring heb gehad betreft mijn eerste auto. Denk dus 2x na of je hier wel je auto gaat kopen, ik voelde me enorm in de maling genomen!!

















