Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Wols Auto's

Geverifieerd
Oost 46 · 3417 PE Montfoort

Wols Auto's is een geverifieerd autobedrijf in Montfoort, Utrecht. Gespecialiseerd in Volvo, Volkswagen, Peugeot en meer. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.8 op 5, op basis van 55 Google reviews. Op autokopen.nl staan 7 occasions van Wols Auto's.

4.8(55 Google reviews)
Openingstijden
  • maandagGesloten
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten
Telefoon0303207002

Aanbod (7 occasions)

Alle merkenVolvo2BMW1Hyundai1MINI1Peugeot1Volkswagen1

7 occasions beschikbaar

Google reviews over Wols Auto's

  • Irene Broers

    Vriendelijk, persoonlijk en eerlijk. Vandaag langsgeweest voor een bezichtiging en proefrit van een Volvo S40 2.0 T. Bij binnenkomst hartelijk ontvangen en kregen vrijwel meteen iets te drinken aangeboden, erg fijn met deze temperaturen! De auto stond al klaar om bekeken te worden en alle vragen die we hadden werden snel en eerlijk beantwoord. Voor de proefrit werd er een kleine route voorgesteld om de auto goed op te testen en aan te voelen. Terwijl wij weg waren met de proefrit, heeft Martijn mijn (nu vorige) auto bekeken en een prijs bepaald voor de inruil. Ook daarin viel nog te overleggen. Tijdens het wachten op de tenaamstelling en mijn nieuwe verzekering ook leuk over van alles kunnen praten met Martijn. Al met al, zeer tevreden over dit bedrijf en ik ben blij weggereden met mijn nieuwe Volvo!

  • Iris Zivic

    Heel fijne ervaring gehad bij deze garage. We hebben vandaag een auto gekocht en vanaf het eerste contact voelde het vertrouwd. Martijn is heel vriendelijk, denkt echt met je mee en neemt de tijd voor je vragen. We zijn ontzettend blij met onze nieuwe auto en kunnen deze garage zeker aanbevelen 😊

  • Marie Maembe (Mimi ni Marie)

    Heb een Volvo V50 gekocht en ben zeer prettig geholpen door Martijn. Heel vriendelijk en deskundig, kon goed over de auto vertellen, direct een kunnen proefrit maken. Had ook de mogelijkheid om mijn auto bij hem in te ruilen en alles over te schrijven. Heel fijn en vlot geregeld. Ontzettend blij met mijn aankoop en kan Wols auto’s van harte aanbevelen!

  • Xamira Baggel

    Zeer tevreden over Wols Auto’s! Vanaf het eerste contact was de communicatie prettig en duidelijk. Bij het bekijken van de auto kreeg ik een goede uitleg over het verleden en de huidige staat van de auto. Martijn nam de tijd, dacht goed met me mee en gaf tijdens de proefrit een fijne route mee. Alles voelde eerlijk en transparant, zonder verkooppraatjes. Een prettig en betrouwbaar bedrijf waar ik zeker weer zou komen.

  • Michael Remkes

    Vandaag hier een kia rio gekocht, hele fijne auto en deal was snel gesloten. Martijn is een hele aardige en oprechte verkoper zou zeker andere mensen aanraden om hier een auto te kopen Wij zijn super geholpen

Veelgestelde vragen over Wols Auto's

Wat zijn de openingstijden van Wols Auto's?

De openingstijden van Wols Auto's: maandag: Gesloten; dinsdag: 09:15–17:00; woensdag: 09:15–17:00; donderdag: 09:15–17:00; vrijdag: 09:15–17:00; zaterdag: 09:30–16:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt Wols Auto's beoordeeld?

Wols Auto's heeft een gemiddelde beoordeling van 4.8 op 5, op basis van 55 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Wols Auto's?

Wols Auto's heeft momenteel 7 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €2.840 tot €15.640.

Welke brandstoftypen biedt Wols Auto's aan?

In het aanbod van Wols Auto's zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Benzine.

Welke automerken verkoopt Wols Auto's?

Wols Auto's is gespecialiseerd in Volvo, Volkswagen, Peugeot, BMW, MINI, Hyundai. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Wols Auto's?

U kunt Wols Auto's bereiken via 0303207002. Meer informatie vindt u op wolsautos.nl.