Omschrijving
Uw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze Jeep Renegade heeft 73000 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2022. Deze SUV is uitgerust met een benzinemotor en een automatische transmissie. De verwarmbare voorstoelen benadrukken nog maar eens dat we hier te maken hebben met een regelrechte verwenauto voor bestuurder en bijrijder. Tot de uitrusting behoren ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Met behulp van de achteruitrijcamera kunt u zo strak inparkeren als u maar wilt! Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Zoals u van zo'n jonge auto mag verwachten, zijn hier ook de geavanceerde remote services aanwezig. Simpelweg met een app op uw smartphone controleert u op afstand de status van de auto en bedient u diverse functies. Een massieve sound of fluisterzachte verstaanbaarheid? Het high performance audiosysteem presteert op topniveau. U rijdt snel, zuinig en zeker naar uw bestemming met het full map navigatiesysteem. En deze auto heeft ook automatische airconditioning, DAB ontvangst, regensensor, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook als standaard uitrusting.
In de Jeep Renegade heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Het systeem van forward collision warning, of in gewoon Nederlands 'botswaarschuwing', treedt in werking als de sensor te weinig afstand signaleert met een voor- of tegenligger. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Wij leveren deze auto aan u met Bovag Garantie. Nieuwsgierig geworden?