Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Volkswagen›Volkswagen ID.3

Volkswagen ID.3 (2022)

Pro S 77 kWh

€ 25.995
ⓘ Prijsopbouw
Netto €21.483·BTW €4.512
Totaal incl. BTW: €25.995

Nieuwprijs €51.020 — 49% lager (€25.025 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 511/mnd — vergelijk autoleningen

✈ Geïmporteerd⏰ APK tot nov 2026
Netto €21.483·BTW €4.512
Totaal incl. BTW: €25.995
  • 2022
  • 99.993 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Hatchback
  • Rood

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdOccasioncenter Noord Tynaarlo
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Volkswagen ID.3 Pro S 77 kWh uit 2022, 204 pk, 0–100 km/u in 7,9 s, 553 km elektrische actieradius, tellerstand 99.993 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 21 november 2026.

Basisgegevens

Bouwjaar
2022
Kilometerstand
99.993 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Rood

Motor & prestaties

Vermogen
204 pk (150 kW)
Acceleratie (0-100 km/u)
7.9 s
Koppel
310 Nm
Topsnelheid
160 km/h

Elektrisch

Accucapaciteit
77 kWh
Elektrische actieradius
553 km

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.828 kg
Max. toelaatbaar gewicht
2.300 kg
Aantal sleutels
1

Historie & RDW

1e toelating
21 november 2022
1e tenaamstelling NL
7 oktober 2026
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
21 november 2026
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
22 oktober 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 51.020
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Verzekering voor deze Volkswagen ID.3

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Volkswagen ID.3

Indicatief € 511 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leendoel “100% elektrische auto” staat daar al klaar (vaak lagere rente); vul je leenbedrag van € 25.995 en je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 799
  • 48 mnd · € 619
  • 60 mnd · € 511
  • 72 mnd · € 439

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €364/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €3.222 (15% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
88%
Band: 51/58 kWh~332 km bereik
Goed
Restcapaciteit
51 kWh
van 58 kWh origineel
Batterijchemie
NMC
Krachtig
Capaciteitsverlies
−12%
4 jaar, 24.998 km/jaar
Geschatte cycli
~333
17% van max 2.000
Nikkel-mangaan-kobalt (NMC)

Hogere energiedichtheid en range. Iets snellere veroudering dan LFP. Meest gebruikte chemie bij Europese en Koreaanse merken.

Verwachte SoH
2027
85.1%
2029
79.1%
2031
73.1%
💶 Prijsimpact

Een SoH van 88% kan een waardedaling van 3–4% rechtvaardigen t.o.v. een vergelijkbaar exemplaar met 90%+ SoH.

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • ✓Anti blokkeer systeem
  • ✓Apple carplay/android auto
  • ✓Autonomous emergency braking
  • ✓Bestuurdersairbag
  • ✓Bluetooth
  • ✓Bots waarschuwing systeem
  • ✓Centrale airbag voor
  • ✓Connected services
  • ✓Draadloze telefoonlader
  • ✓Elektronisch stabiliteits programma
  • ✓Geluidsimulator
  • ✓Geluidsisolerend glas

Omschrijving

Sportieve ID-3 PRO S met extra grote range van 553km WLTP en SOH van 97,4%. De Pro S kenmerkt zich door de extra luxe afwerking De luxe Volkswagen ID.3 Pro S met het extra grote accupakket (WLTP 553km)! Deze Volkswagen ID.3 Pro S combineert volledig elektrisch rijden met extra comfort, een hoogwaardige afwerking en een groot accupakket. De Pro S is de uitvoering voor wie nét wat meer zoekt in een elektrische auto: veel ruimte, een prettige rijervaring en een royale actieradius. Met het 77 kWh accupakket is deze ID.3 uitstekend geschikt voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten. Bovendien verkeert de accu in een mooie conditie, met een gemeten State of Health (SOH) van 97,4%. Ook op het gebied van rijcomfort is deze Volkswagen goed uitgerust. De Adaptive Cruise Control (ACC) helpt je ontspannen afstand te houden op de snelweg, terwijl de parkeersensoren (PDC) het parkeren eenvoudiger maken. Daarnaast kenmerkt de Pro S zich door zijn luxe afwerking t.o.v. de ander afwerkingen. Zwarte hemel, uitgebreide interieurverlichting en luxe stoffen. Highlights van deze ID.3 Pro S:Pro S uitvoering met extra focus op comfort en luxe Groot 77 kWh accupakket voor een ruime actieradius Accuconditie (SOH) van maar liefst 97,4% Adaptive Cruise Control (ACC) Parkeersensoren (PDC) Hoogwaardig afgewerkt interieur Sportief, soepel en comfortabel elektrisch rijden Ruim interieur met praktische bagageruimte Software versie 3.8  De Volkswagen ID.3 Pro S is een aantrekkelijke keuze voor wie de voordelen van elektrisch rijden wil combineren met extra comfort en een grote actieradius. Een moderne, representatieve auto die zich thuis voelt in de stad én op de snelweg.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Volkswagen ID.3

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdOccasioncenter Noord Tynaarlo
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Occasioncenter Noord

Mercuriusweg 1

9482 WK Tynaarlo

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
37 reviews · Occasioncenter Noord, Tynaarlo
“Bij David uitgekomen omdat we op zoek waren naar een nieuwe auto. Meerdere auto's in Duitsland gezien, maar net niet wat we zochten of met herstelde schade. David dacht actief mee en gaf goed advies. Uiteindelijk een andere auto gevonden in Nederland, niet via David, maar dit lag zeker niet aan hem. We komen zeker terug!”

Richard B.

“Dit bedrijf is zeker een aanrader. Ik heb een mooie BMW gekocht bij David. Wat in positieve zin is opgevallen, is dat David de tijd neemt om een goed inruilvoorstel te maken. Hij doet grondig onderzoek alvorens je een voorstel krijgt. Het voorstel was bovendien redelijk. Ik denk dat veel autohandelaren (snelle handel) hier een voorbeeld aan kunnen nemen. De zaak ziet er verder netjes uit.”

Frank P.

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
37 reviews · Occasioncenter Noord, Tynaarlo
“Bij David uitgekomen omdat we op zoek waren naar een nieuwe auto. Meerdere auto's in Duitsland gezien, maar net niet wat we zochten of met herstelde schade. David dacht actief mee en gaf goed advies. Uiteindelijk een andere auto gevonden in Nederland, niet via David, maar dit lag zeker niet aan hem. We komen zeker terug!”

Richard B.

“Dit bedrijf is zeker een aanrader. Ik heb een mooie BMW gekocht bij David. Wat in positieve zin is opgevallen, is dat David de tijd neemt om een goed inruilvoorstel te maken. Hij doet grondig onderzoek alvorens je een voorstel krijgt. Het voorstel was bovendien redelijk. Ik denk dat veel autohandelaren (snelle handel) hier een voorbeeld aan kunnen nemen. De zaak ziet er verder netjes uit.”

Frank P.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Veelgestelde vragen over deze Volkswagen ID.3

Wat kost de Volkswagen ID.3 2022 bij Occasioncenter Noord?

Deze Volkswagen ID.3 uit 2022 staat te koop voor € 25.995 bij Occasioncenter Noord in Tynaarlo. De kilometerstand bedraagt 99.993 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Volkswagen ID.3 uit 2022?

Dit exemplaar heeft 99.993 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automatische versnellingsbak bij Occasioncenter Noord in Tynaarlo.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Volkswagen ID.3?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Volkswagen ID.3 € 511 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 25.995 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →

Is de Volkswagen ID.3 2022 een elektrische auto?

Ja, deze Volkswagen ID.3 uit 2022 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 25.995 bij Occasioncenter Noord in Tynaarlo.