Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Peugeot›Peugeot e-2008

Peugeot e-2008 (2022)

EV 136PK Allure 50 kWh

€ 16.444
ⓘ Prijsopbouw
Netto €13.590·BTW €2.854
Totaal incl. BTW: €16.444

Nieuwprijs €38.199 — 57% lager (€21.755 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 330/mnd — vergelijk autoleningen

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot jun 2028
Netto €13.590·BTW €2.854
Totaal incl. BTW: €16.444
  • 2022
  • 118.744 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Suv
  • oranje

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdJaap Dik Auto’s Hoogezand
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Peugeot e-2008 EV 136PK Allure 50 kWh uit 2022, 136 pk, tellerstand 118.744 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 23 juni 2028, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2022
Kilometerstand
118.744 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
oranje

Motor & prestaties

Vermogen
136 pk (100 kW)
Aantal versnellingen
1
Topsnelheid
150 km/h

Afmetingen

Lengte
4.300 mm
Breedte
1.770 mm
Hoogte
1.550 mm
Wielbasis
2.610 mm

Elektrisch

Accucapaciteit
50 kWh

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.523 kg

Historie & RDW

1e toelating
23 juni 2022
1e tenaamstelling NL
23 juni 2022
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
23 juni 2028
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
30 juli 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 38.199
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Verzekering voor deze Peugeot e-2008

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Peugeot e-2008

Indicatief € 330 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leendoel “100% elektrische auto” staat daar al klaar (vaak lagere rente); vul je leenbedrag van € 16.444 en je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 512
  • 48 mnd · € 398
  • 60 mnd · € 330
  • 72 mnd · € 284

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €237/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €1.359 (10% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
87.3%
Band: 43.7/50 kWh~284 km bereik
Goed
Restcapaciteit
43.7 kWh
van 50 kWh origineel
Batterijchemie
NMC
Krachtig
Capaciteitsverlies
−12.7%
4 jaar, 29.686 km/jaar
Geschatte cycli
~396
20% van max 2.000
Nikkel-mangaan-kobalt (NMC)

Hogere energiedichtheid en range. Iets snellere veroudering dan LFP. Meest gebruikte chemie bij Europese en Koreaanse merken.

Verwachte SoH
2027
84.1%
2029
77.7%
2031
71.3%
💶 Prijsimpact

Een SoH van 87.3% kan een waardedaling van 4–5% rechtvaardigen t.o.v. een vergelijkbaar exemplaar met 90%+ SoH.

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • ✓LED koplampen
  • ✓Lichtmetalen velgen 17"
  • ✓Achterspoiler
  • ✓Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • ✓Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • ✓Bumpers in carrosseriekleur
  • ✓Centrale deurvergrendeling
  • ✓Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • ✓Dakrails
  • ✓Dimlichten automatisch
  • ✓LED achterlichten
  • ✓LED dagrijverlichting

Omschrijving

Jaap Dik over deze Peugeot e-2008 Prachtige e-2008 in flitsend oranje... Geavanceerde technologie verpakt in aantrekkelijk design. Met deze Peugeot e-2008 rijdt u elektrisch in stijl. De actieradius van deze auto is met 341 kilometer ruim voldoende voor de meeste dagelijkse ritten. De lithium-ion accu heeft een capaciteit van 11 kWh en is binnen 4 uur opgeladen. Comfort? Luxe? Stijl? Allemaal meegeleverd in de vorm van het lederen interieur. Lekker hoor, die verwarmbare... voorstoelen. Helemaal op koude dagen. De comfortstoelen geven precies de juiste ondersteuning voor rug en schouders. Ook is de auto voorzien van: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Twijfelen hoeveel ruimte u achter de auto heeft? Met de achteruitrijcamera weet u altijd hoeveel centimeter! Bedient u de auto liever met uw stem? Dan is het goed om te weten dat spraakbediening aanwezig is. Waar u zelf ook bent, u staat altijd in contact met de auto via de app op uw smartphone. Zo controleert u uiteenlopende functies, ook op afstand. Nooit meer de weg kwijt: daarvoor zorgt het onboard in dashboard opgenomen navigatiesysteem. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. De Peugeot is standaard voorzien van: DAB ontvangst, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening. Het zal u verbazen hoe deze auto in staat is om voor u de omgeving en het verkeer om u heen in de gaten te houden. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. De sensor van het forward collision warning-systeem registreert permanent de afstand tot voorliggers en grijpt in als een botsing dreigt. Ook helpen het hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken. Met het bijgeleverde tellerrapport van Nationale Autopas weet u dat de kilometerstand van deze auto zuiver is. Is elektrisch rijden iets voor u? Bel dan nu om een proefrit te maken met deze auto. DISCLAIMER: Het uitrustingsniveau is ten alle tijde onder voorbehoud, u dient zich er zelf van te verwittigen of alle geselecteerde opties aanwezig zijn, er wordt namelijk gewerkt met een geautomatiseerd systeem

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot e-2008

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdJaap Dik Auto’s Hoogezand
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Jaap Dik Auto’s Hoogezand

Ambachtsweg 4

9601 LW Hoogezand

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,2
148 reviews · Jaap Dik Auto’s Hoogezand, Hoogezand
“Begin december 2025 een mooie ford focus wagon gekocht. Door de drukte in de garage heeft het even geduurd voordat de auto klaar was. Bij het ophalen van de auto bleek dat er nog een paar puntjes waren die niet in orde waren. Dit gelijk aangegeven en dat is goed opgepakt! De verkopers in de garage zijn erg vriendelijk, maar de grootste pluim is voor de monteur genaamd Fedde. Een vriendelijke, rustige man, professioneel en zeer behulpzaam. Ontzettend bedankt voor het in orde maken van de auto! We zijn heel erg blij met onze mooie auto!”

Chantal W.

“In juli 2025 hier een auto gekocht met een jaar garantie. Onlangs hoorde we een wat schurend geluid bij het optrekken. Dit bleek om een kapotte draagarm te gaan. Aangezien dit om slijtage gaat valt dit officieel niet onder de garantie. Toch werd hier op een fijne manier in meegedacht en zijn we wat mij betreft tot een prima oplossing gekomen om het te herstellen.”

Patrick B.

Over deze dealer

Google-reviews
4,2
148 reviews · Jaap Dik Auto’s Hoogezand, Hoogezand
“Begin december 2025 een mooie ford focus wagon gekocht. Door de drukte in de garage heeft het even geduurd voordat de auto klaar was. Bij het ophalen van de auto bleek dat er nog een paar puntjes waren die niet in orde waren. Dit gelijk aangegeven en dat is goed opgepakt! De verkopers in de garage zijn erg vriendelijk, maar de grootste pluim is voor de monteur genaamd Fedde. Een vriendelijke, rustige man, professioneel en zeer behulpzaam. Ontzettend bedankt voor het in orde maken van de auto! We zijn heel erg blij met onze mooie auto!”

Chantal W.

“In juli 2025 hier een auto gekocht met een jaar garantie. Onlangs hoorde we een wat schurend geluid bij het optrekken. Dit bleek om een kapotte draagarm te gaan. Aangezien dit om slijtage gaat valt dit officieel niet onder de garantie. Toch werd hier op een fijne manier in meegedacht en zijn we wat mij betreft tot een prima oplossing gekomen om het te herstellen.”

Patrick B.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Peugeot e-2008

Wat kost de Peugeot e-2008 2022 bij Jaap Dik Auto’s Hoogezand?

Deze Peugeot e-2008 uit 2022 staat te koop voor € 16.444 bij Jaap Dik Auto’s Hoogezand in Hoogezand. De kilometerstand bedraagt 118.744 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot e-2008 uit 2022?

Dit exemplaar heeft 118.744 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automatische versnellingsbak bij Jaap Dik Auto’s Hoogezand in Hoogezand.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot e-2008?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot e-2008 € 330 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 16.444 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →

Is de Peugeot e-2008 2022 een elektrische auto?

Ja, deze Peugeot e-2008 uit 2022 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 16.444 bij Jaap Dik Auto’s Hoogezand in Hoogezand.