Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Broekhuis Peugeot Dronten

Geverifieerd
Pioniersweg 10-12 · 8251 KN Dronten

Broekhuis Peugeot Dronten is een geverifieerd autobedrijf in Dronten. Gespecialiseerd in Peugeot. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.3 op 5, op basis van 140 Google reviews. Op autokopen.nl staan 48 occasions van Broekhuis Peugeot Dronten.

Merken:Peugeot
4.3(140 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten

Aanbod (48 occasions)

Alle merkenPeugeot37Jeep3Lynk & Co3Citroën2Volvo2Kia1
Alle brandstofBenzine33Plug-in hybride7Elektrisch6Diesel1Hybride1

Pagina 1 van 2 · 48 occasions beschikbaar

Google reviews over Broekhuis Peugeot Dronten

  • Frits van Oost

    Ik ben zeer vriendelijk en zeer goed geholpen door deze dealer..ik kon alles vragen wat zeer prettig is ..zeer mooie auto gekocht..waar ik zeer tevreden mee ben

  • Niels Onky

    De jaarlijkse servicebeurt is naar tevredenheid uitgevoerd, de auto was de hele dag tot jullie beschikking maar niet communiceren dat onze auto pas de volgende dag opgehaald kan worden door een APK steekproef, beetje jammer!

  • Ben Haarlem

    Via online zoeken naar een Opel Mokka, ben ik terecht gekomen bij Opel Broekhuis in Dronten. Daar stond de Opel Mokka Ultimate die ik graag wilde hebben. Ik heb mijn oude Mokka goed in kunnen ruilen. Over de verkoper ben ik zeer goed te spreken. Luisterend oor, vriendelijk en de koffie was ok. Broekhuis Dronten is zeker een aanrader.

  • Arjan Westera

    Een jaar geleden bij deze vestiging een Peugeot 108 gekocht. De verkoper Jasper Vogelzang heeft uitgebreid stil gestaan bij al onze vragen over het onderhoud van de Peugeot. Altijd in onderhoud geweest bij Broekhuis. Maakt u zich geen zorgen de auto komt tip top in orde. Onderhoudskosten zijn laag en onderdelen makkelijk verkrijgbaar. Helaas heeft hij verzuimd ons te informeren dat de auto een jaar later groot onderhoud nodig heeft. We hebben slechts 2700 km gereden. De nota was, na een korting van 15%, maar liefst €1125,-. Hier zaten geen onverwachte kosten bij anders dan een paar ruitenwissers. De rest was conform het onderhoudsboekje. De vestigingsmanager gaf aan dat hij niet van een verkoper verwacht dat hij weet wanneer een auto groot onderhoud nodig heeft en verwacht ook niet dat de verkoper dit aan de klant verteld. Dat hoort namelijk bij de werkplaats? Bijzondere teleurstellende reactie van een Peugeot merkdealer waar we een Peugeot kopen en waar het onderwerp onderhoud uitvoerig met Jasper is besproken. Bovendien moesten we het onderhoud over de jaren heen bekijken. Eens, maar dat neemt niet weg dat de verkoper een meldingsplicht heeft om aan te geven dat binnen 12 maanden er duur groot onderhoud aan zit te komen. Vaker een auto bij Broekhuis gekocht maar dan in Zwolle. Altijd prima. Als je een gebruikte auto wilt kopen bij Broekhuis overweeg dan de auto niet in Dronten te kopen maar bij een andere vestiging. Teleurstellend en niet Broekhuis waardig. UPDATE Onderstaande reactie van Broekhuis geeft exact weer waarom je bij Broekhuis Dronten geen occasion moet kopen. Ze begrijpen niet dat het geen onverwachte hoger uitgevallen kosten zijn. De verkoop afdeling had gewoon transparant moeten zijn dat deze kosten binnen een jaar gemaakt moesten worden. Geef eens toe dat het anders had gemoeten en aanvaard de consequenties. Leg het niet bij de klant neer die met de rug tegen de muur staat en niet anders kan de kosten betalen en het verlies nemen. Met onderstaande reactie probeert u er een mooie draai aan te geven wat in mijn ogen zeer onterecht is.

  • Wendy feenstra

    Dit is een Peugeot dealer die weet hoe het moet. Klant staat centraal, en alles komt uit de kast om een zo mooi mogelijk resultaat aan te bieden. Wij komen hier al jaren en de nodige auto's uit de showroom gereden!! Wij zullen niet snel switchen van merk en dealer!! Gewoon top!!

Veelgestelde vragen over Broekhuis Peugeot Dronten

Wat zijn de openingstijden van Broekhuis Peugeot Dronten?

De openingstijden van Broekhuis Peugeot Dronten: maandag: 08:00–18:00; dinsdag: 08:00–18:00; woensdag: 08:00–18:00; donderdag: 08:00–18:00; vrijdag: 08:00–18:00; zaterdag: 09:00–17:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt Broekhuis Peugeot Dronten beoordeeld?

Broekhuis Peugeot Dronten heeft een gemiddelde beoordeling van 4.3 op 5, op basis van 140 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Broekhuis Peugeot Dronten?

Broekhuis Peugeot Dronten heeft momenteel 48 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €8.400 tot €50.166.

Welke brandstoftypen biedt Broekhuis Peugeot Dronten aan?

In het aanbod van Broekhuis Peugeot Dronten zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Benzine, Plug-in hybride, Elektrisch, Diesel, Hybride.

Welke automerken verkoopt Broekhuis Peugeot Dronten?

Broekhuis Peugeot Dronten is gespecialiseerd in Peugeot. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Broekhuis Peugeot Dronten?

U kunt Broekhuis Peugeot Dronten bereiken via 0321 - 725 400. Meer informatie vindt u op broekhuis.nl.