“Positief gevoel, ofschoon bij de aflevering een paar kleine zaken niet volgens afspraak waren uitgevoerd, deze zijn vervolgens zeer snel en correct opgelost.”
Harald B.
Allure
Peugeot e-3008 Allure uit 2026, 213 pk, 0–100 km/u in 8,8 s, tellerstand 10 km, elektrisch, automaat.
Gebaseerd op 275 vergelijkbare Peugeot e-3008 occasions
Deze auto staat op € 45.015 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Vanaf €535/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €14.881 (40% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Peugeot heeft de auto opnieuw uitgevonden. De volledig elektrische Peugeot e-3008 is duurzaam, maar biedt tegelijk veel rijcomfort en geweldige prestaties. U wordt actief onderdeel van de energietransitie met de elektromotor. Het gaat hier om een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. De krachtige motor geeft deze Peugeot uitstekende prestaties. Tot de uitrusting van deze Peugeot behoren ook zwarte hemelbekleding en donker getint glas achter. Natuurlijk is deze Peugeot e-3008 voorzien van cruise control. De uitrusting van deze auto is met automatisch dimmende binnenspiegel en elektronische parkeerrem behoorlijk compleet. Als u wilt, kunt u al snel rijden met uw nieuwe e-3008. Onze verkoopadviseurs staan klaar om u de auto te laten zien. Dan leggen ze u meteen uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden. Tot ziens in onze showroom! . Peugeot heeft de auto opnieuw uitgevonden. De volledig elektrische Peugeot e-3008 is duurzaam, maar biedt tegelijk veel rijcomfort en geweldige prestaties. U wordt actief onderdeel van de energietransitie met de elektromotor. Het gaat hier om een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. De krachtige motor geeft deze Peugeot uitstekende prestaties. Tot de uitrusting van deze Peugeot behoren ook zwarte hemelbekleding en donker getint glas achter. Natuurlijk is deze Peugeot e-3008 voorzien van cruise control. De uitrusting van deze auto is met automatisch dimmende binnenspiegel en elektronische parkeerrem behoorlijk compleet. Als u wilt, kunt u al snel rijden met uw nieuwe e-3008. Onze verkoopadviseurs staan klaar om u de auto te laten zien. Dan leggen ze u meteen uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden. Tot ziens in onze showroom! .