Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Autobedrijf Fennema Akkrum

Geverifieerd
Spikerboor 1 · 8491 PB Akkrum

Autobedrijf Fennema Akkrum is een geverifieerd autobedrijf in Akkrum, Friesland. Gespecialiseerd in Mercedes-Benz, Ford, Opel en meer. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.4 op 5, op basis van 78 Google reviews. Op autokopen.nl staan 7 occasions van Autobedrijf Fennema Akkrum.

4.4(78 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdagGesloten
  • zondagGesloten
Telefoon0566651372

Aanbod (7 occasions)

Alle merkenMercedes-Benz3Citroën1MINI1Renault1Volkswagen1
Alle brandstofDiesel4Benzine3

7 occasions beschikbaar

Google reviews over Autobedrijf Fennema Akkrum

  • Harrem Oosterhuis

    Prima service! Vlak voordat onze lange trip naar Tsjechië zou beginnen hebben ze ons nog even geholpen met een nieuwe distributieriem en een storing verholpen in het koelsysteem. Nou ik dit typ heb ik er alweer 2000km op zitten na de reparatie. Gaat helemaal goed komen dus!

  • Chris Boessenkool

    Zomer 2024 bij Fennema een Citroën C1 gekocht voor mijn moeder. Het contact verliep erg prettig, de C1 is gekocht voor een nette prijs, waarbij de kleine gebreken die eraan waren voor aflevering hersteld zijn. Een paar maanden later bleek de uitlijning niet helemaal te kloppen (voorbanden sleten wat scheef af). Dit is keurig onder garantie hersteld, waarbij de voorbanden ook vervangen zijn. Ook voor apk aan mijn eigen auto's alleen maar goede ervaringen. (Ik voer het onderhoud grotendeels zelf uit) Autobedrijf Fennema kan ik van harte aanraden.

  • marloes hendrick

    ik raad de garage NIET AAN. wij hebben een opel astra turbo. gekocht bij fennema in opdracht van een monteur van de garage (OUD EIGENAAR) echter blijkt dat wij er veel meer extra kosten achteraan hebben gekregen van €1500 euro. (turbo kapot en filter was als stof en viel helemaal uit elkaar). meerdere malen contact opgenomen met desbetreffende monteur van de garage maar deze wou niks ermee te maken hebben. (bij hem was dit niet zo) maar binnen een jaar kan een filter niet helemaal uit elkaar vallen. vervolgens begint monteur meteen zijn stem te verheffen aan de telefoon. doordat fennema de auto in opdracht heeft verkocht van hun eigen monteur word hun naam hier helaas ook niet positiever van wat wij ook erg jammer vinden. Ook vinden we het jammer dat deze monteur niet samen met ons tot een oplossing wou komen..

  • Youss

    Vorige week een auto wezen bezichtigen bij dit bedrijf. Ik heb in de dagen ervoor drie keer contact gehad over de auto, ik gaf hierbij aan dat ik van ver moet komen (3uur reistijd) en graag wilde weten of er aandachtspunten zijn aan de auto die ik vooraf moest weten. Volgens de heren waren ze er niet. Ik vroeg ook of ze vooraf de auto nogmaals wilden bekijken voor mij, voor de zekerheid, voor ik de drie uur durende reis zou maken, mocht er wat mis zijn met de auto hoorde ik dat graag. Ik kreeg steeds de boodschap dat de auto in zeer goede staat was (op wat gebruikerssporen na) en gewoon kon komen kijken. Eenmaal aangekomen trof ik de auto aan met op verschillende plaatsen roest, een ster in de voorruit, achterremmen die op waren, uit stekende bumper en een missende reservewiel en krik. De kleine krasjes, vuile auto en kleine deuken heb ik niet eens benoemd omdat ik dit zag als gebruikssporen. Ik gaf dit aan bij de verkoper, en vroeg of we toch nog wat van de afgesproken prijs af konden halen, gezien de onverwachte issues. Hij gaf aan dat dit niet kon en wilde snel weten of ik de auto wilde kopen gezien z'n volgende afspraak (liep meer personeel rond zonder klanten). Ik kan best begrijpen als de verkoper niet kan afwijken van de afgesproken prijs. Maar geef op z'n minst vooraf oprecht aan wat er met de auto is. Ik heb nu een reis van 6u verspild voor niets, omdat ze bij dit bedrijf te laks zijn om even 5 minuten de auto goed te bekijken. Ze lijken alleen interesse te hebben om zo snel mogelijk te verkopen. Bedenk goed of dat het waard is voor je een lange reis maakt naar dit bedrijf!!

  • Kyra Vink

    Goede ervaring gehad met het kopen van mijn eerste auto hier. Ik kwam vrij laat aan en kon toch nog een proefrit maken ookal was het bijna sluitingstijd. De remmen van de auto die ik heb gekocht waren niet goed afgesteld, dit hebben ze voor mij opgelost. Het personeel was heel vriendelijk. Ik had de ruimte om al mijn vragen te stellen en als het personeel iets niet wist zochten ze het voor je op. Alles werd haarfijn uitgelegd. Toen ik de auto ophaalde kreeg ik er ook nog eens een bosje bloemen bij! Al met al een hele goede ervaring gehad bij Fennema. Locatie is ook top, je kan gelijk tanken bij het tankstation naast (letterlijk naast) de garage. Mocht je met het openbaar vervoer komen, het is op 5 minuten loopafstand vanaf station Akkrum.

Veelgestelde vragen over Autobedrijf Fennema Akkrum

Wat zijn de openingstijden van Autobedrijf Fennema Akkrum?

De openingstijden van Autobedrijf Fennema Akkrum: maandag: 08:00–17:00; dinsdag: 08:00–17:00; woensdag: 08:00–17:00; donderdag: 08:00–17:00; vrijdag: 08:00–17:00; zaterdag: Gesloten; zondag: Gesloten.

Hoe wordt Autobedrijf Fennema Akkrum beoordeeld?

Autobedrijf Fennema Akkrum heeft een gemiddelde beoordeling van 4.4 op 5, op basis van 78 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Autobedrijf Fennema Akkrum?

Autobedrijf Fennema Akkrum heeft momenteel 7 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €1.599 tot €9.999.

Welke brandstoftypen biedt Autobedrijf Fennema Akkrum aan?

In het aanbod van Autobedrijf Fennema Akkrum zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Diesel, Benzine.

Welke automerken verkoopt Autobedrijf Fennema Akkrum?

Autobedrijf Fennema Akkrum is gespecialiseerd in Mercedes-Benz, Ford, Opel, Peugeot, Renault. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Autobedrijf Fennema Akkrum?

U kunt Autobedrijf Fennema Akkrum bereiken via 0566651372. Meer informatie vindt u op autobedrijf-fennema.nl.