Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Arends Auto's

Geverifieerd
Papierbaan 15 · 9672 BG Winschoten

Arends Auto's is een geverifieerd autobedrijf in Winschoten, Groningen. Gespecialiseerd in Peugeot, Nissan, Audi en meer. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.1 op 5, op basis van 41 Google reviews. Op autokopen.nl staan 9 occasions van Arends Auto's.

4.1(41 Google reviews)
Telefoon0657742066

Aanbod (7 occasions)

AllesAuto's7Motoren2
Alle merkenAudi1Honda1KTM1MINI1Nissan1Peugeot1Renault1Škoda1Volkswagen1
Alle brandstofBenzine7Diesel2

7 occasions beschikbaar

Google reviews over Arends Auto's

  • Kim

    Sinds ik hier een tijdje terug een nieuw Peugeotje heb gekocht (super autootje voor een hele mooie prijs!) ga ik ook naar deze garage voor onderhoud/reparatie/check-ups. Zeer vriendelijke mensen, top service, goed betaalbaar, snel in contact en helpen me altijd zo snel mogelijk. Lukt het mij zelf niet om de auto te brengen binnen openingstijden, dan lossen we dat ander op zodat ik alsnog terecht kan ;) Heel veel complimenten voor de service en de manier waarop jullie met klanten omgaan!

  • Bert Beute

    Een mooie fiat punto gekocht nadat onze auto kapot ging deze gekocht opgehaald en na kleine ingreep dag later andere accu allemaal netjes opgelost door daniel .kan deze garage aanraden open en transparant bedrijf leuk team.

  • Arie Van Der Laan

    Nette en betrouwbare auto.s Een bedrijf waar je als 1 van de eersten heen kan gaan

  • jochem van til

    Heb bij Daniel een tweedehands auto gekocht. Kleine gebreken die in de loop der tijd tevoorschijn kwamen werden snel en gratis gemaakt! Bij vragen wordt er snel gereageerd en gehandeld. Een aanrader dus.

  • Johan Grimmius

    Zowel onze zoon als mijn vrouw hebben hier een auto gekocht ! Zeer tevreden over de auto en de super service ( ook als er problemen zijn word het netjes opgelost) al jaren een goede service.

Veelgestelde vragen over Arends Auto's

Wat zijn de openingstijden van Arends Auto's?

Neem contact op met Arends Auto's via telefoonnummer 0657742066 voor de actuele openingstijden.

Hoe wordt Arends Auto's beoordeeld?

Arends Auto's heeft een gemiddelde beoordeling van 4.1 op 5, op basis van 41 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Arends Auto's?

Arends Auto's heeft momenteel 9 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €1.499 tot €7.450.

Welke brandstoftypen biedt Arends Auto's aan?

In het aanbod van Arends Auto's zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Benzine, Diesel.

Welke automerken verkoopt Arends Auto's?

Arends Auto's is gespecialiseerd in Peugeot, Nissan, Audi, Honda, KTM, Škoda, Volkswagen, Renault, MINI. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Arends Auto's?

U kunt Arends Auto's bereiken via 0657742066. Meer informatie vindt u op www.arendsautos.nl.