DS 7 (2023)
E-Tense 225 Performance Line
ⓘ Prijsopbouw
Totaal incl. BTW: €28.900
Nieuwprijs €53.550 — 46% lager (€24.650 besparing t.o.v. nieuw)
Totaal incl. BTW: €28.900
- 2023
- 51.375 km
- Plug-in hybride
- Automaat
- Suv
- zwart
- Label A
Geverifieerd door autokopen.nl
- Dealer gecontroleerdDe Aam Auto's Elst
- Prijs getoetstVergeleken met 40 vergelijkbare occasions
Specificaties
DS 7 E-Tense 225 Performance Line uit 2023, 181 pk, 0–100 km/u in 8,9 s, tellerstand 51.375 km, plug-in hybride, automaat. APK geldig tot 11 oktober 2027.
Basisgegevens
- Bouwjaar
- 2023
- Kilometerstand
- 51.375 km
- Brandstof
- Plug-in hybride
- Transmissie
- Automaat
- Carrosserie
- Suv
- Kleur
- zwart
Motor & prestaties
- Vermogen
- 181 pk (133 kW)
- Cilinderinhoud
- 1598 cc
- Aantal cilinders
- 4
- Aantal versnellingen
- 8
- Acceleratie (0-100 km/u)
- 8.9 s
- Topsnelheid
- 225 km/h
Verbruik & milieu
- Verbruik (gecombineerd)
- 1,4 l/100km
- Energielabel
- A
- Emissieklasse
- Euro 6
Uitvoering & afwerking
- Deuren
- 5
- Zitplaatsen
- 5
- Massa
- 1.735 kg
- Max. trekgewicht geremd
- 1.275 kg
- Laadvermogen
- 590 kg
- Bekleding
- Half leder / alcantara
- Interieurkleur
- Zwart
- Aantal sleutels
- 2
Historie & RDW
- 1e toelating
- 11 oktober 2023
- 1e tenaamstelling NL
- 3 juni 2026
- Geïmporteerd
- Ja
- APK geldig tot
- 11 oktober 2027
- Tellerstandoordeel
- Geen oordeel
- Onderhoudsboekjes
- Ja
- Aangeboden op
- 24 augustus 2026
Prijs & fiscaal
- Fiscale waarde
- € 53.550
- BPM
- € 659
- BTW/Marge
- BTW
- Prijs
- Incl. BTW
Marktwaarde
Gebaseerd op 40 vergelijkbare DS 7 occasions
Laag€ 32.850
Mediaan€ 35.740
Hoog
Deze auto staat op € 28.900 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemersVanaf €392/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Zakelijk leasen
Voor ondernemersVanaf €392/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €4.777 (20% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
- Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
- Eigen lease-specialist die jouw branche kent
- Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
- ✓Achterbank in delen neerklapbaar
- ✓Achterbank met armsteun
- ✓Airco automatisch
- ✓Alcantara interieurdelen
- ✓Armsteun voor
- ✓Audio installatie
- ✓Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- ✓Bandenspanningscontrolesysteem
- ✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- ✓Binnenspiegel automatisch dimmend
- ✓Boordcomputer
- ✓Connected services
Omschrijving
Stijlvol, een tikje gewaagd en met uitstekende rijkwaliteiten: dat is een Franse auto ten voeten uit. Kijk maar eens naar deze DS 7. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Ook is de auto voorzien van: LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen. Omdat goed geïnformeerd rijden tegenwoordig om veel meer draait dan alleen snelheid en brandstofpeil, laat het digitale dashboard alle functies zien die u nodig heeft. Met de achteruitrijcamera ziet u precies wat er achter de auto gebeurt. Pech oplossen en zelfs voorkomen? Gaat eenvoudig. Via Connected Services heeft u alle data in de hand, gewoon op de smartphone! Wat wilt u onderweg horen? Er is volop keus, dankzij bluetooth. Het navigatiesysteem is met het audio-installatiesysteem gecombineerd. Automatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn dashboard met spraakbediening, regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende buitenspiegels en lederen stuur. Als bestuurder van deze DS bent u nooit alleen. U wordt onderweg bijgestaan door technologische hulpmiddelen die samen met u de weg in de gaten houden. Als het nodig is, grijpen ze zelfs in, door te remmen of bij te sturen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze DS. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. Het systeem van forward collision warning, of in gewoon Nederlands 'botswaarschuwing', treedt in werking als de sensor te weinig afstand signaleert met een voor- of tegenligger. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze DS bovendien dodehoekdetectie, accident avoidance system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem. De auto verkeert in een zeer goede staat. Laaste service beurt op februari 2026 volgende service nodig op februari 2027. Deze auto word standaard geleverd met 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak. 12 maanden bovag garantie heeft een meerprijs van 795 euro. We laten u deze auto graag helemaal zien.
