Fiat E-Ducato (2021)
3.5T L2H2 47 kWh
ⓘ Prijsopbouw
Totaal incl. BTW: €23.528
Nieuwprijs €64.130 — 70% lager (€44.685 besparing t.o.v. nieuw)
Totaal incl. BTW: €23.528
- 2021
- 33.750 km
- Elektrisch
- Automaat
- Gesloten bestelwagen
- Licht wit
Geverifieerd door autokopen.nl
- Dealer gecontroleerdJelle Talsma Leeuwarden
- Prijs getoetstVergeleken met 5 vergelijkbare occasions
Specificaties
Fiat E-Ducato 3.5T L2H2 47 kWh uit 2021, 122 pk, 167 km elektrische actieradius, tellerstand 33.750 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 9 november 2025.
Basisgegevens
- Bouwjaar
- 2021
- Kilometerstand
- 33.750 km
- Brandstof
- Elektrisch
- Transmissie
- Automaat
- Carrosserie
- Gesloten bestelwagen
- Kleur
- Licht wit
Motor & prestaties
- Vermogen
- 122 pk (90 kW)
- Aantal versnellingen
- 1
- Topsnelheid
- 100 km/h
Afmetingen
- Lengte
- 5.410 mm
- Breedte
- 2.050 mm
- Hoogte
- 2.570 mm
Elektrisch
- Accucapaciteit
- 47 kWh
- Elektrische actieradius
- 167 km
Uitvoering & afwerking
- Deuren
- 5
- Zitplaatsen
- 3
- Massa
- 2.340 kg
- Bekleding
- Stof
Historie & RDW
- 1e toelating
- 9 november 2021
- APK geldig tot
- 9 november 2025
- Tellerstandoordeel
- Geen oordeel
- Onderhoudsboekjes
- Ja
- Aangeboden op
- 26 augustus 2026
Prijs & fiscaal
- Fiscale waarde
- € 64.130
- BTW/Marge
- BTW
- Prijs
- Excl. BTW
Marktwaarde
Gebaseerd op 5 vergelijkbare Fiat E-Ducato occasions
Laag€ 19.500
Mediaan€ 27.850
Hoog
Deze auto staat op € 19.445 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemersVanaf €339/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Zakelijk leasen
Voor ondernemersVanaf €339/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €1.945 (10% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
- Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
- Eigen lease-specialist die jouw branche kent
- Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
- ✓Bedrijfswagen
- ✓2 zitplaatsen rechtsvoor
- ✓Achteruitrijcamera
- ✓Audio-pakket
- ✓Bumpers in carrosseriekleur
- ✓mistlampen voor
- ✓Achteropkomend verkeer waarschuwing
- ✓Airbag bestuurder
- ✓Alarm klasse 1(startblokkering)
- ✓Anti Blokkeer Systeem
- ✓Anti doorSlip Regeling
- ✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Omschrijving
Vanaf 1 november 2016 worden de prijzen van onze gebruikte auto’s, conform de wet Consumenten bescherming (artikel 6:193 e.v. BVV), getoond inclusief alle onvermijdbare kosten. Dit is inclusief tenaamstellingkosten, voldoende brandstof en een geldige APK Keuring. Voor aanvullende pakketten klik op onderstaande link: www.jelletalsma.nl/afleverpakketten/ Disclaimer. Ondanks de zorg aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden auto's. Kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten, omissies of onvolkomenheden in de gegevens. Een deel van de informatie wordt automatisch toegevoegd. Elektrisch rijden is ontspannen rijden. Achter het stuur van deze Fiat E-Ducato kunt u zich in alle rust concentreren op de weg. We hebben het hier over een dealeronderhouden auto uit 2021, hij heeft 33750 kilometer op de teller staan. U kunt ervoor kiezen vanwege het milieu. Maar de elektromotor biedt ook power en prestaties! Passagiers nemen achterin veilig plaats via de schuifdeur met ruime opening. Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. Vanaf elke plek contact maken met deze auto: dat kan met behulp van remote services, die u simpel activeert met uw smartphone. Bij het wisselen van rijbaan kan een dode hoek ontstaan waardoor achterliggers te dichtbij kunnen komen. De achteropkomend verkeer waarschuwing geeft in dat geval automatisch een signaal. Ook is de Fiat uitgerust met: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur. Het zal u verbazen hoe deze auto in staat is om voor u de omgeving en het verkeer om u heen in de gaten te houden. Zullen we 'm even voor u klaarzetten? Bedrijfsinformatie Jelle Talsma Autobedrijven bestaat al 114 jaar en is een begrip in Friesland met vestigingen in Leeuwarden en Heerenveen. Tevens zijn wij dankzij jarenlange dealerschapen van de merken Fiat, Jeep, Alfa Romeo, Fiat Bedrijfswagens en Lancia specialist geworden van deze merken. Disclaimer. Ondanks de zorg aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden auto's. Kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten, omissies of onvolkomenheden in de gegevens. Een deel van de informatie wordt automatisch toegevoegd.
