Herwers Doetinchem Renault/Dacia
GeverifieerdHerwers Doetinchem Renault/Dacia is een geverifieerd autobedrijf in Doetinchem, Gelderland. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.5 op 5, op basis van 369 Google reviews. Op autokopen.nl staan 205 occasions van Herwers Doetinchem Renault/Dacia.
Aanbod (205 occasions)
Bekijk alle 205 occasions →Google reviews over Herwers Doetinchem Renault/Dacia
- Jp Mentzij
Prima service en personeel. Hebben nieuwe dacia duster gekocht. Werden steeds op de hoogte gehouden over de status. Aflevering 6 weken eerder dan verwacht. Bij aflevering uitgebreid uitleg gekregen van Arthur. Deze man heeft echt hart voor de zaak. Herwers bedankt voor weer een mooie dacia.
- Nathalie
Op tweede paasdag de Herwers vestiging in Doetinchem bezocht. Wij waren onder de indruk van het vernieuwde uiterlijk van de Duster, zowel van buiten als van binnen netjes vormgegeven. Helaas was er die dag geen ruimte voor een proefrit. Deze hebben wij vandaag ingepland. Arthur heette ons hartelijk welkom, stelde de juiste vragen om te bepalen welk model het beste bij onze behoeften aansluit. Wij waren aangenaam verrast na de proefrit in de Duster Mild hybride. De auto stuurt en schakelt (handgeschakeld) erg prettig. Trekt vlot op en heeft een goede wegligging . Er is volop hoofd en beenruimte. Ook de stoelen zitten comfortabel. Al met al een positieve ervaring! Voor ons wordt het geen Duster maar een Bigster! Deze heeft net wat meer opties zoals, een panorama dak, elektrische achterklep, nog meer beenruimte achterin en een grotere kofferbak.
- Sander Krieger
Een erg leuk gesprek gehad met Arthur. We werden vriendelijk ontvangen en goed geïnformeerd en weten welke Dacia we kiezen. Een proefritje, in de pas gewassen auto, was zo geregeld. Topbedrijf!
- Wout Buchter
Ik had een twijfel over mijn nieuwe aankoop bij Dacia Zevenaar Herwers, maar die is netjes via een afspraak met hoofdverkoop Herwers Zevenaar geheel weg genomen. Later werd ik nog door Dacia Nederland gebeld, of alles naar wens was verlopen. Ook dit was een prettige gesprek. Deze ervaring heb ik niet bij de Opel en de Citroën gehad en daar heb ik er verschillende van gehad.
- Annelies
Super fijne ervaring. Nemen de tijd voor je. Mooie uitleg. Meedenken met je wensen.





