Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Tesla›Tesla Model Y

Tesla Model Y (2023)

Performance AWD 75 kWh / NL / SoH 92,9 / Trekh.

€ 37.500
ⓘ Prijsopbouw
Netto €30.992·BTW €6.508
Totaal incl. BTW: €37.500

Nieuwprijs €63.990 — 41% lager (€26.490 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 737/mnd — vergelijk autoleningen

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot apr 2027
Netto €30.992·BTW €6.508
Totaal incl. BTW: €37.500
  • 2023
  • 76.308 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Suv
  • Wit

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Blom Enspijk
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Tesla Model Y Performance AWD 75 kWh / NL / SoH 92,9 / Trekh. uit 2023, 514 km elektrische actieradius, tellerstand 76.308 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 12 april 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2023
Kilometerstand
76.308 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Wit

Motor & prestaties

Koppel
639 Nm
Topsnelheid
250 km/h
Aandrijving
Voor + Achter
Turbo
Nee

Afmetingen

Lengte
4.750 mm
Breedte
1.920 mm
Hoogte
1.620 mm
Wielbasis
2.890 mm

Elektrisch

Accucapaciteit
75 kWh
Batterijconditie
92.9%
Elektrische actieradius
514 km
Laadvermogen (AC)
11 kW
Snellaadvermogen (DC)
250 kWaangevuld uit externe bron, niet door de dealer opgegeven
Aantal fasen laden
3
Laadaansluiting
Type 2
Laadtijd (0-100%)
7 min
Geschikt voor snelladen
Ja
Elektriciteitsverbruik
17,3 kWh/100km

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.972 kg
Max. toelaatbaar gewicht
2.532 kg
Max. trekgewicht geremd
1.600 kg
Max. trekgewicht ongeremd
750 kg
Aantal sleutels
2

Historie & RDW

1e toelating
12 april 2023
1e tenaamstelling NL
12 april 2023
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
12 april 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
1 oktober 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 63.990
Bijtelling (indicatie)
16% tot € 30.000, daarboven 22% · t/m apr 2028indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

* Deze gegevens zijn niet door de dealer opgegeven. autokopen.nl heeft ze aangevuld uit externe specificatiebronnen op basis van merk, model, uitvoering en bouwjaar. Ze beschrijven het voertuigtype en niet dit specifieke exemplaar, dat hiervan kan afwijken, bijvoorbeeld door uitvoeringsverschillen, aanpassingen of restauratie. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend; controleer ze vóór aankoop bij de dealer of aan het voertuig zelf.

† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Verzekering voor deze Tesla Model Y

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Tesla Model Y

Indicatief € 737 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leendoel “100% elektrische auto” staat daar al klaar (vaak lagere rente); vul je leenbedrag van € 37.500 en je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 1.153
  • 48 mnd · € 893
  • 60 mnd · € 737
  • 72 mnd · € 634

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €525/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Bereken bijtelling en maandkosten
Bijtelling & kosten calculator

Leasetermijn

€525/mnd

excl. BTW — verrekenbaar

Bijtelling (16% tot €30K)

€1.023/mnd

catalogus €64.0K

Netto belastingdruk

€378/mnd

bij 36,97% schijf

Elektrisch bespaart €56/mnd bijtelling vs. fossiel (22%)
Gesplitste bijtelling: de eerste €30K cataloguswaarde wordt belast tegen 16% (EV-tarief), het meerdere tegen 22%.

Dit tarief (16% tot € 30.000, daarboven 22% · t/m apr 2028); daarna 22% (aangekondigd, nog niet definitief).

Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €4.649 (15% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
93.4%
Band: 56/60 kWh~364 km bereik
Uitstekend
Restcapaciteit
56 kWh
van 60 kWh origineel
Batterijchemie
LFP
Robuust
Capaciteitsverlies
−6.6%
3 jaar, 25.436 km/jaar
Geschatte cycli
~254
6% van max 4.000
Lithium-ijzerfosfaat (LFP)

Langere levensduur, verdraagt meer laadcycli. Iets lagere energiedichtheid. Gebruikt door o.a. BYD, Tesla Standard Range, Renault 5.

Verwachte SoH
2027
91.2%
2029
86.8%
2031
82.3%

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • ✓Achterbank verwarmd
  • ✓Dodehoek detector
  • ✓Lichtmetalen velgen 21"
  • ✓Panoramadak
  • ✓Autonomous Emergency Braking
  • ✓electronic climate control
  • ✓Navigatiesysteem full map
  • ✓Voorstoelen verwarmd
  • ✓Houtafwerking interieur
  • ✓Rokersvrije auto
  • ✓Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
  • ✓Keyless start

Omschrijving

Druk het gaspedaal in en voel de fenomenale kracht van de elektromotor. In een elektrische auto rijdt u tegelijk dynamisch en ontspannen. Geruisloos genieten tegen lage kosten? Dan is deze elektromotor iets voor u! De auto is van het bouwjaar 2023 en is van de eerste eigenaar. De krachtige motor geeft deze Tesla uitstekende prestaties. U past de stoelen moeiteloos aan, ze zijn elektrisch in te stellen en hebben bovendien een geheugen. Het interieur lijkt groter en ruimtelijker dankzij het glazen panoramadak. De verwarmbare achterbank is een traktatie voor iedereen die achterin plaatsneemt. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Zoals u van zo'n jonge auto mag verwachten, zijn hier ook de geavanceerde remote services aanwezig. Simpelweg met een app op uw smartphone controleert u op afstand de status van de auto en bedient u diverse functies. Uw favoriete muziek klinkt beter dan ooit met het ingebouwde high performance audiosysteem. In een auto als deze kunt u niet zonder electronic climate control, zodat de temperatuur altijd goed is. Een comfortabele optie is keyless entry. U kunt de portieren openen en afsluiten zonder de sleutel vast te houden. De Tesla is standaard voorzien van: dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, automatisch dimmende buitenspiegels en isofix-aansluiting. In deze Tesla vinden we verder een dodehoekdetectie en autonoom remsysteem. Dat de kilometerstand in orde is, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Stel niet meer uit en kies nu voor elektrisch rijden! We zetten 'm graag klaar voor een proefrit. Eén belletje is genoeg.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Tesla Model Y

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Blom Enspijk
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autobedrijf Blom

Klaverweg 11

4157 JA Enspijk

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
294 reviews · Autobedrijf Blom, Enspijk
“Ik heb hier een andere auto gekocht. Deze zou de week erop geleverd worden met een nieuwe trekhaak. Helaas was de levering van de trekhaak te laat waardoor de levering van de auto niet kon plaats vinden op de afgesproken datum. Daar ik een dag later wel een auto met trekhaak en voldoende trekkracht nodig had, dit super goed werd opgelost door autobedrijf Blom. Door gewoon een andere auto met trekhaak beschikbaar te stellen. Mike super bedankt ik heb nog steeds plezier en vindt mijn auto super fijn. Groet Marco Meegdes.”

Marco M.

“Echt een aanrader – Auto Blom! ⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Vorige week mijn nieuwe Škoda gekocht bij Auto Blom en mijn Golf daar ingeruild. Vanaf het eerste moment ben ik ontzettend goed en eerlijk geholpen door Mike. Wat ik vooral waardeerde, was de eerlijkheid en het recht-door-zee verhaal. De Škoda had bij aankoop verse schade. Mike gaf dit meteen aan en vertelde direct dat het netjes gemaakt zou worden — ongeacht of ik de auto uiteindelijk zou kopen. Dat zegt voor mij veel over hoe een bedrijf met klanten en auto's omgaat. Een week later was het zover: de Škoda ophalen. Mike was hiervoor zelfs speciaal buiten openingstijden teruggekomen om de auto persoonlijk af te leveren. Dat is wat mij betreft nét dat beetje extra service waar je blij van wordt. Geen glad verkooppraatje, geen gedoe, maar gewoon eerlijk, duidelijk en afspraken nakomen. Precies zoals het hoort. Niets is te moeilijk of te veel! Als ik kon, gaf ik 6 van de 5 sterren. 😄⭐ Bedankt Mike en Auto Blom voor de fijne service en veel plezier met de Škoda! 🚗💨”

Rick B.

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
294 reviews · Autobedrijf Blom, Enspijk
“Ik heb hier een andere auto gekocht. Deze zou de week erop geleverd worden met een nieuwe trekhaak. Helaas was de levering van de trekhaak te laat waardoor de levering van de auto niet kon plaats vinden op de afgesproken datum. Daar ik een dag later wel een auto met trekhaak en voldoende trekkracht nodig had, dit super goed werd opgelost door autobedrijf Blom. Door gewoon een andere auto met trekhaak beschikbaar te stellen. Mike super bedankt ik heb nog steeds plezier en vindt mijn auto super fijn. Groet Marco Meegdes.”

Marco M.

“Echt een aanrader – Auto Blom! ⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Vorige week mijn nieuwe Škoda gekocht bij Auto Blom en mijn Golf daar ingeruild. Vanaf het eerste moment ben ik ontzettend goed en eerlijk geholpen door Mike. Wat ik vooral waardeerde, was de eerlijkheid en het recht-door-zee verhaal. De Škoda had bij aankoop verse schade. Mike gaf dit meteen aan en vertelde direct dat het netjes gemaakt zou worden — ongeacht of ik de auto uiteindelijk zou kopen. Dat zegt voor mij veel over hoe een bedrijf met klanten en auto's omgaat. Een week later was het zover: de Škoda ophalen. Mike was hiervoor zelfs speciaal buiten openingstijden teruggekomen om de auto persoonlijk af te leveren. Dat is wat mij betreft nét dat beetje extra service waar je blij van wordt. Geen glad verkooppraatje, geen gedoe, maar gewoon eerlijk, duidelijk en afspraken nakomen. Precies zoals het hoort. Niets is te moeilijk of te veel! Als ik kon, gaf ik 6 van de 5 sterren. 😄⭐ Bedankt Mike en Auto Blom voor de fijne service en veel plezier met de Škoda! 🚗💨”

Rick B.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Veelgestelde vragen over deze Tesla Model Y

Wat kost de Tesla Model Y 2023 bij Autobedrijf Blom?

Deze Tesla Model Y uit 2023 staat te koop voor € 37.500 bij Autobedrijf Blom in Enspijk. De kilometerstand bedraagt 76.308 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Tesla Model Y uit 2023?

Dit exemplaar heeft 76.308 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automatische versnellingsbak bij Autobedrijf Blom in Enspijk.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Tesla Model Y?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Tesla Model Y € 737 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 37.500 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →

Is de Tesla Model Y 2023 een elektrische auto?

Ja, deze Tesla Model Y uit 2023 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 37.500 bij Autobedrijf Blom in Enspijk.