Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsFiatFiat E-Ducato

Fiat E-Ducato (2023)

47 kWh

€ 33.950
€ 32.750
ⓘ Prijsopbouw
Netto €32.750·BTW €6.878
Totaal incl. BTW: €39.628

Nieuwprijs 89.509 63% lager (€56.759 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot jan 2027
Netto €32.750·BTW €6.878
Totaal incl. BTW: €39.628
  • 2023
  • 9.102 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Pick-up/open laadbak
  • Oranje

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutorobben Bedrijfswagens Purmerend
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 5 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Fiat E-Ducato 47 kWh uit 2023, 123 pk, tellerstand 9.102 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 31 januari 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2023
Kilometerstand
9.102 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Pick-up/open laadbak
Kleur
Oranje

Motor & prestaties

Vermogen
123 pk (90 kW)
Aandrijving
Voorwiel

Afmetingen

Wielbasis
4.030 mm

Elektrisch

Accucapaciteit
47 kWh

Uitvoering & afwerking

Deuren
2
Zitplaatsen
2
Massa
3.052 kg
Laadvermogen
448 kg

Historie & RDW

1e toelating
31 januari 2023
1e tenaamstelling NL
31 januari 2023
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
31 januari 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
19 augustus 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 89.509
BTW/Marge
BTW
Prijs
Excl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 5 vergelijkbare Fiat E-Ducato occasions

9% boven marktprijs
€ 27.850
Laag
€ 29.995
Mediaan
€ 32.750
Hoog

Deze auto staat op € 32.750 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €555/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €4.913 (15% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
93%
Band: 73.5/79 kWh~478 km bereik
Uitstekend
Restcapaciteit
73.5 kWh
van 79 kWh origineel
Batterijchemie
NMC
Krachtig
Capaciteitsverlies
−7%
3 jaar, 3.034 km/jaar
Geschatte cycli
~30
2% van max 2.000
Nikkel-mangaan-kobalt (NMC)

Hogere energiedichtheid en range. Iets snellere veroudering dan LFP. Meest gebruikte chemie bij Europese en Koreaanse merken.

Verwachte SoH
2027
90.7%
2029
86%
2031
81.3%

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • 12V aansluiting
  • Achterraam
  • Airbag bestuurder
  • Airco Automatisch
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Anti doorSlip Regeling
  • Apple Carplay/Android Auto
  • Audio bediening op stuur
  • Bestuurdersstoel geveerd
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • Bestuurdersstoel met armsteun
  • Bestuurderstoel met lendesteunen

Omschrijving

Fiat E-Ducato 3.5T 79 kWh Automaat Open Laadbak met uitklapbare Laadklep * 2 zitplaatsen * Airco & Electronic climate control * Dab Radio met bluetooth * Multimediasysteem met USB aansluiting * Navigatie mogelijk d.m.v. Android auto/Apple carplay * Bluetooth telefoonverbinding * Spraakbediening * Multifunctioneel stuurwiel met audiobediening * Elektrische ramen * Elektrische buitenspiegels (verwarmbaar) * Geveerde bestuurdersstoel met armsteun * Centrale vergrendeling met afstandbediening * Dimlicht automatisch * enz. Maten Open Laadbak (LxBxH): 408 x 203 x 39 cm Deze Fiat e-Ducato heeft een actieradius van ongeveer 170 tot 235 kilometer (varieert per rijomstandigheid). Prijs: € 32.750,- excl. BTW * (Kosten rijklaar maken + 3mnd garantie: € 695,- excl. BTW) Deze Elektrische Fiat Ducato open laadbak leasen kan natuurlijk ook! Een Financial of Operational Lease is mogelijk! Inruil Mercedes/Volkswagen/Iveco bedrijfswagen mogelijk. Bel voor meer informatie: 0299-468955.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Fiat E-Ducato

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutorobben Bedrijfswagens Purmerend
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 5 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autorobben Bedrijfswagens

Volume 77

1446 WH Purmerend

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
69 reviews · Autorobben Bedrijfswagens, Purmerend
Betrouwbaar, deskundig en persoonlijk zaken doen: het bestaat nog! Vorige week erg prettig zaken gedaan met Enrico Robben. We hebben voor een eerlijke prijs een prachtige Volvo XC 40 T5 Recharge Inscription automaat hybride gekocht. Ook voor onze inruil kregen we een mooi en acceptabel bod. Het onderhandelen verliep prettig en open en er was ruimte voor humor. Verder geen verborgen kosten en goede afspraken gemaakt over een paar zaken die nog uitgevoerd gaan worden. Dank je wel Enrico, we vinden je een topper en minstens zo belangrijk; we vinden je een eerlijke en fijne vent! De sfeer bij de receptie en in de garage is ook prettig; je wordt begroet en te woord gestaan door vriendelijke monteurs. We laten in de toekomst hier graag het onderhoud aan de auto uitvoeren.

Idaline V.

Goedendag, Ik wil graag een eerlijke review achterlaten over dit autobedrijf Autorobben.nl. Ik was ongeveer 3–4 maanden op zoek naar een bedrijfswagen. In die tijd heb ik veel auto’s bekeken en met verschillende verkopers gesproken. Vaak bleek op locatie dat de auto’s totaal niet overeenkwamen met de foto’s: versleten voertuigen, slecht onderhouden laadruimtes waar alles beschadigd en “kapot gewerkt” was. En dat terwijl de prijzen vaak veel te hoog waren voor de staat van de auto. Uiteindelijk kwam ik via Autorobben.nl een Toyota ProAce uit 2015 tegen en heb ik contact opgenomen. Ik heb ook mijn Nissan Pixo in inruil aangeboden. Hij vroeg alleen de belangrijkste informatie: bouwjaar, motor en visuele staat. Dat was genoeg voor een eerlijke en realistische beoordeling. De prijs die ik voor mijn auto kreeg was echt goed en positief verrassend. Wat ik ook erg waardeerde: hij zei direct “kom eerst kijken naar de auto, en als je hem goed vindt en wilt kopen, dan regelen we het verder. Zo niet, dan zoeken we iets anders.” Geen druk, geen verkooppraatjes. De prijs voor mijn Nissan Pixo werd vooraf telefonisch afgesproken, zonder de auto te zien. Bij aankomst werd exact dezelfde prijs aangehouden, zonder wijzigingen. Hij vertelde ook eerlijk dat de auto nog geen geldige APK had, maar dat hij die kon regelen. Dat heb ik meteen laten doen. Toen ik de auto kwam ophalen, was de APK al uitgevoerd. Tijdens de controle zijn de achterveren en het rechter achterwiellager met ABS vervangen. Alles is volledig door hem betaald en niet in rekening gebracht. Ook zijn er nieuwe banden gemonteerd. Dat was voor mij een zeer positieve verrassing, omdat je dit zelden ziet zonder extra kosten. Het liet duidelijk zien dat hij echt achter de kwaliteit van de auto staat. De auto zelf was precies zoals beschreven en op de foto’s: netjes en goed verzorgd. Voor de aankoop kreeg ik het onderhoudsboekje te zien met duidelijke uitleg over het onderhoud en de aandachtspunten voor de toekomst. Ik heb besloten eerst een maand met de auto in dagelijks gebruik te rijden. Inmiddels kan ik zeggen dat ik zeer tevreden ben. De auto rijdt echt uitstekend. Ook het autobedrijf zelf maakte een zeer goede indruk: alles is schoon, netjes en georganiseerd. Je ziet dat de eigenaar zeer zorgvuldig werkt. Tot slot zei hij dat hij ervan overtuigd is dat de auto mij niet in de steek zal laten en dat ik er lang en met plezier mee zal rijden. En dat ik altijd mag bellen als er toch iets is. Dat voelde oprecht en gebaseerd op vertrouwen in de auto. Ik ben zeer tevreden met deze aankoop en kan Autorobben.nl zeker aanbevelen.

Dmitri P.

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
69 reviews · Autorobben Bedrijfswagens, Purmerend
Betrouwbaar, deskundig en persoonlijk zaken doen: het bestaat nog! Vorige week erg prettig zaken gedaan met Enrico Robben. We hebben voor een eerlijke prijs een prachtige Volvo XC 40 T5 Recharge Inscription automaat hybride gekocht. Ook voor onze inruil kregen we een mooi en acceptabel bod. Het onderhandelen verliep prettig en open en er was ruimte voor humor. Verder geen verborgen kosten en goede afspraken gemaakt over een paar zaken die nog uitgevoerd gaan worden. Dank je wel Enrico, we vinden je een topper en minstens zo belangrijk; we vinden je een eerlijke en fijne vent! De sfeer bij de receptie en in de garage is ook prettig; je wordt begroet en te woord gestaan door vriendelijke monteurs. We laten in de toekomst hier graag het onderhoud aan de auto uitvoeren.

Idaline V.

Goedendag, Ik wil graag een eerlijke review achterlaten over dit autobedrijf Autorobben.nl. Ik was ongeveer 3–4 maanden op zoek naar een bedrijfswagen. In die tijd heb ik veel auto’s bekeken en met verschillende verkopers gesproken. Vaak bleek op locatie dat de auto’s totaal niet overeenkwamen met de foto’s: versleten voertuigen, slecht onderhouden laadruimtes waar alles beschadigd en “kapot gewerkt” was. En dat terwijl de prijzen vaak veel te hoog waren voor de staat van de auto. Uiteindelijk kwam ik via Autorobben.nl een Toyota ProAce uit 2015 tegen en heb ik contact opgenomen. Ik heb ook mijn Nissan Pixo in inruil aangeboden. Hij vroeg alleen de belangrijkste informatie: bouwjaar, motor en visuele staat. Dat was genoeg voor een eerlijke en realistische beoordeling. De prijs die ik voor mijn auto kreeg was echt goed en positief verrassend. Wat ik ook erg waardeerde: hij zei direct “kom eerst kijken naar de auto, en als je hem goed vindt en wilt kopen, dan regelen we het verder. Zo niet, dan zoeken we iets anders.” Geen druk, geen verkooppraatjes. De prijs voor mijn Nissan Pixo werd vooraf telefonisch afgesproken, zonder de auto te zien. Bij aankomst werd exact dezelfde prijs aangehouden, zonder wijzigingen. Hij vertelde ook eerlijk dat de auto nog geen geldige APK had, maar dat hij die kon regelen. Dat heb ik meteen laten doen. Toen ik de auto kwam ophalen, was de APK al uitgevoerd. Tijdens de controle zijn de achterveren en het rechter achterwiellager met ABS vervangen. Alles is volledig door hem betaald en niet in rekening gebracht. Ook zijn er nieuwe banden gemonteerd. Dat was voor mij een zeer positieve verrassing, omdat je dit zelden ziet zonder extra kosten. Het liet duidelijk zien dat hij echt achter de kwaliteit van de auto staat. De auto zelf was precies zoals beschreven en op de foto’s: netjes en goed verzorgd. Voor de aankoop kreeg ik het onderhoudsboekje te zien met duidelijke uitleg over het onderhoud en de aandachtspunten voor de toekomst. Ik heb besloten eerst een maand met de auto in dagelijks gebruik te rijden. Inmiddels kan ik zeggen dat ik zeer tevreden ben. De auto rijdt echt uitstekend. Ook het autobedrijf zelf maakte een zeer goede indruk: alles is schoon, netjes en georganiseerd. Je ziet dat de eigenaar zeer zorgvuldig werkt. Tot slot zei hij dat hij ervan overtuigd is dat de auto mij niet in de steek zal laten en dat ik er lang en met plezier mee zal rijden. En dat ik altijd mag bellen als er toch iets is. Dat voelde oprecht en gebaseerd op vertrouwen in de auto. Ik ben zeer tevreden met deze aankoop en kan Autorobben.nl zeker aanbevelen.

Dmitri P.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Fiat E-Ducato

Wat kost de Fiat E-Ducato 2023 bij Autorobben Bedrijfswagens?

Deze Fiat E-Ducato uit 2023 staat te koop voor € 32.750 bij Autorobben Bedrijfswagens in Purmerend. De kilometerstand bedraagt 9.102 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Fiat E-Ducato uit 2023?

Dit exemplaar heeft 9.102 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automatische versnellingsbak bij Autorobben Bedrijfswagens in Purmerend.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Fiat E-Ducato?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Fiat E-Ducato € 694 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 32.750 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Is de Fiat E-Ducato 2023 een elektrische auto?

Ja, deze Fiat E-Ducato uit 2023 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 32.750 bij Autorobben Bedrijfswagens in Purmerend.