De Hoek Automotive
GeverifieerdDe Hoek Automotive is een geverifieerd autobedrijf in Weert, Limburg. Gespecialiseerd in Renault, Daihatsu, Opel en meer. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.9 op 5, op basis van 14 Google reviews. Op autokopen.nl staan 5 occasions van De Hoek Automotive.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondag
Aanbod (5 occasions)
5 occasions beschikbaar
Google reviews over De Hoek Automotive
- Michael Lohberg
Ik heb een Smart Fortwo gekocht. Hij was precies zoals in de advertentie beschreven. Een super vriendelijke verkoper, vanaf moment een had ik er geen twijfel, en we hadden direct een goeie klik. Ook in toekomst, als ik een nieuwe auto nodig zou hebben, ga ik als eerste hier kijken. Heel erg bedankt, super ervaring en tot het volgende keer.
- Morena Van 't Hof
Hele mooie auto, rijd goed! Vriendelijk en snel geholpen😃 professioneel bedrijf!
- DHR N
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 5/5 Onlangs een Peugeot gekocht bij De Hoek Automotive. Vanaf het eerste moment een vriendelijke ontvangst door de eigenaar, die ruim de tijd nam om al mijn vragen te beantwoorden. Er werd zelfs een kop koffie aangeboden terwijl ik rustig de auto kon bekijken. Alles verliep eerlijk, transparant en zonder druk. Heel tevreden met mijn aankoop en het fijne contact. Aanrader
- Freddy Ritawaemahu
We hebben een citroen C3 bwj.2003 omgeruild met een C3 bwj.2005 met veel minder kilometers op de teller (NAP).Verkoper was heel aardig en heel bereidwillig om tot een compromis te komen, omdat er bepaalde dingen niet was wat we ervan hadden verwacht. Er zat een barst in de voorruit maar dat hadden we niet gezien op de foto. Hij heeft de voorruit laten vervangen op zijn kosten. Hij had ook een band vervangen met meer profiel omdat de band die erop zat minimale profiel had ,waardoor het eigenlijk al zeker zou zijn dat het bij een volgende apk keuring, afgekeurd zou worden. Dit had hij niet hoeven te doen omdat de auto al goedgekeurd was voor nog een jaar Apk. Een keurige man. We zijn naar huis gereden en merkten op dat de auto keurig rijdt en sneller optrok dan onze oude auto. Dus we zijn tevreden en hopen op vele prettige kilometers met onze nieuwe aanwinst. Met vriendelijke groeten. F.R.
- Basaam Alharoun
Ik heb een nette auto gekocht voor een lage prijs.Een eerlijke man in de koop en verkoop.




