RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Prijs getoetstVergeleken met 136 vergelijkbare occasions
Specificaties
Leapmotor B10 Design Hybrid EV 18.8 kWh uit 2026, 217 pk, 0–100 km/u in 7,5 s, tellerstand 1.250 km, plug-in hybride, automaat. APK geldig tot 29 mei 2030, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2026
Kilometerstand
1.250 km
Brandstof
Plug-in hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
grijs
Motor & prestaties
7
Vermogen
217 pk (160 kW)
Cilinderinhoud
1499 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
1
Acceleratie (0-100 km/u)
7.5 s
Topsnelheid
170 km/h
Tankinhoud
50 l
Afmetingen
1
Wielbasis
2.740 mm
Verbruik & milieu
3
CO₂-uitstoot
54 g/km
Energielabel
A
Emissieklasse
Euro 6
Uitvoering & afwerking
5
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.760 kg
Max. trekgewicht geremd
750 kg
Bekleding
Leer
Historie & RDW
6
1e toelating
29 mei 2026
1e tenaamstelling NL
29 mei 2026
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
29 mei 2030
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
29 augustus 2026
Prijs & fiscaal
5
Fiscale waarde
€ 31.250
BPM
€ 813
Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Marktwaarde
Gebaseerd op 136 vergelijkbare Leapmotor B10 occasions
↓ 6% onder marktprijs
€ 31.245 Laag€ 32.725 Mediaan€ 32.925 Hoog
Deze auto staat op € 30.900 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Verzekering voor deze Leapmotor B10
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €381/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
€
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €8.938 (35% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓Apple Carplay
✓Radio/CD
✓Bluetooth
✓Inductieladen voor smartphones
✓Spraakbediening
✓LED verlichting
✓LED dagrijverlichting
✓Mistlampen
✓Lichtmetalen velgen
✓Airconditioning
✓Navigatiesysteem
✓Lederen bekleding
Omschrijving
Ontdek nu Leapmotor B10 nu bij Zeeuw Automotive!Interesse in deze auto? Kom hem in het echt ervaren! Maak snel een afspraak om de auto te bekijken of plan direct een proefrit. Wij staan voor je klaar en zijn bereikbaar via 010 – 202 05 61, info@zeeuw.nl of neem contact met ons op via de contactmogelijkheden op deze pagina.Zeeuw Automotive is jouw partner in mobiliteit. Welkom bij Zeeuw Automotive. Bij Zeeuw Automotive is transparantie de norm, ook als het om verkoopprijzen gaat. De getoonde prijs betreft dan ook een verkoopprijs inclusief ons Zeeuw Occasion Servicepakket Standaard. Maar voor maximale zekerheid hebben wij voor jou ook een speciaal Comfort Servicepakket samengesteld. Met dit pakket profiteer je van de beste service en maximale zekerheid. Het Zeeuw Occasion Servicepakket Standaard bevat: Wettelijke garantie | 85-puntencheck | Nationale Autopas | Reinigen binnen- buitenkant | Service vanuit alle Zeeuw Automotive vestigingen. Het Zeeuw Occasion Servicepakket Comfort bevat (extra t.o.v. Servicepakket Standaard): 12 maanden BOVAG garantie | Servicebeurt volgens fabrieksvoorschriften van de fabrikant | Professionele poetsbeurt | Halve tank brandstof | Nieuwe APK – €895,-Deze advertentie en de inhoud ervan is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Het is echter mogelijk dat in de gehanteerde advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires zijn vermeld welke niet op deze specifieke auto aanwezig zijn. Er kunnen derhalve aan de advertentie geen rechten worden ontleend en Zeeuw Automotive kan nooit aansprakelijk worden gesteld voor de inhoud en volledigheid van de verstrekte informatie. Lees meer
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Leapmotor B10
“Onlangs heb ik een Abarth 500 gekocht bij Zeeuw Automotive in Rotterdam. Ik heb het hele verkoopproces als zeer prettig ervaren. Ronald is realistisch en de deal was uiteindelijk snel gesloten. Prettige sfeer en een laagdrempelige manier van zaken doen.
Al met al zeer tevreden met Zeeuw Automotive in Rotterdam.”
Wouter D.
“Na de perfecte ervaring met de 500 nu een Alfa Romeo Junior gekocht. Wederom goede service, Zeeuw is bedrijf waar autokennis, vriendelijkheid en vertrouwen hand in hand gaan. Vanmorgen de Junior opgehaald en na een cappucino uitleg over de auto gekregen waarna ik zeer tevreden wegreed. Ronald dank voor je hulp!
Prachtige 500C gekocht, van initieel contact tot aflevering was er prima communicatie, ik kreeg een goede inruil prijs voor mijn oude auto en ze maken waar wat ze zeggen. Dus perfect geholpen door Ronald en Brandon.”
“Onlangs heb ik een Abarth 500 gekocht bij Zeeuw Automotive in Rotterdam. Ik heb het hele verkoopproces als zeer prettig ervaren. Ronald is realistisch en de deal was uiteindelijk snel gesloten. Prettige sfeer en een laagdrempelige manier van zaken doen.
Al met al zeer tevreden met Zeeuw Automotive in Rotterdam.”
Wouter D.
“Na de perfecte ervaring met de 500 nu een Alfa Romeo Junior gekocht. Wederom goede service, Zeeuw is bedrijf waar autokennis, vriendelijkheid en vertrouwen hand in hand gaan. Vanmorgen de Junior opgehaald en na een cappucino uitleg over de auto gekregen waarna ik zeer tevreden wegreed. Ronald dank voor je hulp!
Prachtige 500C gekocht, van initieel contact tot aflevering was er prima communicatie, ik kreeg een goede inruil prijs voor mijn oude auto en ze maken waar wat ze zeggen. Dus perfect geholpen door Ronald en Brandon.”
Mark H.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Leapmotor B10
Wat kost de Leapmotor B10 2026 bij Zeeuw Automotive Rotterdam?
Deze Leapmotor B10 uit 2026 staat te koop voor € 30.900 bij Zeeuw Automotive Rotterdam in Rotterdam. De kilometerstand bedraagt 1.250 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Leapmotor B10 uit 2026?
Dit exemplaar heeft 1.250 km op de teller en is aangeboden als plug-in hybride met automatische versnellingsbak bij Zeeuw Automotive Rotterdam in Rotterdam.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Leapmotor B10?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Leapmotor B10 € 655 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 30.900 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.