“Mijn HUD was verdwenen uit mijn voorruit. Instelling zat verstopt in kopje Helderheid en dan helemaal naar onderen scrollen.”
Martin R.
1.0 Hybrid
Nieuwprijs €18.830 — 21% lager (€3.930 besparing t.o.v. nieuw)
Fiat 500 1.0 Hybrid uit 2023, 69 pk, 0–100 km/u in 13,8 s, tellerstand 23.761 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 30 oktober 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Gebaseerd op 172 vergelijkbare Fiat 500 occasions
Deze auto staat op € 14.900 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Vanaf €202/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €2.463 (20% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Deze zuinige Fiat 500 is vriendelijk voor uw portemonnee en voor het milieu. Het is vermeldenswaard dat deze auto maar 23761 kilometer heeft gereden sinds 2023. De motor maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. Ook LED-dagrijverlichting en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging zijn aan boord. Houdt uw ogen op de weg en uw handen aan het stuur. Het audiosysteem met dab-ontvangst bedient u vanaf het stuurwiel. In de zomer zorgt de airconditioning voor verkoeling. In het voorjaar en najaar voorkomt het systeem beslagen ramen. Deze Fiat is voorzien van centrale portiervergrendeling, boordcomputer en verstelbaar stuur. De Fiat 500 is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor u de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Om de veiligheid extra te vergroten, heeft deze Fiat 500 Brake Assist. In een noodsituatie treedt dit hulpremsysteem in werking wanneer extra remkracht nodig is. Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Deze zuinige Fiat 500 is vriendelijk voor uw portemonnee en voor het milieu. Het is vermeldenswaard dat deze auto maar 23761 kilometer heeft gereden sinds 2023. De motor maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. Ook LED-dagrijverlichting en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging zijn aan boord. Houdt uw ogen op de weg en uw handen aan het stuur. Het audiosysteem met dab-ontvangst bedient u vanaf het stuurwiel. In de zomer zorgt de airconditioning voor verkoeling. In het voorjaar en najaar voorkomt het systeem beslagen ramen. Deze Fiat is voorzien van centrale portiervergrendeling, boordcomputer en verstelbaar stuur. De Fiat 500 is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor u de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Om de veiligheid extra te vergroten, heeft deze Fiat 500 Brake Assist. In een noodsituatie treedt dit hulpremsysteem in werking wanneer extra remkracht nodig is. Hebben we u nieuwsgierig gemaakt?