Leurs Auto's V.O.F.
GeverifieerdLeurs Auto's V.O.F. is een geverifieerd autobedrijf in Weert, Limburg. Gespecialiseerd in Renault. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.5 op 5, op basis van 48 Google reviews. Op autokopen.nl staan 81 occasions van Leurs Auto's V.O.F..
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Diesel occasions bij Leurs Auto's V.O.F.
9 occasions beschikbaar · brandstof: Diesel
Google reviews over Leurs Auto's V.O.F.
- Karma Police
Gelukkig nog genoeg goede reviews, maar helaas kan ik na vandaag niet dezelfde mening geven. Na een spontaan bezoek aan deze garage, hebben we een afspraak kunnen maken voor een proefrit voor 1 van zijn Occasions. Bij aankomst voor de proefrit, stond de auto vooraan in de garage/showroom. Dus na 1 auto verplaatsen kon de occasion naar buiten gezet worden. Tot zover alles nog prima. Ik had in de tussentijd ook nog een andere occasion gezien in hun showroom en vroeg of het mogelijk was om ook bij deze auto een proefrit te kunnen maken. Het antwoord was letterlijk: "nee, dat gaat niet, want daar hebben jullie geen afspraak voor staan en we gaan hier niet in allerlei auto's liggen rijden" "we hebben het ontzettend druk" met een belerende toon alsof ik 1 van zijn kinderen was. We hadden immers een afspraak staan, maar die extra 2 minuten was toch teveel gevraagd. Uiteindelijk heb ik de geplande proefrit maar geweigerd, want mijn vertrouwen was totaal weg. Kreeg ik nog naar mijn hoofd gegooit "dan gaan we iemand anders er blij mee maken" en kreeg nog een duimpje omhoog. Spontaan is bij deze garage niet mogelijk en dat was ook in het karakter terug te vinden. Ik denk, gezien de temperatuur van deze dag, was te veel voor de eigenaar, en hoop echt dat dit een uitzonderlijk geval is geweest.
- E. de Leeuw
Prima betrouwbare garage. Waar men wordt voorzien in een goed advies.
- Marie M.
Paar weken geleden een mooie Ford Fiesta Black Edition gekocht. We kwamen maar eens kijken naar de wagen en waren eigenlijk eerst van zin om naar een andere te gaan kijken in een andere garage. We werden meteen zeer warm onthaald en het was een zeer propere wagen. Meteen verkocht voor dit knap exemplaar. Correct dealer onderhouden. Bakje is ondertussen ingevoerd naar België en ben er superblij mee! Bedankt jullie doen dat goed! 😊
- Y
Hier geweest namens Autoscout om mijn auto te verkopen. Totaal niet aangekeken noch geholpen. Ik lees wel andere reviews dat anderen wel goed zijn geholpen, waarschijnlijk kiezen ze zelf naar wie ze lachen of helpen aan de hand van hun uiterlijk/naam. Niet eens naar de auto kijken maar wel een prijs inschatten lijkt mij sterk. Kraakt de auto en velgen af. Wilt €16.000 aan een A200 geven met panorama dak en alle opties maar bied zelf een Ford fiesta voor €10.000. Voor mij nooit meer!
- Rick Slaats
Heel fijn en warm ontvangst door Alexander en zijn vrouw, nette uitleg over de auto en eerlijk over inruil e.d. Oprechte mensen met verstand van zaken en een breed aanbod van occasions. Zou er zo weer kopen. Aanrader.








