Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Autocentrale Drachten

Geverifieerd
Moleneind ZZ 195 - 197 · 9203 ZZ Drachten

Autocentrale Drachten is een geverifieerd autobedrijf in Drachten, Friesland. Gespecialiseerd in Mazda, Audi, Volvo. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.5 op 5, op basis van 120 Google reviews. Op autokopen.nl staan 17 voertuigen van Autocentrale Drachten.

4.5(120 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten
Telefoon0512-512089

Aanbod (17 voertuigen)

AllesAuto's16Caravans1
Alle merkenMazda5Audi2Volvo2Eriba1Opel1Renault1SEAT1Škoda1Toyota1Volkswagen1Ford1
Alle brandstofBenzine15Hybride1Onbekend1

17 occasions beschikbaar

Google reviews over Autocentrale Drachten

  • Sakina x

    Een zeer kundig en betrouwbaar bedrijf. Ik heb hier een auto gekocht en dhr. Boudewijn heeft de auto grondig nagekeken. Daarnaast was hij erg flexibel. Omdat mijn daglimiet bereikt was, kon ik een restantbedrag niet direct betalen. Zonder enig probleem gaf hij aan dat ik dit later kon overmaken. Dat geeft een eerlijk en warm gevoel van vertrouwen. Alles wat hij over de auto vertelde, bleek correct te zijn. Eerlijkheid, betrouwbaarheid en vakkennis staan hier duidelijk centraal.

  • Stefan Sijbesma

    Wij hebben een nieuwe auto gekocht bij de Autocentrale Drachten. De service was erg fijn, een eerlijk verhaal en geen verkooppraatjes. Bij oplevering is er nog goed naar de auto gekeken en is o.a. de accu ook nog kosteloos vervangen omdat deze minder werd (dat hadden wij zelf niet gehoord, maar zij wel met hun kunde). Ze willen graag goede auto's opleveren! Uiteraard maakt een bosje bloemen bij oplevering het helemaal af. Zeker aan te raden!

  • Bavie Machiela

    Ben vanmiddag daar geweest Kreeg niets voor mijn eigen auto terwijl het een plaatje is was alleen geschikt voor export kom er nooit weer

  • FInn Scheltinga

    Hier mijn tweede auto gekocht, een Mazda 3, en super goed geholpen. Gewoon eerlijk, chill en duidelijke service. Ze denken met je mee en nemen echt de tijd. Ben echt blij met mijn auto en met hoe alles is gegaan. Zeker een aanrader

  • Kees Lodewijk

    Fijne garage en autoverkoper. Enkele jaren geleden een Nissan gekocht als 2e auto en onlangs nog een Mazda CX-5 als ideale caravantrekker.

Veelgestelde vragen over Autocentrale Drachten

Wat zijn de openingstijden van Autocentrale Drachten?

De openingstijden van Autocentrale Drachten: maandag: 08:00–12:00, 13:00–17:30; dinsdag: 08:00–12:00, 13:00–17:30; woensdag: 08:00–12:00, 13:00–17:30; donderdag: 08:00–12:00, 13:00–17:30; vrijdag: 08:00–12:00, 13:00–17:30; zaterdag: 10:00–15:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt Autocentrale Drachten beoordeeld?

Autocentrale Drachten heeft een gemiddelde beoordeling van 4.5 op 5, op basis van 120 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel voertuigen heeft Autocentrale Drachten?

Autocentrale Drachten heeft momenteel 17 voertuigen te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €4.950 tot €29.450.

Welke brandstoftypen biedt Autocentrale Drachten aan?

In het aanbod van Autocentrale Drachten zijn voertuigen beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Benzine, Hybride, Onbekend.

Welke automerken verkoopt Autocentrale Drachten?

Autocentrale Drachten is gespecialiseerd in Mazda, Audi, Volvo. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Autocentrale Drachten?

U kunt Autocentrale Drachten bereiken via 0512-512089. Meer informatie vindt u op autocentraledrachten.nl.