Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Autobedrijf Oude IJsselstreek

Geverifieerd
AJ Innovatieweg 34A · 7007 CD Doetinchem

Autobedrijf Oude IJsselstreek is een geverifieerd autobedrijf in Doetinchem, Gelderland. Gespecialiseerd in Peugeot, Opel, Volkswagen. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 5.0 op 5, op basis van 115 Google reviews. Op autokopen.nl staan 6 occasions van Autobedrijf Oude IJsselstreek.

5.0(115 Google reviews)
Telefoon0630687202

Aanbod (6 occasions)

Alle merkenPeugeot3Opel2Volkswagen1

6 occasions beschikbaar

Google reviews over Autobedrijf Oude IJsselstreek

  • matthew lodder

    Na lang wikken en wegen wat ik wilde hebben als auto uitgekomen bij de Kia proceed. Na een tijd te hebben gezocht uitgekomen bij een prachtige rode variant die bij maalderink automotive stond. Met een berichtje en telefoontje een afspraak gemaakt voor een proefrit, het was voor mij even 1.5 uur rijden om het proefritje te maken maar uiteindelijk meer dan waard. Ik was wat vroeg dus kwamen ongeveer gelijk aan met de eigenaar, ik kan je zeggen dat als je het belangrijk vind een goeie indruk te hebben van degene bij wie je de auto koopt, maalderink automotive het juiste address is. Je kan heel goed merken dat het een autoliefhebber is en dat die heel goed weet waar die over praat. Na het proefritje was voor mij gauw duidelijk dat dit mijn auto moest worden. Dus nadat we nog even rond de tafel hadden gezeten, afgesproken dat maalderink automotive nog voor een beurt zou zorgen zodat ik zelf na het ophalen nergens meer naar om hoefde te kijken voorlopig. Ik zou het maalderink automotive 100% aanraden voor iedereen die een prachtig mooie auto wilt kopen en goed geholpen wilt worden. Ik ben iedergeval harstikke blij en hoop dat andere in de toekomst het zelfde gevoel overhouden na het kopen van hun auto hier.

  • Samenvoor groen

    Mooie auto gekocht hier. Super hulp gehad van Gerald. Ook toen er laster een lampje branden van een storing was dit netjes binnen 1 dag opgelost. Als je nog opzoek bent naar een goeie auto zou ik zeker hier langs gaan!

  • András Czömpöl

    Mijn ervaring bij Maalderink Automotive was uitstekend. Vanaf het eerste contact werd ik vriendelijk en professioneel geholpen. De communicatie was helder en alles werd snel geregeld. Wat ik bijzonder waardeerde, was de flexibiliteit: ondanks dat ik mijn daglimiet bij de bank vooraf niet had verhoogd, dacht Gerald direct mee en werd er zonder problemen een passende oplossing gevonden. Dit maakte het aankoopproces ontspannen en prettig. Ik ben zeer tevreden met de auto die ik heb gekocht en kan Maalderink Automotive van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en klantgerichte dealer.

  • Ma Riska

    Ik dank Gerald hartelijk voor de goede service en vertrouwen! Reageert snel en neemt de tijd als je op afspraak komt. Is ook altijd bereikbaar als je vragen hebt. Kortom, fijne plek om je auto te kopen.

  • Sandra Hammink

    Als eerste, Gerald Maalderink heel erg bedankt voor alles wat je voor mij gedaan hebt. Wat een top bedrijf, zo gastvrij en alles zo keurig en netjes hoe de auto 's er bij staan. Bij binnenkomst wordt je vriendelijk ontvangen daar begint het al mee. Door omstandigheden wilde ik mijn andere auto inleveren, maar dat gaf een andere wending, niet door Gerald maar waar ik mijn vorige auto gekocht had. En daar heeft Gerald mij zo goed bij bijgestaan en gesteund dat Ken ik bij geen enkel bedrijf, althans nog nooit meegemaakt. Ik zou zeggen hij staat 24/7 voor je klaar, dat om even zo te zeggen, want als je Gerald apt je krijgt meestal gelijk een antwoord, zo niet hij is ook een mens en heeft natuurlijk ook recht op zijn vrije tijd. Dus conclusies, ben je op zoek naar een leuke en nette auto en een mooie prijs die daarbij hoort, ben je bij Gerald maalderink Doetinchem aan een goed betrouwbaar aders. Wel eerst even een afspraak maken voor een bezichtiging en of proefritje, als je er eentje op Gerald maalderink zijn site heb gezien ze zijn op afspraak open, wat ik zelf super fijn vind, dan heeft hij ook alle tijd voor jou alleen. Gegroet Sandra.

Veelgestelde vragen over Autobedrijf Oude IJsselstreek

Wat zijn de openingstijden van Autobedrijf Oude IJsselstreek?

Neem contact op met Autobedrijf Oude IJsselstreek via telefoonnummer 0630687202 voor de actuele openingstijden.

Hoe wordt Autobedrijf Oude IJsselstreek beoordeeld?

Autobedrijf Oude IJsselstreek heeft een gemiddelde beoordeling van 5.0 op 5, op basis van 115 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Autobedrijf Oude IJsselstreek?

Autobedrijf Oude IJsselstreek heeft momenteel 6 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €5.650 tot €15.750.

Welke brandstoftypen biedt Autobedrijf Oude IJsselstreek aan?

In het aanbod van Autobedrijf Oude IJsselstreek zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Benzine.

Welke automerken verkoopt Autobedrijf Oude IJsselstreek?

Autobedrijf Oude IJsselstreek is gespecialiseerd in Peugeot, Opel, Volkswagen. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Autobedrijf Oude IJsselstreek?

U kunt Autobedrijf Oude IJsselstreek bereiken via 0630687202. Meer informatie vindt u op autobedrijfoudeijsselstreek.nl.