Van Wees Automotive
GeverifieerdVan Wees Automotive is een geverifieerd autobedrijf in Beesd, Gelderland. Gespecialiseerd in BMW, Volvo. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.7 op 5, op basis van 372 Google reviews. Op autokopen.nl staan 88 occasions van Van Wees Automotive.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Hybride occasions bij Van Wees Automotive
3 occasions beschikbaar · brandstof: Hybride
Google reviews over Van Wees Automotive
- Jayden den Hartog
Gisteren hier mijn BMW 1-serie opgehaald en super blij mee. Bij aankomst vriendelijk ontvangen met een kopje koffie. Verkoper heeft echte kennis over de auto’s die ze hebben staan. Geen vraag is te veel. Alles wordt netjes/ duidelijk laten zien en uitgelegd. Top!
- Florentijn Bos
Wederom fantastisch geholpen bij de aankoop van een betrouwbare tweedehands BMW. Er is fijn en snel contact en je krijgt eerlijk advies. Ik ben meerdere keren geswitcht in mijn wensen, maar ben elke keer met evenveel geduld behandeld tot we de perfecte auto voor mij vonden. Hier koop ik met veel vertrouwen en ik kom zeker terug.
- Guy Rutten
Ik kwam hier eigenlijk alleen even om een set velgen op te halen voor mijn “nieuwe” BMW die ik elders gekocht had. Bij aankomst werd ik heel vriendelijk ontvangen in een hele mooie zaak. Ondanks dat het vrijdag rond lunchtijd was werd toch even tijd gemaakt om de wielen te monteren voor me. In de tussentijd kon ik wachten met een kopje koffie. Gelijk even een rondje door de showroom gelopen waar ontzettend mooie auto’s stonden. Na een kwartiertje was de auto alweer klaar en kom ik mijn weg vervolgen. Top service! Bedankt!
- Mark Bolten
Gisteren deze mooie BMW mogen ophalen bij Van Wees Automotive in Beesd. Na verschillende autobedrijven bezocht te hebben bleef Van Wees toch steeds hangen. Mooi aanbod, mooie showroom en goede prijs/kwaliteit verhouding. Ik ben een aantal keer langs geweest voordat ik besloot tot aankoop over te gaan. Ik ging altijd weer met een glimlach weg met name vanwege de tijd die de verkoper voor je neemt, en de bijbehorende gezellige praatjes. Ik ben weer ‘terug’ bij BMW. Bedankt en tot ziens!
- Mike van der Zalm
Mooie zaak, nog mooiere auto's. Zeer vriendelijk en deskundig geholpen bij de aankoop van een 3 serie GT. Geen vraag is te veel, ze nemen hier echt de tijd voor je en zetten waar nodig de extra stap. 5 sterren.


