Van Mossel Nissan Dordrecht
GeverifieerdVan Mossel Nissan Dordrecht is een geverifieerd autobedrijf in Dordrecht, Zuid-Holland. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.5 op 5, op basis van 142 Google reviews. Op autokopen.nl staan 51 occasions van Van Mossel Nissan Dordrecht.
Aanbod (51 occasions)
Bekijk alle 51 occasions →Google reviews over Van Mossel Nissan Dordrecht
- Anne van Tilborg
Maandag ben ik langs geweest voor een grote beurt bij 60.000 km (€749,-) voor mijn Nissan Micra (2019). In combinatie met twee nieuwe voorbanden en een aircoreiniging heb ik in totaal €1.300 betaald. Dat vond ik aan de hoge kant, maar vanwege de goede naam van Van Mossel dacht ik: je betaalt nu eenmaal wat meer voor de naam. Kort daarna begon het bandenspanningslampje te branden. Ik ben dinsdag terug geweest en donderdag opnieuw, omdat het probleem bleef terugkomen. Uiteindelijk bleek een bandenspanningssensor defect, waarvoor ik nog eens €70 moest betalen. Wat mij vooral tegenviel, is dat de medewerker niet kon uitleggen hoe het mogelijk is dat deze sensor kort na het vervangen van de banden kapot is gegaan en dit moest navragen. Eerst zou de sensor zelf defect zijn, later werd aangegeven dat het om een leeg batterijtje zou gaan. Deze wisselende uitleg gaf weinig vertrouwen. Na het uiten van mijn ongenoegen werd aangeboden dat ik alleen de kosten van de sensor hoefde te betalen. Toen ik aangaf dat online de prijzen anders lijken en ik me afvraag of er geen schade is gecreëerd met het wisselen van de banden, kwam er geen duidelijke reactie. Al met al heb ik gedurende het hele traject het gevoel gehad financieel bij de benen genomen te worden, mede door de hoge kosten, meerdere bezoeken in één week en het gebrek aan transparantie. Voor mij geen volgende keer.
- JordyVs
Me auto staat hier al langer als een maand, nog steeds geen betaling ontvangen. Heb al meerdere keeren tehoren gekregen dat ik uiterlijk op bepaalde datum me betaling op mijn rekening heb maar komt niks van waar. Als ik aangeeft dat ik me auto maar weer op kom halen krijg ik weer het zelfde tehoren je krijgt je geld uiterlijk op x datum waar niks van waar blijkt te zijn. Klantenservice wilt ook niet mee denken of helpen krijg alleen maar het zelfde tehoren elke week. Nu raak ik in de problemen omdat hun zich niet aan hun woord kunnen houden.
- Ben Kleinjan
Aardige verkoopadviseut. Deze was er afgelopen middag (za.31-1). We zijn ons een beetje aan het oriënteren, het zal niet direct gebeuren maar de Qashqui staat voor mij bovenaan het lijstje. Wanneer we tot aanschaf besluiten over te gaan, gaan we naar deze heer. 👍
- hanneke bark
Super fijn en snel geholpen en een goede service. Ik werd thuisgebracht en kon ook weer opgehaald worden. Echt heel fijn.
- Jerry Debidien
We zijn heel fijn en vakkundig geholpen door de verkoper Almer Aantjes. Verkoper nam o.a. ruim de tijd om vragen te beantwoorden.





