Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Veenauto.nl

Geverifieerd
Hovenierstraat 89 · 2671 DB Naaldwijk

Veenauto.nl is een geverifieerd autobedrijf in Naaldwijk, Zuid-Holland. Gespecialiseerd in MINI. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.4 op 5, op basis van 123 Google reviews. Op autokopen.nl staan 74 occasions van Veenauto.nl.

Merken:MINI
4.4(123 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten
Telefoon0174 742 107

Aanbod (74 occasions)

Alle merkenMINI52BMW7Audi3Fiat3Toyota3SEAT2Volkswagen2Opel1Kia1
Alle brandstofHybride37Benzine36Diesel1

Pagina 1 van 4 · 74 occasions beschikbaar

Google reviews over Veenauto.nl

  • Wissam Maatouk

    Onlangs heb ik een BMW X4 gekocht bij Veen Auto en ik ben ontzettend tevreden. De service was vanaf het begin uitstekend. Een klein probleem na de aankoop werd snel en netjes opgelost, zonder gedoe. Vriendelijk, professioneel en betrouwbaar. Je merkt dat klanttevredenheid hier echt belangrijk is. Ik ben heel blij met mijn auto en kan VeenAuto zeker aanbevelen. Wat mij betreft een voorbeeld voor andere autobedrijven! Bedankt !!!

  • Coen Scheffers

    Als je niet beledigd wilt worden door een brutale ambitieloze autohandelaar, ga hier dan niet naar toe. Toen ik 19 was wilde ik kijken bij een mazda rx8. Helemaal géén excessief dure auto voor een jongen die al een paar jaar werkt en spaart. Helaas vertelde deze weggooier van een autohandelaar mij dat ik maar op youtube moest kijken hoe hij reed. En me vader mee moest nemen om een proefrit te mogen maken, omdat ik dat toch niet kon betalen. Uiteraard heb ik mijn auto destijds ergens anders gekocht.

  • Johan de Bie

    Mooie zaak! Fijn geholpen door beide broers, oprecht advies. Gaan niet voor de snelle deal, maar willen de juiste auto adviseren voor de klant. Een verademing in deze tijd.

  • Alex Ilic

    15 jaar later....misschien raar om achteraf review te plaatsen, maar enfin... 15 jaar geleden, vanuit zuiden richting Naaldwijk vertrokken met bedoeling om deze beauty aan te schaffen. Warm ontvangst, ruime tijd om auto rustig te bekijken en proefrit te maken. 3 jaar oud, 36500 km op de teller was de uitgangspunt voor nog vele jaren rijplezier wat 15 jaar later ook zo bleek. Met bijna 250.000km op de teller, al die jaren trouwe dienst, kinderproof,hondenproof,en alles wat nog erin en eruit ging proof, en nog steeds zo uitzien kan ik alleen maar blij mee zijn. Jongens, bedankt voor dit stuk geschiedenis op wielen, 51-RT-PN heeft veel gezien,meegemaakt maar vooral trouw gebleven in alle situaties 👌🏻👍🏻💪🏻 Succes verder met zaak , en ontzettend bedankt🙏🏻🍻 Alex

  • YHVV

    Vanaf het eerste moment om vrijblijvend te kijken naar het ruime aanbod van Mini, vriendelijk en vakkundig geholpen door Sven. We waren er redelijk snel uit, een prachtige Countryman waar ik heel blij mee ben. Service is uitstekend, dank!

Veelgestelde vragen over Veenauto.nl

Wat zijn de openingstijden van Veenauto.nl?

De openingstijden van Veenauto.nl: maandag: 08:30–17:30; dinsdag: 08:30–17:30; woensdag: 08:30–17:30; donderdag: 08:30–17:30; vrijdag: 08:30–17:30; zaterdag: 09:00–16:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt Veenauto.nl beoordeeld?

Veenauto.nl heeft een gemiddelde beoordeling van 4.4 op 5, op basis van 123 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Veenauto.nl?

Veenauto.nl heeft momenteel 74 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €7.945 tot €74.945.

Welke brandstoftypen biedt Veenauto.nl aan?

In het aanbod van Veenauto.nl zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Hybride, Benzine, Diesel.

Welke automerken verkoopt Veenauto.nl?

Veenauto.nl is gespecialiseerd in MINI. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Veenauto.nl?

U kunt Veenauto.nl bereiken via 0174 742 107. Meer informatie vindt u op www.veenauto.nl.