Auto Mooij - vind uw nieuwe occasion
GeverifieerdAuto Mooij - vind uw nieuwe occasion is een geverifieerd autobedrijf in Beek en Donk, Limburg. Gespecialiseerd in Lynk & Co, BMW. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.6 op 5, op basis van 422 Google reviews. Op autokopen.nl staan 83 occasions van Auto Mooij - vind uw nieuwe occasion.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Aanbod (83 occasions)
Pagina 1 van 4 · 83 occasions beschikbaar
Google reviews over Auto Mooij - vind uw nieuwe occasion
- Roy Vaags
Pas op voor auto Mooij. Alles is mooi, het pand, de auto's wat betreft de buitenkant. Daar houd het dan ook op. Mocht je hier een auto willen kopen laat deze dan ten alle tijden door een expert goed laten nakijken. Onder de goed gepoetste schil kan je veel drama aantreffen dat " vakkundig" met butyl, kit en tectyl aan het oog onttrokken word. Heb hier een in goede staat verkerende klassieker gekocht en daar ook goed geld voor betaald. Weliswaar zonder garantie en apk, die wilden ze er perse niet bij doen, weet nu ook waarom. Uiteindelijk bleef er van de auto niet veel over na alle " vakkundige" reparaties te hebben verwijderd. Zit nu dus met een volledig restauratieobject die een derde waard is wat ik ervoor heb betaald. Helaas geeft auto Mooij niet thuis na uitvoerig contact hierover te hebben gehad. Let dus op: auto Mooij is niet zo mooi. Update: Inmiddels is er door Mooij gereageerd op mijn review. De reden dat ik een ster heb gegeven is omdat je er helaas geen een kunt geven. Is eigenlijk nog geen ster waard. Aan de hand van de reactie dan toch maar even met cijfers gooien. Betrof een Renault 5 gtl uit 1984. Deze had een vraagprijs van €9500 en heb er uiteindelijk € 7500 voor betaald. Dan laat ik het aan iedereen over om te bepalen wat je voor dit geld mag verwachten. Een opknapper of restauratie object? Zou een in goede staat verkerende auto zijn volgens advertentie en verkoper. Zo op de eerste foto werd hij aangeboden. Zo op de tweede foto zoals ik hem nu verkocht heb voor € 2000 als donor voor iemand met een project. Meer is het ding niet waard. Dus waarschuw ik nogmaals voor auto Mooij. Is echt niks moois aan.
- Cees Meijles
Beste medewerkers van auto Mooij, Gisteren hebben wij onze nieuwe auto mogen ophalen bij jullie bedrijf. We wonen in het "Hoge Noorden", dus het was even rijden maar het was de lange rit méér dan waard. Wij kochten misschien wel het goedkoopste karretje wat er te koop stond maar we zijn behandelt als "vorsten"! Zowel voordat we afreisden naar het Zuiden als tijdens onze aanwezigheid in het bedrijf kregen wij álle medewerking. Veel is er door verschillende medewerkers gedaan om ons te helpen en ons nieuwe karretje veilig op de weg te laten rijden. Alle medewerkers waren vriendelijk, behulpzaam en we voelden dat er een hele goede sfeer in het bedrijf aanwezig was. We hopen dat jullie allemaal genoten hebben van ons meegebrachte "Fryske Sûkerbôle " : ) Allemaal hartstikke bedankt jongens, we voelden ons " vorsten, en we rijden nu als " vorsten !!!
- Maike Spieker
Vandaag een mooie nieuwe aankoop gedaan! Professioneel, sfeervol en klantvriendelijk bedrijf. Goeie onderhandelingen gevoerd met Nick Peters. Tevreden eindresultaat voor beide partijen. Ik kan dit bedrijf aanbevelen.
- Marc Schaeffer
Jan 2025 Mini Cabrio gekocht bij auto mooi incl 6mnd garantie. Zijn nu dik 6mnd verder en zijn tot op heden zeer te spreken over auto garage Mooi b.v en kan het iedereen aanbevelen!! Zeer vriendelijk personeel zonder poeha en staan weer voor je klaar als er iets is met auto of vragen hebt. Ook willen wij ff Pierre persoonlijk de complimenten geven daar wij bij hem de auto hebben gekocht en dit alles in een zeer gemoedelijke zweer is gedaan. Ook div malen contact gehad met Pierre en niksnis te veel en wordt altijd weer netjes ontvangen. Zal bij een volgende auto zeker eerst weer hier gaan kijken. M.vr.gr Marc Schaeffer
- Luc Klumpers
Vandaag onze mooie Ford Focus kunnen ophalen. Zeer tevreden over de verkoop van begin tot eind. Zeer vriendelijk en goed geholpen door Pierre. Auto stond boven en omdat we geïnteresseerd waren, werd de auto zonder moeite naar voren gereden voor een proefrit. Vind het tevens een sterk punt dat ze aangeven dat ze niet zomaar iedereen een proefrit laten maken, als ze toch niet geïnteresseerd zijn. Dit komt de auto natuurlijk ten goede. Vervolgens met een goede bak koffie de koop/verkoop besproken. De distributieriem moest vervangen worden. Erg attent dat ze zelf aanbieden dit bij de prijs van de beurt in te willen doen. Hoor je niet overal. Kortom een mooie garage, vriendelijk personeel en een goede service. Voor een volgende auto zou ik hier zeker weer een kijkje nemen.























