Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›BYD›BYD Seal U

BYD Seal U (2026)

1.5 DM-i FWD Boost

€ 34.900

Nieuwprijs €39.720 — 12% lager (€4.820 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 686/mnd — vergelijk autoleningen

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot mrt 2030Label A
  • 2026
  • 13.078 km
  • Plug-in hybride
  • Automaat
  • Suv
  • Obsidian Black
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVan den Brug Sneek
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

BYD Seal U 1.5 DM-i FWD Boost uit 2026, 218 pk, 0–100 km/u in 8,9 s, 80 km elektrische actieradius, tellerstand 13.078 km, plug-in hybride, automaat. APK geldig tot 7 maart 2030, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2026
Kilometerstand
13.078 km
Brandstof
Plug-in hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Obsidian Black

Motor & prestaties

Vermogen
218 pk (160 kW)
Cilinderinhoud
1498 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
1
Acceleratie (0-100 km/u)
8.9 s
Koppel
300 Nm
Topsnelheid
170 km/h
Tankinhoud
60 l

Afmetingen

Wielbasis
2.770 mm

Elektrisch

Accucapaciteit
18 kWh
Elektrische actieradius
80 km
Laadvermogen (AC)
11 kW
Geschikt voor snelladen
Ja
Elektriciteitsverbruik
16,9 kWh/100km

Verbruik & milieu

Brandstofverbruik
0,7 l/100km
CO₂-uitstoot
16 g/km
Energielabel
A
Emissieklasse
Euro 6d-TEMP

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.915 kg
Max. toelaatbaar gewicht
2.350 kg
Max. trekgewicht geremd
750 kg
Max. trekgewicht ongeremd
750 kg
Bekleding
skai
Interieurkleur
Zwart

Historie & RDW

1e toelating
7 maart 2026
1e tenaamstelling NL
7 maart 2026
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
7 maart 2030
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
30 september 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 39.720
BPM
€ 719
Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze BYD Seal U

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze BYD Seal U

Indicatief € 686 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 34.900 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 1.073
  • 48 mnd · € 831
  • 60 mnd · € 686
  • 72 mnd · € 590

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €520/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €12.215 (35% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓Adaptive cruise control
  • ✓Android Auto
  • ✓Apple CarPlay
  • ✓Automatisch noodremsysteem
  • ✓Botspreventiesysteem
  • ✓Climate control
  • ✓Dodehoeksignalering
  • ✓Head-up display
  • ✓LED koplampen
  • ✓Navigatiesysteem
  • ✓Panoramadak
  • ✓Rondomzichtcamera

Omschrijving

Wil je je huidige auto inruilen? Dit is altijd mogelijk. Stuur ons een aantal foto s van je huidige auto en je ontvangt een eerlijke indicatie van de inruilwaarde van je auto. In het moderne verkeer heb jij achter het stuur van de BYD SEAL U altijd de controle. Deze auto komt uit 2026. Minder vaak tanken? Dat gaat lukken, dankzij de hybride motor die zowel op brandstof als elektriciteit werkt. Een mooie combi, die merkbaar is in de portemonnee. De stoelverwarming maakt het interieur snel behaaglijk op koude dagen. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Door het glazen panoramadak heb je een weidse zichthoek en geniet je van licht en een gevoel van ruimte. Bij de rijke uitrusting horen ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen. Met het digitale dashboard kan je de cockpit-interface naar jouw voorkeur instellen. De 360 graden camera op deze auto biedt jou een volledig, panoramisch zicht op de omgeving. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot jouw voorligger. Filerijden? Doodvermoeiend. Daarom helpt de file assistent zo nodig een handje. Door automatisch afstand te houden, en te stoppen als je voorligger stilstaat. Dankzij de spraaksturing bedien jij verschillende functies zonder jouw handen van het stuur te halen. Je bent in deze BYD ook voorzien van connected drive services, premium audiosysteem, full map navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control en draadloos opladen. Het rijden met deze BYD wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over jouw veiligheid waken. De head-up display zorgt dat je de weg n de route-info constant in beeld hebt. Verkeersborddetectie herkent tijdelijke en permanente verkeersborden langs en boven de weg. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem. Als je nieuwsgierig bent naar deze auto, neem dan snel contact met ons op. Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, koda, CUPRA, Volkswagen Bedrijfswagens en BYD. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten. Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen. Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen be nvloeden.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze BYD Seal U

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVan den Brug Sneek
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Van den Brug Sneek

Kleermakersstraat 6

8601 WG Sneek

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
251 reviews · Van den Brug Sneek, Sneek
“Bij van den Brug in Sneek een hele mooie Mercedes C Classe Coupé gekocht tegen een zeer goede prijs. Auto opgehaald en zag er zeer mooie uit zowel binnen als buiten. Zeer vriendelijk ontvangen door Frank, hij heeft ook alles gedaan van wat we hebben afgesproken. Moet echt zeggen een hele fijne ervaring hier een auto te kopen. Moest er even voor rijden maar dat was de moeite waard . Groet, Bertus”

Bert B.

“Top bedrijf, ik had tijdens het vervangen van mijn dimlichtlamp een binnen deel van de koplamp los gedrukt en kreeg het niet meer op z'n plek. Was voor de monteur even goed priegelen maar heeft het voor elkaar gekregen. Lichtbeeld gecontroleerd wn klaar. En als kers op de taart: het was service van de zaak! Zeer klantvriendelijk en professioneel!”

J.P. F.

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
251 reviews · Van den Brug Sneek, Sneek
“Bij van den Brug in Sneek een hele mooie Mercedes C Classe Coupé gekocht tegen een zeer goede prijs. Auto opgehaald en zag er zeer mooie uit zowel binnen als buiten. Zeer vriendelijk ontvangen door Frank, hij heeft ook alles gedaan van wat we hebben afgesproken. Moet echt zeggen een hele fijne ervaring hier een auto te kopen. Moest er even voor rijden maar dat was de moeite waard . Groet, Bertus”

Bert B.

“Top bedrijf, ik had tijdens het vervangen van mijn dimlichtlamp een binnen deel van de koplamp los gedrukt en kreeg het niet meer op z'n plek. Was voor de monteur even goed priegelen maar heeft het voor elkaar gekregen. Lichtbeeld gecontroleerd wn klaar. En als kers op de taart: het was service van de zaak! Zeer klantvriendelijk en professioneel!”

J.P. F.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze BYD Seal U

Wat kost de BYD Seal U 2026 bij Van den Brug Sneek?

Deze BYD Seal U uit 2026 staat te koop voor € 34.900 bij Van den Brug Sneek in Sneek. De kilometerstand bedraagt 13.078 km.

Hoeveel kilometer heeft deze BYD Seal U uit 2026?

Dit exemplaar heeft 13.078 km op de teller en is aangeboden als plug-in hybride met automatische versnellingsbak bij Van den Brug Sneek in Sneek.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze BYD Seal U?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze BYD Seal U € 686 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 34.900 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →