“In oktober 2020 een MB B180 gekocht bij garage Ploegh en twee auto's op in geruild. Service is prima en snel afgehandeld. Ik rij nu nog dagelijks met plezier in deze MB B180. Een tevreden klant.”
Henk V.
RWD 60 kWh Pano Leer Stoelverw + Ventilatie Adap.Cruise Self-Drive Mogelijkheid Orig.NL!
Nieuwprijs €44.290 — 28% lager (€12.590 besparing t.o.v. nieuw)
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 623/mnd — vergelijk autoleningen
Tesla Model 3 RWD 60 kWh Pano Leer Stoelverw + Ventilatie Adap.Cruise Self-Drive Mogelijkheid Orig.NL! uit 2023, 283 pk, 0–100 km/u in 6,1 s, 513 km elektrische actieradius, tellerstand 142.525 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 6 november 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
* Deze gegevens zijn niet door de dealer opgegeven. autokopen.nl heeft ze aangevuld uit externe specificatiebronnen op basis van merk, model, uitvoering en bouwjaar. Ze beschrijven het voertuigtype en niet dit specifieke exemplaar, dat hiervan kan afwijken, bijvoorbeeld door uitvoeringsverschillen, aanpassingen of restauratie. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend; controleer ze vóór aankoop bij de dealer of aan het voertuig zelf.
† Indicatie op basis van de garantievoorwaarden die de fabrikant voor dit merk publiceert (gecontroleerd oktober 2026) en de datum van eerste toelating. De garantie geldt onder voorwaarden (onderhoud volgens schema, normaal gebruik) en kan per uitvoering of bouwjaar afwijken; de werkelijke dekking staat in het garantieboekje. Vraag de dealer om bevestiging.
† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.
Zelf de RDW-gegevens van een auto controleren? Doe de gratis kentekencheck: APK-historie, terugroepacties en wegenbelasting op kenteken.
Vergeleken met 16 vergelijkbare Tesla Model 3 occasions
Hoge prijs — 32% boven de marktwaarde van € 23.962
Alle bedragen incl. BTW. Indicatie op basis van ons actuele aanbod; geen officiële taxatie, neutraal en niet te koop.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 623 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leendoel “100% elektrische auto” staat daar al klaar (vaak lagere rente); vul je leenbedrag van € 31.700 en je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Vanaf €430/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Leasetermijn
€430/mnd
excl. BTW — verrekenbaar
Bijtelling (16% tot €30K)
€662/mnd
catalogus €44.3K
Netto belastingdruk
€245/mnd
bij 36,97% schijf
Dit tarief (16% tot € 30.000, daarboven 22% · t/m nov 2028); daarna 22% (aangekondigd, nog niet definitief).
Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €5.240 (20% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Full Self-Driving Computer 4 Auto heeft de mogelijkheid voor Full Self Driving als abonnement. Vanwege z'n voordelen van de extra deur is de hatchback een van de meest gewilde auto's van Europa. De techniek van deze auto is radicaal anders dan u gewend bent. U rijdt zacht zoemend naar uw bestemming, de actieradius van de accu's is ruimschoots voldoende voor de meeste dagelijkse ritten. De auto is van het bouwjaar 2023 en is van de eerste eigenaar. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Lekker hoor, die verwarmbare voorstoelen. Helemaal op koude dagen. Het wijdse uitzicht door het glazen panoramadak maakt van elke rit een belevenis. Ook is de auto voorzien van: 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen en in delen neerklapbare achterbank. Connected Services voegt nog meer comfort en veiligheid toe aan deze auto. Audio-installatiesysteem en full map navigatiesysteem zijn gecombineerd. Zo wordt zelfs gesproken route-informatie een luisterervaring! En dankzij bluetooth klinkt uw favoriete playlist geweldig. Uw smartphone komt onderweg weer helemaal op verhaal door de draadloze telefoonlader. Nog meer gemak biedt keyless entry. Met dit comfortsysteem kunt u de portieren ontgrendelen en afsluiten zonder dat u de sleutel in uw handen heeft. Sleutelloos instappen en starten: de keyless start zorgt ervoor! Deze auto is voorzien van dashboard met spraakbediening, WIFI-hotspot en automatisch dimmende buitenspiegels. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie en autonoom remsysteem. Bij een goede occasion als deze hoort natuurlijk ook een tellerrapport van Nationale Autopas.