“Mooi aanbod auto's, en twee broers die je vriendelijk en goed opweg helpen met een koop van een auto. Ik heb getwijfeld en met twee auto's proef gereden, en toen de keus gemaakt.”
Patrick S.
1.0 VVT-i S-CVT Pulse
Nieuwprijs €24.600 — 16% lager (€4.000 besparing t.o.v. nieuw)
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 413/mnd — vergelijk autoleningen
Toyota Aygo X 1.0 VVT-i S-CVT Pulse uit 2025, 72 pk, 0–100 km/u in 14,8 s, tellerstand 2.455 km, benzine, automaat. APK geldig tot 26 september 2029, tellerstand logisch volgens RDW.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 413 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 20.600 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Vanaf €317/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €6.180 (30% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Op zoek naar een zo goed als nieuwe auto, maar liever niet de hoofdprijs betalen? Dan is deze Toyota Aygo X precies wat u zoekt! Deze Aygo X komt uit september 2025 en heeft slechts 2.455 kilometer gereden. Een mooie kans om een vrijwel nieuwe auto te rijden voor gebruikt geld. Het betreft een origineel Nederlandse auto, afkomstig van de eerste eigenaar. De vorige eigenaar heeft bij ons inmiddels een andere auto gekocht. Hij reed altijd in grotere auto's en kwam erachter dat de Aygo X voor hem toch net wat te klein was. Aan de auto is te zien dat deze bijzonder netjes is behandeld. Deze Aygo X is uitgevoerd in de luxe Pulse-uitvoering en beschikt onder andere over automatische airconditioning, Apple CarPlay en Android Auto, LED-koplampen, adaptieve cruise control, rijstrooksensor met correctie, 17 inch lichtmetalen velgen, two-tone metallic lak, achteruitrijcamera en grootlichtassistent. Compact van formaat, maar verrassend compleet uitgevoerd en bovendien voorzien van een automatische S-CVT transmissie. Ideaal voor wie een moderne, zuinige en zeer wendbare auto zoekt. Een auto met slechts 2.455 kilometer op de teller, afkomstig van de eerste eigenaar en eigenlijk nog zo goed als nieuw. Kortom: nieuwe auto voor gebruikt geld!