Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Volkswagen›Volkswagen ID.4

Volkswagen ID.4 (2021)

Pro 77 kWh 88.9% SOH

  • 2021
  • 146.193 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Suv
  • grijs metallic
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutomotive van Lierop Beek en Donk
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh 88.9% SOH uit 2021, 204 pk, 0–100 km/u in 8,5 s, 520 km elektrische actieradius, tellerstand 146.193 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 4 oktober 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2021
Kilometerstand
146.193 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
grijs metallic

Motor & prestaties

Vermogen
204 pk (150 kW)
Acceleratie (0-100 km/u)
8.5 s
Topsnelheid
160 km/h
Aandrijving
Achterwielaandrijving

Afmetingen

Lengte
4.580 mm
Breedte
1.850 mm
Hoogte
1.630 mm

Elektrisch

Accucapaciteit
77 kWh
Batterijconditie
88.9%
Elektrische actieradius
520 km

Verbruik & milieu

Energielabel
A

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
2.020 kg
Max. trekgewicht geremd
1.000 kg
Laadvermogen
640 kg
Bekleding
Half leder / stof
Interieurkleur
Zwart
Aantal sleutels
2

Historie & RDW

1e toelating
4 oktober 2021
APK geldig tot
4 oktober 2027
Aangeboden op
21 oktober 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Volkswagen ID.4

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Volkswagen ID.4

Indicatief € 481 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leendoel “100% elektrische auto” staat daar al klaar (vaak lagere rente); vul je leenbedrag van € 23.995 en je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 746
  • 48 mnd · € 580
  • 60 mnd · € 481
  • 72 mnd · € 415

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €419/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €2.400 (10% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
84.2%
Band: 64.8/77 kWh~421 km bereik
Goed
Restcapaciteit
64.8 kWh
van 77 kWh origineel
Batterijchemie
NMC
Krachtig
Capaciteitsverlies
−15.8%
5 jaar, 29.239 km/jaar
Geschatte cycli
~487
24% van max 2.000
Nikkel-mangaan-kobalt (NMC)

Hogere energiedichtheid en range. Iets snellere veroudering dan LFP. Meest gebruikte chemie bij Europese en Koreaanse merken.

Verwachte SoH
2027
81%
2029
74.7%
2031
68.3%
💶 Prijsimpact

Bij 84.2% SoH is een significante prijscorrectie gerechtvaardigd. Vraag altijd een professionele batterijtest.

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • ✓Achterbank in delen neerklapbaar
  • ✓Airco automatisch
  • ✓Armsteun achter
  • ✓Armsteun voor
  • ✓Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
  • ✓Bandenspanningscontrolesysteem
  • ✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • ✓Binnenspiegel automatisch dimmend
  • ✓Connected services
  • ✓DAB-ontvanger
  • ✓Draadloze telefoonlader
  • ✓Elektrische lendesteunen

Omschrijving

Kijk voor de garantiemogelijkheden op onze website of vraag één van onze verkopers voor meer informatie. Automotive van Lierop is een echt familiebedrijf met ruim 40 jaar ervaring. U bent bij ons welkom voor de aankoop van een occasion, onderhoud, reparatie en bemiddeling. Kijk voor de openingstijden op onze website. Voor meer informatie of een bezichtiging, bel 0492-74 52 17. Ook Whatsapp mogelijk op 06-34 15 20 56. Tot snel bij Automotive van Lierop! Automotive van Lierop B.V.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Volkswagen ID.4

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutomotive van Lierop Beek en Donk
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Automotive van Lierop

Lange Vonder 1

5741 TT Beek en Donk

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
157 reviews · Automotive van Lierop, Beek en Donk
“Vandaag een supermooie buscamper gekocht via Van Lierop. Ik zou graag 10 sterren geven als dat kon, maar helaas is 5 de max! ⭐⭐⭐⭐⭐ Wat een geweldige ervaring en wat een super service. Vanaf het eerste contact werden we ontzettend vriendelijk geholpen. We kregen alle hulp die we nodig hadden, maar ook alle ruimte om de bus rustig op ons gemak te bekijken, een proefrit te maken en al onze vragen te stellen. Alles werd goed en duidelijk beantwoord. Teun en zijn familie zijn ontzettend hartelijk en uiterst klantgericht. Je merkt dat ze zorgvuldig zijn in wat ze verkopen: de auto’s die er staan zien er stuk voor stuk netjes, schoon en goed onderhouden uit. Wat wij daarnaast heel prettig vonden, is dat alles heel eerlijk en transparant voelde. Geen poespas of verkooppraatjes, maar gewoon duidelijk vertellen hoe het zit en met je meedenken. Het is daarnaast fijn dat Van Lierop een eigen garage heeft, waardoor ze eventuele punten zelf kunnen oplossen. Ik zal daar één voorbeeld van uitlichten: Wij hebben een Nissan NV200 gekocht en merkten dat de rechterspiegel niet zo ver naar buiten kon draaien. Teun en zijn team hebben dit bekeken en kwamen erachter dat dit blijkbaar standaard is bij de Nissan NV200. In plaats van ons simpelweg te bellen met de mededeling dat dit nu eenmaal zo was, hebben ze gekeken wat ze voor ons konden doen. Ze hebben een klein stukje van de spiegel handmatig en netjes bewerkt, waardoor de spiegel nu alsnog verder naar buiten kan draaien. Superfijn, want we hebben hierdoor tijdens het rijden veel beter zicht op de weg en zien nog maar een klein stukje van de bus (in plaats van een flink deel). Dit is wat mij betreft een voorbeeld van ultieme klantgerichtheid: niet denken “Dit is nu eenmaal de standaard.”, maar “Hoe kunnen we dit regelen zodat het voldoet aan de wensen van onze klant en de klant hier straks met een goed gevoel vertrekt?” Waar word je tegenwoordig nog op zo’n nette en klantvriendelijke manier behandeld? Wat mij betreft is dit echt uitzonderlijke service en verdient dit echt een extra compliment. Ook bij de aflevering was alles keurig verzorgd. Zelfs een stripje van het meubilair dat niet helemaal goed zat, hadden ze netjes weer vastgezet. De bus had een grote beurt gekregen en alle papieren waren netjes voorbereid en bij elkaar verzameld. Daarnaast hebben ze voor ons de auto op camperkenteken laten zetten. Gedurende dat hele proces hield Teun ons goed op de hoogte van de voortgang. Heel fijn, want daardoor wisten we steeds waar we aan toe waren. Kortom: absoluut een aanrader! Als deze garage bij ons in de buurt had gezeten, waren we zonder twijfel meteen overgestapt. Het is ontzettend fijn om een autobedrijf te treffen waar niet alleen de verkoop goed geregeld is, maar waar je ook echt merkt dat ze betrokken zijn en met je meedenken. Teun en familie, ontzettend bedankt voor de fijne service, het meedenken en de manier waarop jullie met klanten omgaan. Wij zijn ontzettend blij met onze buscamper! ❤️”

Jasmine

“⭐⭐⭐⭐⭐ Topservice en uitstekende klantgerichtheid! In april heb ik hier een Volvo XC60 gekocht en vanaf het eerste moment ben ik uitstekend geholpen. Het hele aankoopproces verliep prettig. De medewerkers namen de tijd om alles duidelijk uit te leggen en kwamen hun afspraken netjes na. De Volvo XC60 bevalt ontzettend goed. Het is een comfortabele, veilige en luxe auto waar ik met veel plezier in rijd. Na de aankoop ontstond er helaas een elektrisch probleem. Hoewel dit eigenlijk buiten de garantie viel, heeft Automotive van Lierop dit toch kosteloos voor mij opgelost. Dat laat zien hoe serieus zij klanttevredenheid nemen. Tegenwoordig kom je niet vaak meer tegen dat een bedrijf zo meedenkt en verantwoordelijkheid neemt, zelfs wanneer zij dat officieel niet meer hoeven te doen. De reparatie is netjes uitgevoerd. Ik wil Automotive van Lierop dan ook bedanken voor de geweldige service, de klantvriendelijkheid en de uitstekende nazorg. Een betrouwbaar bedrijf dat echt achter zijn klanten staat. Ik kan hun van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een goede auto en een bedrijf dat ook na de verkoop voor je klaarstaat. Nogmaals bedankt voor de topservice! 👏🚗⭐⭐⭐⭐⭐”

Murat T.

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
157 reviews · Automotive van Lierop, Beek en Donk
“Vandaag een supermooie buscamper gekocht via Van Lierop. Ik zou graag 10 sterren geven als dat kon, maar helaas is 5 de max! ⭐⭐⭐⭐⭐ Wat een geweldige ervaring en wat een super service. Vanaf het eerste contact werden we ontzettend vriendelijk geholpen. We kregen alle hulp die we nodig hadden, maar ook alle ruimte om de bus rustig op ons gemak te bekijken, een proefrit te maken en al onze vragen te stellen. Alles werd goed en duidelijk beantwoord. Teun en zijn familie zijn ontzettend hartelijk en uiterst klantgericht. Je merkt dat ze zorgvuldig zijn in wat ze verkopen: de auto’s die er staan zien er stuk voor stuk netjes, schoon en goed onderhouden uit. Wat wij daarnaast heel prettig vonden, is dat alles heel eerlijk en transparant voelde. Geen poespas of verkooppraatjes, maar gewoon duidelijk vertellen hoe het zit en met je meedenken. Het is daarnaast fijn dat Van Lierop een eigen garage heeft, waardoor ze eventuele punten zelf kunnen oplossen. Ik zal daar één voorbeeld van uitlichten: Wij hebben een Nissan NV200 gekocht en merkten dat de rechterspiegel niet zo ver naar buiten kon draaien. Teun en zijn team hebben dit bekeken en kwamen erachter dat dit blijkbaar standaard is bij de Nissan NV200. In plaats van ons simpelweg te bellen met de mededeling dat dit nu eenmaal zo was, hebben ze gekeken wat ze voor ons konden doen. Ze hebben een klein stukje van de spiegel handmatig en netjes bewerkt, waardoor de spiegel nu alsnog verder naar buiten kan draaien. Superfijn, want we hebben hierdoor tijdens het rijden veel beter zicht op de weg en zien nog maar een klein stukje van de bus (in plaats van een flink deel). Dit is wat mij betreft een voorbeeld van ultieme klantgerichtheid: niet denken “Dit is nu eenmaal de standaard.”, maar “Hoe kunnen we dit regelen zodat het voldoet aan de wensen van onze klant en de klant hier straks met een goed gevoel vertrekt?” Waar word je tegenwoordig nog op zo’n nette en klantvriendelijke manier behandeld? Wat mij betreft is dit echt uitzonderlijke service en verdient dit echt een extra compliment. Ook bij de aflevering was alles keurig verzorgd. Zelfs een stripje van het meubilair dat niet helemaal goed zat, hadden ze netjes weer vastgezet. De bus had een grote beurt gekregen en alle papieren waren netjes voorbereid en bij elkaar verzameld. Daarnaast hebben ze voor ons de auto op camperkenteken laten zetten. Gedurende dat hele proces hield Teun ons goed op de hoogte van de voortgang. Heel fijn, want daardoor wisten we steeds waar we aan toe waren. Kortom: absoluut een aanrader! Als deze garage bij ons in de buurt had gezeten, waren we zonder twijfel meteen overgestapt. Het is ontzettend fijn om een autobedrijf te treffen waar niet alleen de verkoop goed geregeld is, maar waar je ook echt merkt dat ze betrokken zijn en met je meedenken. Teun en familie, ontzettend bedankt voor de fijne service, het meedenken en de manier waarop jullie met klanten omgaan. Wij zijn ontzettend blij met onze buscamper! ❤️”

Jasmine

“⭐⭐⭐⭐⭐ Topservice en uitstekende klantgerichtheid! In april heb ik hier een Volvo XC60 gekocht en vanaf het eerste moment ben ik uitstekend geholpen. Het hele aankoopproces verliep prettig. De medewerkers namen de tijd om alles duidelijk uit te leggen en kwamen hun afspraken netjes na. De Volvo XC60 bevalt ontzettend goed. Het is een comfortabele, veilige en luxe auto waar ik met veel plezier in rijd. Na de aankoop ontstond er helaas een elektrisch probleem. Hoewel dit eigenlijk buiten de garantie viel, heeft Automotive van Lierop dit toch kosteloos voor mij opgelost. Dat laat zien hoe serieus zij klanttevredenheid nemen. Tegenwoordig kom je niet vaak meer tegen dat een bedrijf zo meedenkt en verantwoordelijkheid neemt, zelfs wanneer zij dat officieel niet meer hoeven te doen. De reparatie is netjes uitgevoerd. Ik wil Automotive van Lierop dan ook bedanken voor de geweldige service, de klantvriendelijkheid en de uitstekende nazorg. Een betrouwbaar bedrijf dat echt achter zijn klanten staat. Ik kan hun van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een goede auto en een bedrijf dat ook na de verkoop voor je klaarstaat. Nogmaals bedankt voor de topservice! 👏🚗⭐⭐⭐⭐⭐”

Murat T.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Veelgestelde vragen over deze Volkswagen ID.4

Wat kost de Volkswagen ID.4 2021 bij Automotive van Lierop?

Deze Volkswagen ID.4 uit 2021 staat te koop voor € 23.995 bij Automotive van Lierop in Beek en Donk. De kilometerstand bedraagt 146.193 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Volkswagen ID.4 uit 2021?

Dit exemplaar heeft 146.193 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automatische versnellingsbak bij Automotive van Lierop in Beek en Donk.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Volkswagen ID.4?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Volkswagen ID.4 € 481 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 23.995 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →

Is de Volkswagen ID.4 2021 een elektrische auto?

Ja, deze Volkswagen ID.4 uit 2021 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 23.995 bij Automotive van Lierop in Beek en Donk.