Omschrijving
Omschrijving
Deze Polestar 2 Long Range Single Motor combineert een comfortabele elektrische aandrijflijn met een hoogwaardige afwerking en een rijke uitrusting. Met 231 pk en een ruime actieradius is hij uitstekend geschikt voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten. De batterij verkeert bovendien in nette conditie met een State of Health van 92,6%.
Op de weg voelt de Polestar 2 stil, solide en uitgebalanceerd aan. De elektrische aandrijving levert zijn vermogen direct en soepel, terwijl het onderstel zorgt voor veel comfort en vertrouwen. Daarmee is hij een prettige reisauto die zich net zo goed thuis voelt in de stad als op de snelweg.
Belangrijke uitrusting van deze uitvoering:
• Plus Pack met panoramadak
• Harman Kardon Premium Audio
• Verwarmbare voorstoelen en stuurwiel
Deze Polestar 2 biedt een aantrekkelijke combinatie van comfort, kwaliteit en gebruiksgemak. Het Plus Pack, het Harman Kardon audiosysteem en de verwarmbare voorzieningen geven deze uitvoering een extra luxe karakter, terwijl de accugezondheid van 92,6% een prettige geruststelling vormt.
Kijk nu op onze website voor uitgebreide foto’s van het in- en exterieur van deze, en van onze andere prachtige occasions!
www.janbogert.nl
12 maanden garantie VANAF € 795,- (met deze garantie kunt u bij de officiële merkdealer terecht bij u in de buurt)
Afleverpakket € 595,-
- Meer dan 200 ex-leaseauto's op voorraad.
- Financiering en lease mogelijk, vraag bij ons een scherpe offerte aan.
- Familiebedrijf met al bijna 30 jaar ervaring in het in- en verkopen van schitterende, jonggebruikte occasions!
Dit is de standaard die we bij Autobedrijf Jan Bogert hanteren om de hoogst mogelijke kwaliteit te waarborgen: ''Wij als team gaan altijd voor een 10!''.
Ons bedrijf is aangesloten bij de BOVAG, wat staat voor vakkundigheid, zekerheid en betrouwbaarheid. Ook zijn we als bedrijf RDW-gecertificeerd, waardoor we de auto ter plekke kunnen tenaamstellen.
Bovenstaande informatie is met zorg opgesteld, maar daaraan kunnen geen rechten worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten zijn dan ook voorbehouden.