Van Mossel Ford Veghel
GeverifieerdVan Mossel Ford Veghel is een geverifieerd autobedrijf in Veghel, Noord-Brabant. Gespecialiseerd in Ford. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.1 op 5, op basis van 130 Google reviews. Op autokopen.nl staan 50 occasions van Van Mossel Ford Veghel.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Diesel occasions bij Van Mossel Ford Veghel
1 occasion beschikbaar · brandstof: Diesel
Google reviews over Van Mossel Ford Veghel
- Valerie Charles
Wij hebben in oktober hier praktisch een nieuwe Ford focus station gekocht . Bij verkoop is niet te gek tot ze hun centjes hebben, als er achteraf over garantie of verlengde garantie welke wij nog extra hebben gekocht dan valt er niets onder de garantie en is het anders dan dat het allemaal is voorgesteld. Kortom denk goed na voordat je hier een auto aanschaft en de verlengde fabrieksgarantie aanschaft. Als je hier over belt dan krijg je een als je al Iemand aan de telefoon krijgt een klant contact centrum en niet de vestiging zelf. Uiteindelijk na veel vijven en zessen krijg ik een ongeïnteresseerde vestiging directeur aan de telefoon, die het geen bal interesseert en nog onfatsoenlijk ook is op het moment dat ik dit heb teruggegeven. Voor mij nooit meer van Mossel. Een dure les geweest!
- Marcel Zanden
Hele mooie Ford Kuga gekocht bij dit bedrijf. De service was top: we zijn goed begeleid en vriendelijk geholpen tijdens het hele proces. Erg blij met onze aankoop en de fijne ervaring!" En extra dank aan patric van pinxteren
- Marion van Bakel
Professioneel, klantvriendelijk bedrijf! Vorig jaar is er een hele goeie service adviseur bijgekomen; een echte automan met veel kennis en ervaring die veel waarde hecht aan een goed klantencontact. Het onderhoud van mijn mooie Ford Fiesta wordt goed en prettig geregeld. Dankjewel Geert!
- Stijn !
Ik heb laatst een auto gekocht bij Van Mossel Ford in Veghel. De service was perfect. Vanaf de proefrit tot aan het ophalen van de auto werd je met open armen ontvangen. Daarnaast kreeg ik goede voorwaarden bij de auto, zoals twaalf maanden garantie. Ook puntjes die mij waren opgevallen tijdens de proefrit werden serieus genomen. Al met al een hele goede service en ik heb er dan ook echt niks op aan te merken.
- Stefan Juurlink
2 weken geleden hebben wij onze Audi in geruild voor een Ford Focus St line uit 2019, we hebben er 2 uur voor moeten rijden. Om bij de eerste afspraak de auto te komen kijken met eventueel een proefrit, vanaf het eerste moment zijn we super netjes behandeld. Alles stond klaar, ook om eventueel een proefrit te kunnen maken. Uiteindelijk is de aankoop van de auto door gegaan, met veel enthousiasme en duidelijke uitleg van de verkoper rijden wij nu met trots in onze Ford Focus. De service was top, en ze helpen mee denken met alles wat nodig is.
