Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsCitroënCitroën ë-C3

Citroën ë-C3 (2025)

You 113pk 44 kWh

€ 19.925
ⓘ Prijsopbouw
Netto €16.467·BTW €3.458·Rest-BPM €380
Totaal incl. BTW: €19.925

Nieuwprijs 23.720 16% lager (€3.795 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot feb 2029Label A
Netto €16.467·BTW €3.458·Rest-BPM €380
Totaal incl. BTW: €19.925
  • 2025
  • 16.127 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Suv
  • Blauw
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdWittebrug Occasioncentrum Ypenburg Den Haag
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 385 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Citroën ë-C3 You 113pk 44 kWh uit 2025, 113 pk, 0–100 km/u in 12 s, 324 km elektrische actieradius, tellerstand 16.127 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 28 februari 2029, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2025
Kilometerstand
16.127 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Blauw

Motor & prestaties

Vermogen
113 pk (83 kW)
Aantal versnellingen
1
Acceleratie (0-100 km/u)
12 s
Koppel
125 Nm
Topsnelheid
132 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving

Afmetingen

Lengte
4.020 mm
Breedte
1.760 mm
Hoogte
1.590 mm
Wielbasis
2.540 mm

Elektrisch

Accucapaciteit
44 kWh
Accutype
Li-Ion
Elektrische actieradius
324 km
Laadvermogen (AC)
11 kW
Aantal fasen laden
3
Laadaansluiting
Type 2
Elektriciteitsverbruik
17,1 kWh/100km

Verbruik & milieu

Energielabel
A

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.391 kg
Max. trekgewicht geremd
550 kg
Laadvermogen
519 kg
Aantal sleutels
2
Aantal handzenders
1

Historie & RDW

1e toelating
28 februari 2025
1e tenaamstelling NL
28 februari 2025
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
28 februari 2029
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
1 augustus 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 23.720
BPM
€ 667
Bijtellingspercentage
17%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 385 vergelijkbare Citroën ë-C3 occasions

26% onder marktprijs
€ 24.700
Laag
€ 26.925
Mediaan
€ 30.400
Hoog

Deze auto staat op € 19.925 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €254/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €4.940 (30% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
98.1%
Band: 43.2/44 kWh~281 km bereik
Uitstekend
Restcapaciteit
43.2 kWh
van 44 kWh origineel
Batterijchemie
LFP
Robuust
Capaciteitsverlies
−1.9%
1 jaar, 16.127 km/jaar
Geschatte cycli
~54
1% van max 4.000
Lithium-ijzerfosfaat (LFP)

Langere levensduur, verdraagt meer laadcycli. Iets lagere energiedichtheid. Gebruikt door o.a. BYD, Tesla Standard Range, Renault 5.

Verwachte SoH
2027
96.3%
2029
92.6%
2031
88.9%

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • Onderscheidende opties: Airco
  • Onderscheidende opties: Autonomous Emergency Braking
  • Onderscheidende opties: Cruise control
  • Onderscheidende opties: LED koplampen
  • Onderscheidende opties: Rijstrooksensor met correctie
  • Exterieur: Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • Exterieur: Dakspoiler
  • Exterieur: Dimlichten automatisch
  • Exterieur: LED dagrijverlichting
  • Exterieur: Parkeersensor achter
  • Infotainment: Head-up display
  • Infotainment: Multimedia-voorbereiding

Omschrijving

Citroën heeft de auto opnieuw uitgevonden. De volledig elektrische Citroën Ë-C3 is duurzaam, maar biedt tegelijk veel rijcomfort en geweldige prestaties. Dit exemplaar is van het bouwjaar 2025, er staat 16127 kilometer op de teller. Stil en stevig optrekken zonder extra uitstoot? De elektromotor zorgt ervoor! Bij de rijke uitrusting horen ook LED koplampen, dakspoiler en neerklapbare achterbank. Connected Services voegt nog meer comfort en veiligheid toe aan deze auto. Onderweg kun jij veilig genieten van het audiosysteem. Want in deze Citroën bedien je het vanaf het stuurwiel. De meeste schade bij inparkeren komt van een randje of paaltje dat je even niet zag. Maar de parkeersensoren zien alles en waarschuwen op tijd. De cruise control levert een mooie, gelijkmatige koers. Dat rijdt prettig. Het spreekt voor zich dat jij in deze auto ook airconditioning aantreft. Deze auto is voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur. Deze Citroën is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met je mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. Rijden met het overzicht van een straaljagerpiloot? De praktische en veilige head-up display projecteert dashboardinfo binnen je gezichtsveld, zodat je je blik nooit hoeft te verplaatsen. Oog op de weg! Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor jou de verkeersborden tijdens de rit en attendeert je erop door ze op het dashboard te projecteren. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem. Neem contact op voor een proefrit en ervaar de power van elektrisch rijden.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Citroën ë-C3

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdWittebrug Occasioncentrum Ypenburg Den Haag
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 385 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Wittebrug Occasioncentrum Ypenburg

Laan van Waalhaven 365

2497 GM Den Haag

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,0
724 reviews · Wittebrug Occasioncentrum Ypenburg, Den Haag
Vanaf het eerste moment voelde het goed bij deze dealer. We werden hartelijk ontvangen door de gastvrouw Nicoline. Nadat wij onze wensen met haar hadden verteld, verwees ze ons direct door naar de juiste verkoper. We zijn fantastisch geholpen door Jan Willem Hermans een no nonsens verkoopstijl en gaf ons heel goed advies. Ook de service daarna was top, in de periode tot de levering werden we regelmatig op de hoogte gehouden van de voortgang. Tijdens de aflevering nam Jan Willem Hermans ruim de tijd om alles perfect uit te leggen en in te stellen. Zelf na de levering werd er nog contact opgenomen om te vragen of alles naar wens is en of we nog vragen hadden. Ook de verzekering is door hen direct geregeld. Top service!!!

Peter

We hebben bij Wittebrug een hele mooie Volkswagen ID.4 gekocht en zijn ontzettend fijn geholpen door Vincent. Vanaf het eerste moment was het contact prettig, relaxed en duidelijk. Geen opdringerig verkooppraatje, maar gewoon iemand die met je meedenkt en de tijd neemt om alles goed uit te leggen. De auto stond er prachtig bij en de aflevering was netjes geregeld. Vincent legde rustig uit hoe alles werkte, wat bij een elektrische auto toch best handig is. Er zitten namelijk genoeg knopjes en schermpjes in zo’n ID.4 om even te denken dat je per ongeluk een ruimteschip hebt gekocht. Wat we vooral waardeerden, was de persoonlijke manier van helpen. Vincent was vriendelijk, eerlijk en duidelijk, en dat gaf meteen een goed gevoel. De hele aankoop voelde daardoor vertrouwd en ontspannen. Wij zijn superblij met onze ID.4 en kijken terug op een hele fijne ervaring bij Wittebrug. Vincent, bedankt voor de goede service en de leuke aflevering. Wij rijden voorlopig met een grote glimlach rond met onze ID.4 + trekhaak + Caravan richting Barcelona

Herman D.

Over deze dealer

Google-reviews
4,0
724 reviews · Wittebrug Occasioncentrum Ypenburg, Den Haag
Vanaf het eerste moment voelde het goed bij deze dealer. We werden hartelijk ontvangen door de gastvrouw Nicoline. Nadat wij onze wensen met haar hadden verteld, verwees ze ons direct door naar de juiste verkoper. We zijn fantastisch geholpen door Jan Willem Hermans een no nonsens verkoopstijl en gaf ons heel goed advies. Ook de service daarna was top, in de periode tot de levering werden we regelmatig op de hoogte gehouden van de voortgang. Tijdens de aflevering nam Jan Willem Hermans ruim de tijd om alles perfect uit te leggen en in te stellen. Zelf na de levering werd er nog contact opgenomen om te vragen of alles naar wens is en of we nog vragen hadden. Ook de verzekering is door hen direct geregeld. Top service!!!

Peter

We hebben bij Wittebrug een hele mooie Volkswagen ID.4 gekocht en zijn ontzettend fijn geholpen door Vincent. Vanaf het eerste moment was het contact prettig, relaxed en duidelijk. Geen opdringerig verkooppraatje, maar gewoon iemand die met je meedenkt en de tijd neemt om alles goed uit te leggen. De auto stond er prachtig bij en de aflevering was netjes geregeld. Vincent legde rustig uit hoe alles werkte, wat bij een elektrische auto toch best handig is. Er zitten namelijk genoeg knopjes en schermpjes in zo’n ID.4 om even te denken dat je per ongeluk een ruimteschip hebt gekocht. Wat we vooral waardeerden, was de persoonlijke manier van helpen. Vincent was vriendelijk, eerlijk en duidelijk, en dat gaf meteen een goed gevoel. De hele aankoop voelde daardoor vertrouwd en ontspannen. Wij zijn superblij met onze ID.4 en kijken terug op een hele fijne ervaring bij Wittebrug. Vincent, bedankt voor de goede service en de leuke aflevering. Wij rijden voorlopig met een grote glimlach rond met onze ID.4 + trekhaak + Caravan richting Barcelona

Herman D.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Citroën ë-C3

Wat kost de Citroën ë-C3 2025 bij Wittebrug Occasioncentrum Ypenburg?

Deze Citroën ë-C3 uit 2025 staat te koop voor € 19.925 bij Wittebrug Occasioncentrum Ypenburg in Den Haag. De kilometerstand bedraagt 16.127 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Citroën ë-C3 uit 2025?

Dit exemplaar heeft 16.127 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automatische versnellingsbak bij Wittebrug Occasioncentrum Ypenburg in Den Haag.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Citroën ë-C3?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Citroën ë-C3 € 422 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 19.925 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Is de Citroën ë-C3 2025 een elektrische auto?

Ja, deze Citroën ë-C3 uit 2025 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 19.925 bij Wittebrug Occasioncentrum Ypenburg in Den Haag.