Wat kost de DS N°8 2025 bij Bouwman Citroën, Fiat, Abarth & Leapmotor?
Deze DS N°8 uit 2025 staat te koop voor € 49.950 bij Bouwman Citroën, Fiat, Abarth & Leapmotor in Ommen. De kilometerstand bedraagt 8.775 km.
Hoeveel kilometer heeft deze DS N°8 uit 2025?
Dit exemplaar heeft 8.775 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automatische versnellingsbak bij Bouwman Citroën, Fiat, Abarth & Leapmotor in Ommen.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze DS N°8?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze DS N°8 € 982 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 49.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.
Meer over auto financieren →
Is de DS N°8 2025 een elektrische auto?
Ja, deze DS N°8 uit 2025 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 49.950 bij Bouwman Citroën, Fiat, Abarth & Leapmotor in Ommen.
Welke laadstekker heeft deze DS N°8?
Deze DS N°8 heeft CCS: snelladen met gelijkstroom aan een snellader én normaal laden met wisselstroom aan een laadpaal of thuislader via het Type 2-deel van dezelfde aansluiting. Het opgegeven snellaadvermogen is 160 kW. De aansluiting is niet door de dealer opgegeven maar afgeleid uit model en bouwjaar; controleer hem bij de auto.
Lees de uitleg over laadstekkers →
Wat is de bijtelling van deze DS N°8?
Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 17% tot € 30.000, daarboven 22% · t/m aug 2030. Het verlaagde tarief hoort bij de auto en loopt 60 maanden vanaf de eerste toelating, ook na verkoop als occasion. Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.
Lees hoe bijtelling werkt →
Hoe lang heeft deze DS N°8 nog fabrieksgarantie op de accu?
Indicatie op basis van de garantievoorwaarden van DS en de datum van eerste toelating: 8 jaar of 160.000 km, met minimaal 70% van de oorspronkelijke accucapaciteit; de garantie loopt tot 26 augustus 2033 of tot 160.000 km, dus nog circa 151.225 km. De dealer geeft een batterijconditie van 98% op. De garantie hoort bij de auto en gaat over op de volgende eigenaar; de voorwaarden (onderhoud volgens schema, normaal gebruik) staan in het garantieboekje. Vraag de dealer om bevestiging.
Lees hoe accugarantie werkt →