Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Autobedrijf Opweg

Geverifieerd
Markerkant 12 8 · 1314 AJ Almere

Autobedrijf Opweg is een geverifieerd autobedrijf in Almere, Flevoland. Gespecialiseerd in Audi, Mercedes-Benz, Opel. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 3.7 op 5, op basis van 238 Google reviews. Op autokopen.nl staan 22 occasions van Autobedrijf Opweg.

3.7(238 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten
Telefoon0617462227

Aanbod (22 occasions)

Alle merkenAudi4Opel4Mercedes-Benz4Nissan2Kia1Mazda1MINI1Alfa Romeo1Peugeot1Citroën1Ford1Hyundai1
Alle brandstofBenzine19Diesel2Hybride1

22 occasions beschikbaar

Google reviews over Autobedrijf Opweg

  • Roel Tijmes

    Kijk uit met het kopen van een Chinese auto. Heb vanaf dag 1 al problemen met een Omoda 5 shs staat meer bij de dealer dan dat ik er mee rijdt. Uitvallend dashboard en alle andere storingen en er kan niets gevonden worden. 1 van de storingen zijn er teveel om op te noemen. Lijkt wel of ik een auto van Temu of aliexpress heb gekocht. Ik had een nieuwe omoda 5 gekocht bij bochane Almere en had van dag 1 al problemen met de auto. Ik was de auto al twee weken kwijt voor reparatie nieuw scherm erin en wat blijkt het lag niet aan het scherm. Nog steeds had ik problemen met wegvallen schermdeel van de kmteller storing lane assist teveel om op te noemen. Bij de firma bochane wordt je behandeld of dat je een brood koopt voor bij de vestiging manager joeri wat een verschrikkelijke man is dat met deze heer wil je zeker geen zaken doen. Mocht u een auto bij bochane willen kopen ga dan niet naar Almere heel klant onvriendelijke behandeling. Vanaf 29 april2026 kreeg ik de auto en 30 april stond ik al bij bochane door storingen in de auto. Blijf aub weg bij bochane Almere een verschrikkelijk bedrijf.

  • Gilian V

    Wij zijn onlangs bij Jaecoo langs geweest omdat we ons aan het oriënteren zijn op een grotere gezinsauto. We verwachten ons tweede kindje en willen de komende tijd rustig bekijken welke auto het beste bij ons past. De auto's van Jaecoo spraken ons erg aan en daarom vroegen we of een proefrit mogelijk was. Dat bleek die dag helaas niet te kunnen, wat natuurlijk kan gebeuren. Waar wij echter een minder prettig gevoel aan overhielden, was het gesprek dat volgde. Toen wij aangaven dat we het liefst een volledig elektrische auto zoeken, kregen we de vraag waarom we dan überhaupt met dit model wilden rijden. Voor ons voelde dat wat kort door de bocht. Juist tijdens een oriëntatie kun je van gedachten veranderen of ontdekken dat een plug-in hybride misschien toch beter bij je past. Daarnaast werd meerdere keren gevraagd wanneer we de auto wilden kopen, terwijl we hadden uitgelegd dat we ons nog aan het oriënteren waren. Misschien was dit niet zo bedoeld, maar wij hielden er het gevoel aan over dat we als potentiële toekomstige klant minder serieus werden genomen omdat we niet direct tot aankoop wilden overgaan. Dat vonden we jammer, want juist in de oriëntatiefase hoop je enthousiast en vrijblijvend kennis te kunnen maken met een merk. Een dag later waren we ook bij Xpeng geweest. Hoewel dat natuurlijk een ander merk is, werden we daar juist heel gastvrij ontvangen, kregen we alle ruimte om vragen te stellen en mochten we zonder aankoopdruk een proefrit maken. Dat is eigenlijk de ervaring waarop we ook bij Jaecoo hadden gehoopt. De auto's van Jaecoo zagen er overigens prachtig uit en maakten een goede indruk. Juist daarom vinden we het extra jammer dat onze eerste ervaring in de showroom niet hetzelfde positieve gevoel achterliet.

  • Frans Zandbergen

    Showroom bezocht, geen verkoper die mij te woord wilde staan, zelf goede morgen kon er niet van af. Was van plan 40.000 euro uittegeven incl inruil, maar helaas ga wel naar een andere dealer, Waar hopelijk niet zo een arrogantie heerst

  • Marjan Kuijer

    Wij hebben sinds 8 maart de nieuwe Jaecoo7. De aflevering van de auto is gedaan door Dhr. C. Koopman, goede en heldere uitleg. Wij ondervonden zelf problemen met de Jaecoo app maar is door Dhr Koopman opgelost. Nogmaals dank daarvoor.

  • Ton van Rooijen

    Hele slechte garage wat betreftt service.. heb jaren geleden een nieuwe akperea gekocht, later bleek dat de de achterlicht units niet watwerdicht zijn... ( fabrieks foutje.) heb al een keer de unit moeten vervangen, anders kwam de auto niet door de APK.. ( kosten voor mij, geen coulance.) nu binnen 2 jaar zit er weer vocht in de nieuwe unit... en wat zegt Opel Almere van Voorden. Jammer maar u heeft maar 1 jaar farantie op Opel onderdelen. ( TERWIJL HET EIGENLIJK EEN FABRIEKS FOUT IS VAN DE OPEL AMPRE ACHTERLICHT UNIT....) hEEL SLECHT

Veelgestelde vragen over Autobedrijf Opweg

Wat zijn de openingstijden van Autobedrijf Opweg?

De openingstijden van Autobedrijf Opweg: maandag: 07:30–18:00; dinsdag: 07:30–18:00; woensdag: 07:30–18:00; donderdag: 07:30–18:00; vrijdag: 07:30–18:00; zaterdag: 09:00–17:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt Autobedrijf Opweg beoordeeld?

Autobedrijf Opweg heeft een gemiddelde beoordeling van 3.7 op 5, op basis van 238 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Autobedrijf Opweg?

Autobedrijf Opweg heeft momenteel 22 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €850 tot €19.999.

Welke brandstoftypen biedt Autobedrijf Opweg aan?

In het aanbod van Autobedrijf Opweg zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Benzine, Diesel, Hybride.

Welke automerken verkoopt Autobedrijf Opweg?

Autobedrijf Opweg is gespecialiseerd in Audi, Mercedes-Benz, Opel. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Autobedrijf Opweg?

U kunt Autobedrijf Opweg bereiken via 0617462227. Meer informatie vindt u op autobedrijfopweg.nl.