Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsFiatFiat E-Ducato

Fiat E-Ducato (2021)

3.5T L2H2 47 kWh

€ 19.445
ⓘ Prijsopbouw
Netto €19.445·BTW €4.083
Totaal incl. BTW: €23.528

Nieuwprijs 64.130 70% lager (€44.685 besparing t.o.v. nieuw)

⚠ APK verlopen (nov 2025)
Netto €19.445·BTW €4.083
Totaal incl. BTW: €23.528
  • 2021
  • 33.750 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Gesloten bestelwagen
  • Licht wit

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdJelle Talsma Leeuwarden
  • Prijs getoetstVergeleken met 5 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Fiat E-Ducato 3.5T L2H2 47 kWh uit 2021, 122 pk, 167 km elektrische actieradius, tellerstand 33.750 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 9 november 2025.

Basisgegevens

Bouwjaar
2021
Kilometerstand
33.750 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Gesloten bestelwagen
Kleur
Licht wit

Motor & prestaties

Vermogen
122 pk (90 kW)
Aantal versnellingen
1
Topsnelheid
100 km/h

Afmetingen

Lengte
5.410 mm
Breedte
2.050 mm
Hoogte
2.570 mm

Elektrisch

Accucapaciteit
47 kWh
Elektrische actieradius
167 km

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
3
Massa
2.340 kg
Bekleding
Stof

Historie & RDW

1e toelating
9 november 2021
APK geldig tot
9 november 2025
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
26 augustus 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 64.130
BTW/Marge
BTW
Prijs
Excl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 5 vergelijkbare Fiat E-Ducato occasions

0% onder marktprijs
€ 19.445
Laag
€ 19.500
Mediaan
€ 27.850
Hoog

Deze auto staat op € 19.445 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €339/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €1.945 (10% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
88.1%
Band: 69.6/79 kWh~452 km bereik
Goed
Restcapaciteit
69.6 kWh
van 79 kWh origineel
Batterijchemie
NMC
Krachtig
Capaciteitsverlies
−11.9%
5 jaar, 6.750 km/jaar
Geschatte cycli
~113
6% van max 2.000
Nikkel-mangaan-kobalt (NMC)

Hogere energiedichtheid en range. Iets snellere veroudering dan LFP. Meest gebruikte chemie bij Europese en Koreaanse merken.

Verwachte SoH
2027
85.7%
2029
81%
2031
76.2%
💶 Prijsimpact

Een SoH van 88.1% kan een waardedaling van 3–4% rechtvaardigen t.o.v. een vergelijkbaar exemplaar met 90%+ SoH.

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • Bedrijfswagen
  • 2 zitplaatsen rechtsvoor
  • Achteruitrijcamera
  • Audio-pakket
  • Bumpers in carrosseriekleur
  • mistlampen voor
  • Achteropkomend verkeer waarschuwing
  • Airbag bestuurder
  • Alarm klasse 1(startblokkering)
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Anti doorSlip Regeling
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar

Omschrijving

Vanaf 1 november 2016 worden de prijzen van onze gebruikte auto’s, conform de wet Consumenten bescherming (artikel 6:193 e.v. BVV), getoond inclusief alle onvermijdbare kosten. Dit is inclusief tenaamstellingkosten, voldoende brandstof en een geldige APK Keuring. Voor aanvullende pakketten klik op onderstaande link: www.jelletalsma.nl/afleverpakketten/ Disclaimer. Ondanks de zorg aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden auto's. Kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten, omissies of onvolkomenheden in de gegevens. Een deel van de informatie wordt automatisch toegevoegd. Elektrisch rijden is ontspannen rijden. Achter het stuur van deze Fiat E-Ducato kunt u zich in alle rust concentreren op de weg. We hebben het hier over een dealeronderhouden auto uit 2021, hij heeft 33750 kilometer op de teller staan. U kunt ervoor kiezen vanwege het milieu. Maar de elektromotor biedt ook power en prestaties! Passagiers nemen achterin veilig plaats via de schuifdeur met ruime opening. Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. Vanaf elke plek contact maken met deze auto: dat kan met behulp van remote services, die u simpel activeert met uw smartphone. Bij het wisselen van rijbaan kan een dode hoek ontstaan waardoor achterliggers te dichtbij kunnen komen. De achteropkomend verkeer waarschuwing geeft in dat geval automatisch een signaal. Ook is de Fiat uitgerust met: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur. Het zal u verbazen hoe deze auto in staat is om voor u de omgeving en het verkeer om u heen in de gaten te houden. Zullen we 'm even voor u klaarzetten? Bedrijfsinformatie Jelle Talsma Autobedrijven bestaat al 114 jaar en is een begrip in Friesland met vestigingen in Leeuwarden en Heerenveen. Tevens zijn wij dankzij jarenlange dealerschapen van de merken Fiat, Jeep, Alfa Romeo, Fiat Bedrijfswagens en Lancia specialist geworden van deze merken. Disclaimer. Ondanks de zorg aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden auto's. Kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten, omissies of onvolkomenheden in de gegevens. Een deel van de informatie wordt automatisch toegevoegd.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Fiat E-Ducato

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdJelle Talsma Leeuwarden
  • Prijs getoetstVergeleken met 5 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Jelle Talsma Leeuwarden

Saturnusweg 6

8938AW Leeuwarden

Bel dealerMeer van deze dealer →
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Fiat E-Ducato

Wat kost de Fiat E-Ducato 2021 bij Jelle Talsma Leeuwarden?

Deze Fiat E-Ducato uit 2021 staat te koop voor € 19.445 bij Jelle Talsma Leeuwarden in Leeuwarden. De kilometerstand bedraagt 33.750 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Fiat E-Ducato uit 2021?

Dit exemplaar heeft 33.750 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automatische versnellingsbak bij Jelle Talsma Leeuwarden in Leeuwarden.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Fiat E-Ducato?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Fiat E-Ducato € 412 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 19.445 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Is de Fiat E-Ducato 2021 een elektrische auto?

Ja, deze Fiat E-Ducato uit 2021 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 19.445 bij Jelle Talsma Leeuwarden in Leeuwarden.