Volvo Lotte
GeverifieerdVolvo Lotte is een geverifieerd autobedrijf in Ophemert, Gelderland. Gespecialiseerd in Volvo. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.7 op 5, op basis van 144 Google reviews. Op autokopen.nl staan 33 occasions van Volvo Lotte.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdagGesloten
- zondagGesloten
Aanbod (33 occasions)
Pagina 1 van 2 · 33 occasions beschikbaar
Google reviews over Volvo Lotte
- Arno Roozeboom
Met Volvo Lotte heb ik een hele goede ervaring, zowel mijn Volvo Amazon als mijn Volvo 262C Bertone zijn door Volvo Lotte deskundig en professioneel gerestaureerd !
- Kees de Jong
Vandaag ein-de-lijk een lang gekoesterde wens in vervulling laten gaan. Een bezoek aan levensgrote Volvo snoepwinkel Volvo Lotte. Wat is nou een uurtje rijden van de Veluwe🦌 naar de Betuwe🍏? Natuurlijk in stijl met Kjell de Katterug, de regenachtige rit gevuld met sixties-muziek uit de speakers. Eigenaar Alain kende ik van het Jongerenregister van de Volvo Klassieker Vereniging. Enthousiast, heel druk op de socials, werkt met vakmannen en alles draait om making memories! Precies, samen herinneringen maken zodat je rijker weggaat dan dat je gekomen bent 💪. Sta ik helemaal achter en zo kan je als Volvo-ondernemers elkaar versterken. Fijne ontmoeting, en met mijn Katterug erbij ook opeens drie Katteruggen op rij in de werkplaats! 😎 Mijn Katterug gaat er binnenkort heen voor onderhoud, dat vertrouw ik Lotte helemaal toe.
- Tobias Jansen
Er stond een prachtige (op de foto) Volvo 66 te koop die ik graag wilde komen bekijken. Gebeld en een afspraak gemaakt voor maandag middag. Met veel enthousiasme richting Ophemert. Aangekomen werd ik netjes ontvangen met een kopje koffie. De auto stond in een andere loods… Onderweg leuk gekletst met de eigenaar. Aangekomen bij de loods stond daar de Volvo waar ik zo naar had uitgekeken. Onder een dikke laag stof! Auto stond al ruim anderhalf jaar stil. Zullen we de auto wat naar voren duwen? Helaas… remmen zaten hartstikke vast… Even kijken of hij start… Accu LEEG! Bijzonder dat je een auto op deze manier durft te tonen. Ergens bleef ik enthousiast want de auto is van een bekende van mij geweest die inmiddels is overleden. Dan ga je praten over de prijs… die lag ongeveer nog verder uit elkaar dan Pasen en Pinksteren… Toevallig wist ik waarvoor de auto een aantal jaren geleden is verkocht. En in die jaren is de auto niet ruim 10.000 euro in waarde gestegen. Ondanks alles toch een zeer net bod (al zeg ik het zelf) neergelegd. Hierover moest de eigenaar nadenken en zou hij mij de volgende dag bellen. We zijn inmiddels een tijdje verder inclusief radio stilte… Al met al voor mij een bijzonder negatieve ervaring. Owja de auto staat opnieuw te koop op marktplaats. Inclusief oude foto’s voordat hij de loods in ging anderhalf jaar geleden gok ik. En een prijs… Tsja. Daar zal ik maar even niks meer over zeggen. Even een reactie op het bericht van Alain. De auto komt van een rally man af maar was toen nog helemaal origineel. Hij is een paar jaar geleden omgebouwd en klaar gemaakt voor ritten rally’s. Ik weet waar hij toen voor is verkocht… Als diegene de auto voor 30.000 geprepareerd had dan moet hij nu failliet zijn denk ik… daarom vind ik je prijs niet realistisch!
- F.
Fantastische ervaring, ritje mogen maken in een mooie Volvo Amazon, als verassing voor mijn vriend. De service is echt super, er wordt mee gedacht en iedereen is ontzettend aardig. Echt top
- Roeland
In mijn zoektocht naar een goede en betrouwbare onderhoudspartner voor mijn Volvo 145, ben ik gestuit op Volvo Lotte. Vanaf het eerste contact een prettig gevoel bij Alain en collega's die de auto's van haver tot gort kennen! Verschillende reparaties en onderhoudswerkzaamheden laten verrichten in de periode dat de auto in mijn bezit was. Iedere keer weer met duidelijke afspraken en schappelijke prijzen. Na een aantal klassiekers in mijn bezit te hebben gehad kan ik uit eigen ervaring vertellen hoe lastig het is om een goede garage te vinden tussen alle beun de hazen. Volvo Lotte zit zéér ruim aan de goede zijde van het spectrum!























