Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsBYDBYD Seal U

BYD Seal U (2025)

1.5 DM-i FWD Boost

€ 32.950

Nieuwprijs 39.710 17% lager (€6.760 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot jul 2029Label A
  • 2025
  • 32.194 km
  • Hybride
  • Handgeschakeld
  • Terreinwagen
  • Grijs metallic
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdLouwman BYD Arnhem Velp
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 290 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

BYD Seal U 1.5 DM-i FWD Boost uit 2025, 98 pk, 0–100 km/u in 8,9 s, tellerstand 32.194 km, hybride, handgeschakeld. APK geldig tot 11 juli 2029, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2025
Kilometerstand
32.194 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Terreinwagen
Kleur
Grijs metallic

Motor & prestaties

Vermogen
98 pk (72 kW)
Cilinderinhoud
1498 cc
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
8.9 s
Topsnelheid
170 km/h
Tankinhoud
60 l

Verbruik & milieu

CO₂-uitstoot
16 g/km
Energielabel
A
Emissieklasse
EURO 6 EA

Uitvoering & afwerking

Zitplaatsen
5
Massa
1.915 kg

Historie & RDW

1e toelating
11 juli 2025
1e tenaamstelling NL
11 juli 2025
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
11 juli 2029
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
13 mei 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 39.710
BPM
€ 699

Marktwaarde

Gebaseerd op 290 vergelijkbare BYD Seal U occasions

8% onder marktprijs
€ 33.900
Laag
€ 35.900
Mediaan
€ 37.995
Hoog

Deze auto staat op € 32.950 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Verzekering voor deze BYD Seal U

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Lease op maat — onze lease-specialisten stellen geheel vrijblijvend een offerte voor je op

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €9.885 (30% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • Lederen bekleding
  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Airbag bestuurder
  • Armsteun achter
  • Armsteun voor
  • Cruise control adaptief met stop&go
  • Electronic climate control
  • Elektrisch bedienbare achterklep
  • Elektrische ramen achter
  • Elektrische ramen voor
  • Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
  • Elektrisch verstelbare passagiersstoel

Omschrijving

Te koop aangeboden: BYD Seal U DM-i kenteken: HVT-76-VDeze BYD Seal U DM-i is een moderne en zeer complete plug-in hybride SUV die zich onderscheidt door comfort, ruimte en efficiëntie. Het model combineert elektrisch rijden met de zekerheid van een benzinemotor, waardoor je zowel korte ritten volledig elektrisch kunt afleggen als zonder zorgen langere afstanden rijdt.Wat direct opvalt aan deze auto is het comfortabele rijgedrag. De Seal U DM-i is soepel, stil en stabiel, waardoor hij zich zowel in de stad als op de snelweg erg prettig laat rijden. Daarnaast biedt de auto een ruim interieur met voldoende plek voor passagiers én bagage, wat hem ideaal maakt voor zowel dagelijks gebruik als vakanties of langere ritten.Ook qua afwerking en uitstraling zit het goed. De auto heeft een moderne, strakke vormgeving en voelt van binnen luxe en verzorgd aan. Het infotainmentsysteem is overzichtelijk en gebruiksvriendelijk, en de aanwezige opties maken het rijden nog aangenamer.Kort samengevat:Plug-in hybride: elektrisch rijden waar mogelijk, benzine wanneer nodigComfortabel en stil rijgedragRuim interieur en praktische indelingModerne uitstraling en nette afwerkingGeschikt voor zowel korte als lange rittenDeze auto verkeert in nette staat en is klaar voor een volgende eigenaar. Een mooie kans voor wie op zoek is naar een jonge, zuinige en veelzijdige SUV.Bij interesse neem gerust contact op voor meer informatie of om een afspraak te maken voor een bezichtiging of proefrit.Meer informatieAlgemene informatieModelreeks: sep. 2024 - 2026Technische informatieVermogen elektromotor(en): 145 kW (197 PK)Vermogen brandstofmotor: 72 kW (98 PK)Plug-in hybride: JaAandrijving: VoorwielaandrijvingAccu laadvermogen: 11 kWAccu snellaadvermogen: 25 kWGVW: 2.350 kgFinanciële informatieMotorrijtuigenbelasting: € 360

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze BYD Seal U

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdLouwman BYD Arnhem Velp
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 290 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Louwman BYD Arnhem

Florijnweg 27

6883 JN Velp

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
73 reviews · Louwman BYD Arnhem, Velp
Mijn moeder en ik waren gaan kijken voor een nieuwe auto en we zijn uitstekend geholpen door Andrew. Hij kon ons alles kunnen vertellen over de BYD ATTO en heeft ons goed begeleid in alle vragen die we hadden. Super fijn!

J F.

Vandaag onze BYD Atto2 DM-i opgehaald. Een aantal weken geleden waren we op zoek naar een andere auto en kwamen we per toeval bij Louwman terecht. Yan stond ons te woord en vertelde enthousiast, gedreven en vakkundig over deze auto. We mochten een proefrit maken en waren gelijk verkocht. Hoewel we niet specifiek naar een BYD op zoek waren, heeft de goede, uitgebreide uitleg van Yan en de proefrit ons overtuigd om voor deze auto te gaan. En ook vanmorgen was geen moeite hem teveel om alles goed uit te leggen. Wij zijn super tevreden en bedanken Yan hartelijk voor alle service. Op naar heel veel rijplezier. Willie en Dieny

Dieny H.

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
73 reviews · Louwman BYD Arnhem, Velp
Mijn moeder en ik waren gaan kijken voor een nieuwe auto en we zijn uitstekend geholpen door Andrew. Hij kon ons alles kunnen vertellen over de BYD ATTO en heeft ons goed begeleid in alle vragen die we hadden. Super fijn!

J F.

Vandaag onze BYD Atto2 DM-i opgehaald. Een aantal weken geleden waren we op zoek naar een andere auto en kwamen we per toeval bij Louwman terecht. Yan stond ons te woord en vertelde enthousiast, gedreven en vakkundig over deze auto. We mochten een proefrit maken en waren gelijk verkocht. Hoewel we niet specifiek naar een BYD op zoek waren, heeft de goede, uitgebreide uitleg van Yan en de proefrit ons overtuigd om voor deze auto te gaan. En ook vanmorgen was geen moeite hem teveel om alles goed uit te leggen. Wij zijn super tevreden en bedanken Yan hartelijk voor alle service. Op naar heel veel rijplezier. Willie en Dieny

Dieny H.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze BYD Seal U

Wat kost de BYD Seal U 2025 bij Louwman BYD Arnhem?

Deze BYD Seal U uit 2025 staat te koop voor € 32.950 bij Louwman BYD Arnhem in Velp. De kilometerstand bedraagt 32.194 km.

Hoeveel kilometer heeft deze BYD Seal U uit 2025?

Dit exemplaar heeft 32.194 km op de teller en is aangeboden als hybride met handgeschakelde versnellingsbak bij Louwman BYD Arnhem in Velp.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze BYD Seal U?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze BYD Seal U € 698 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 32.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.