Autobedrijf C.A. Oomen
GeverifieerdAutobedrijf C.A. Oomen is een geverifieerd autobedrijf in Sprundel, Noord-Brabant. Gespecialiseerd in Suzuki, Volkswagen, Ford en meer. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.8 op 5, op basis van 60 Google reviews. Op autokopen.nl staan 10 voertuigen van Autobedrijf C.A. Oomen.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdagGesloten
- zondagGesloten
Aanbod (10 voertuigen)
10 occasions beschikbaar
Google reviews over Autobedrijf C.A. Oomen
- J Van der Oord
Zeer goede service, vriendelijk personeel en altijd goed rij-advies.
- Quinten Macaron
Afgelopen Januari hier een Mercedes A180 gekocht. De man van de garage besloot een uur langer beschikbaar te blijven omdat ik toen toevallig in de buurt was. Ik heb toen gelukkig een testrit mogen maken en besloten dat ik de auto wilde kopen. De auto zag er zeer netjes uit en daarnaast ben ik toen ook goed geholpen door de man van de garage. Later bleek er wel een bijgeluid te zitten in de motor ik mocht toen gelukkig zo terug komen, er is toen naar mijn auto gekeken en het een en ander vervangen aan de auto. Later bleek dit er alsnog te zitten maar bij terugkomst met het probleem liet hij mij weten dat ik altijd nog terug mocht komen als het erger zou worden. Nu een aantal maanden verder en verder geen problemen of bijzonderheden ik ben erg tevreden met mijn aankoop en kijk terug op een fijne overeenkomst. Voor de rest erg vriendelijk en behulpzaam + meedenkend.
- Yvonne Van de Wal
Ik kocht er een Occasion, ruim een maand na de garantie de katalysator kapoet. Maar wat denk je? Gewoon gratis gemaakt 👌 Vakkundig Garagebedrijf, vriendelijk personeel.
- Jennifer Knubben
Vandaag bij deze garage een vw beetle gekocht ben er erg blij mee. Ik kreeg hele goede uitleg en werd super geholpen bij al mijn vragen
- ben deckers
Goed bedrijf verkopen goede auto's en plegen top onderhoud aan auto's heb nooit geen gedoe de beste man van het bedrijf denkt altijd mee ik zeg top bedrijf!!









