Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Auto Meijerink

Geverifieerd
Tip 12 · 7595 KN Weerselo

Auto Meijerink is een geverifieerd autobedrijf in Weerselo, Overijssel. Gespecialiseerd in Volkswagen, Nissan, Škoda en meer. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.7 op 5, op basis van 44 Google reviews. Op autokopen.nl staan 10 occasions van Auto Meijerink.

4.7(44 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten
Telefoon0541 555500

Aanbod (10 occasions)

Alle merkenVolkswagen5Nissan2BMW1Ford1Škoda1
Alle brandstofBenzine9Diesel1

10 occasions beschikbaar

Google reviews over Auto Meijerink

  • Niek Potijk

    Zeer prettig bedrijf, eerlijk en weten waar ze over praten. Zeker aan te raden als je een andere auto zoekt

  • Lennart Hoekstra

    Een echt familiebedrijf met kundig en vriendelijk personeel. Ik kom hier altijd voor mijn apk.

  • Esther Huijgens

    Top garage. Ze hebben mij super geholpen en waren zeer klantvriendelijk

  • Gerjan Krul

    We hadden een auto gezien en hadden afgesproken dat er een aantal dingen vervangen / gerepareerd zou worden alvorens de auto te kopen, o.a. een werkende afstandsbediening op de sleutel. Helaas is dit niet mogelijk voor de heer Meijerink gebleken. Ik werd keurig hiervan op de hoogte gesteld en als compensatie wilde hij er nog een nieuwe APK bij doen. Top aanbod naar mijn mening. Omdat een werkende sleutel voor ons echt een must was, hebben wij de auto laten staan, echter de eerlijkheid en bereidwilligheid van Meijerink is gewoon top.

  • joep ter Laak

    Top geholpen. Super garage die de afspraken nakomen. Mijn auto kan weer veilig de wegen van Nederland doorscheuren. Zeker een aanrader!

Veelgestelde vragen over Auto Meijerink

Wat zijn de openingstijden van Auto Meijerink?

De openingstijden van Auto Meijerink: maandag: 08:00–17:30; dinsdag: 08:00–17:30; woensdag: 08:00–17:30; donderdag: 08:00–17:30; vrijdag: 08:00–17:30; zaterdag: 09:00–14:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt Auto Meijerink beoordeeld?

Auto Meijerink heeft een gemiddelde beoordeling van 4.7 op 5, op basis van 44 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Auto Meijerink?

Auto Meijerink heeft momenteel 10 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €3.650 tot €28.500.

Welke brandstoftypen biedt Auto Meijerink aan?

In het aanbod van Auto Meijerink zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Benzine, Diesel.

Welke automerken verkoopt Auto Meijerink?

Auto Meijerink is gespecialiseerd in Volkswagen, Nissan, Škoda, Ford, BMW. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Auto Meijerink?

U kunt Auto Meijerink bereiken via 0541 555500. Meer informatie vindt u op automeijerink.nl.