Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsLeapmotorLeapmotor C10

Leapmotor C10 (2026)

Design ProMax AWD 81.9 kWh

€ 42.500
ⓘ Prijsopbouw
Netto €35.124·BTW €7.376·Rest-BPM €653
Totaal incl. BTW: €42.500
✓ Tellerstand logisch✓ APK tot apr 2030Label A
Netto €35.124·BTW €7.376·Rest-BPM €653
Totaal incl. BTW: €42.500
  • 2026
  • 201 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Suv
  • Grijs
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf van Empel Berlicum
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 131 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Leapmotor C10 Design ProMax AWD 81.9 kWh uit 2026, 598 pk, 0–100 km/u in 4 s, tellerstand 201 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 30 april 2030, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2026
Kilometerstand
201 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Grijs

Motor & prestaties

Vermogen
598 pk (440 kW)
Aantal versnellingen
1
Acceleratie (0-100 km/u)
4 s
Topsnelheid
190 km/h

Elektrisch

Accucapaciteit
81,9 kWh

Verbruik & milieu

Energielabel
A

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
2.164 kg
Max. trekgewicht
1.500 kg

Historie & RDW

1e toelating
30 april 2026
1e tenaamstelling NL
30 april 2026
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
30 april 2030
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
6 augustus 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 44.801
BPM
€ 687
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 131 vergelijkbare Leapmotor C10 occasions

4% boven marktprijs
€ 38.629
Laag
€ 40.800
Mediaan
€ 41.810
Hoog

Deze auto staat op € 42.500 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €523/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €12.293 (35% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
100%
Band: 81.9/81.9 kWh~532 km bereik
Uitstekend
Restcapaciteit
81.9 kWh
van 81.9 kWh origineel
Batterijchemie
LFP
Robuust
Capaciteitsverlies
−0%
0 jaar, 201 km/jaar
Geschatte cycli
~1
0% van max 4.000
Lithium-ijzerfosfaat (LFP)

Langere levensduur, verdraagt meer laadcycli. Iets lagere energiedichtheid. Gebruikt door o.a. BYD, Tesla Standard Range, Renault 5.

Verwachte SoH
2027
98.4%
2029
95.2%
2031
92%

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Armsteun voor
  • Audio installatie
  • Connected services
  • DAB-ontvanger
  • Draadloze telefoonlader
  • Electronic climate controle
  • Elektrische ramen achter
  • Elektrische ramen voor
  • Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
  • Elektrisch verstelbare passagiersstoel
  • Keyless start

Omschrijving

LET OP: Er wordt momenteel met deze auto gereden, we zouden het daarom fijn vinden als u een afspraak maakt voor bezichtiging, daarnaast kan de km-stand hierdoor afwijken. Voor de exacte km-stand kunt u ons altijd even bellen of mailen. Alle technologie in de Leapmotor C10 is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Deze Leapmotor C10 legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten met de verwarmbare voorstoelen. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Wat een heerlijk ruim gevoel en zoveel licht geeft dat glazen panoramadak! Pak aan, 't is winter! Zo'n verwarmd stuurwiel is dan bijzonder prettig! Tot de uitrusting van deze Leapmotor behoren ook 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Dankzij het digitale dashboard leest u alle benodigde info gemakkelijk en overzichtelijk af. Door het combineren van beelden van vier camera's, biedt de 360 graden camera een naadloos en gedetailleerd beeld van de hele omgeving rondom deze auto. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Spraaksturing betekent dat u verschillende functies met uw stem kunt bedienen. Uw smartphone wordt een dashboard, met alle functies in beeld. Dankzij Connected Services en de speciale app. Natuurlijk behoren navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control, draadloos opladen, DAB ontvangst en regensensor ook tot de uitrusting van deze complete auto. In de Leapmotor C10 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Ook als uw aandacht even verslapt, blijft de forward collision warning bij de wekker. Dreigt er een botsing met een voor- of tegenligger, dan waarschuwt het systeem direct. Met de vermoeidheidsassistent bent u ook op lange ritten veilig op pad. Het systeem geeft een waarschuwing zodra het tijd is voor een pauze. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie en accident avoidance system. Bedrijfsinformatie Ons familiebedrijf is in Berlicum en omgeving al jaren een begrip als Citroën Erkend Reparateur en daarnaast zijn wij aangesloten bij het multimerken netwerk Eurorepar om ieder merk auto te kunnen voorzien van het juiste onderhoud en reparaties. U kunt bij ons niet alleen terecht voor onderhoud en reparaties maar ook voor nieuwe en gebruikte auto’s. Service, kwaliteit en persoonlijke aandacht voor de klant komt bij ons op de eerste plaats. Onze advertenties worden met de grootste zorg samengesteld, maar een fout zit in een klein hoekje. Daarom kan het voorkomen dat er een tussendoor glipt. Graag daarvoor uw begrip en daardoor zijn hier ook geen rechten aan te ontlenen.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Leapmotor C10

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf van Empel Berlicum
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 131 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autobedrijf van Empel

Ploeg 8

5258 EX Berlicum

Bel dealerMeer van deze dealer →
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Leapmotor C10

Wat kost de Leapmotor C10 2026 bij Autobedrijf van Empel?

Deze Leapmotor C10 uit 2026 staat te koop voor € 42.500 bij Autobedrijf van Empel in Berlicum. De kilometerstand bedraagt 201 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Leapmotor C10 uit 2026?

Dit exemplaar heeft 201 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automaat versnellingsbak bij Autobedrijf van Empel in Berlicum.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Leapmotor C10?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Leapmotor C10 € 901 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 42.500 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Is de Leapmotor C10 2026 een elektrische auto?

Ja, deze Leapmotor C10 uit 2026 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 42.500 bij Autobedrijf van Empel in Berlicum.