Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsCUPRACUPRA Formentor

CUPRA Formentor (2026)

1.5 TSI e-Hybrid 272 PK VZ Performance

€ 46.495
ⓘ Prijsopbouw
Netto €38.426·BTW €8.069·Rest-BPM €587
Totaal incl. BTW: €46.495

Wat kost verzekeren voor deze auto?

✈ Geïmporteerd✓ APK tot feb 2030
Netto €38.426·BTW €8.069·Rest-BPM €587
Totaal incl. BTW: €46.495
  • Nieuw
  • 2026
  • 15 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Suv
  • Grijs

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdHarrie Dijk Autoservice Hellendoorn
  • Prijs getoetstVergeleken met 381 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

CUPRA Formentor 1.5 TSI e-Hybrid 272 PK VZ Performance uit 2026, 272 pk, tellerstand 15 km, hybride, automaat. APK geldig tot 11 februari 2030.

Basisgegevens

Bouwjaar
2026
Kilometerstand
15 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Grijs

Motor & prestaties

Vermogen
272 pk (200 kW)
Cilinderinhoud
1498 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Topsnelheid
220 km/h

Afmetingen

Lengte
4.450 mm
Breedte
1.840 mm
Hoogte
1.540 mm
Wielbasis
2.680 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
1,6 l/100km
CO₂-uitstoot
10 g/km
Emissieklasse
Euro 6

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.642 kg
Max. trekgewicht geremd
1.700 kg

Historie & RDW

1e toelating
11 februari 2026
1e tenaamstelling NL
19 maart 2026
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
11 februari 2030
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
20 augustus 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 48.976
BPM
€ 707
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 381 vergelijkbare CUPRA Formentor occasions

10% onder marktprijs
€ 45.630
Laag
€ 51.616
Mediaan
€ 53.517
Hoog

Deze auto staat op € 46.495 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Verzekering voor deze CUPRA Formentor

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €572/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €13.449 (35% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • Parkeersensor voor en achter
  • Lichtmetalen velgen 19"
  • Adaptief demping systeem
  • Dimlichten automatisch
  • Parkeer assistent
  • Achterspoiler
  • mistlampen voor adaptief
  • LED achterlichten
  • Keyless entry
  • Grootlichtassistent
  • LED dagrijverlichting
  • Elektronisch Sper Differentieel

Omschrijving

Deze CUPRA Formentor 1.5 TSI e-Hybrid VZ Performance in de kleur Magnetic Tech grey is uitgevoerd in de krachtigste uitvoering met 272 PK. Een auto die prestaties en comfort combineert, en dat in nagenoeg nieuwstaat. Het bouwjaar is januari 2026 en met een kilometerstand van slechts 15 km kan deze Formentor feitelijk als nieuw worden beschouwd. Het interieur is sportief en hoogwaardig afgewerkt, met kuip sportstoelen in microvezel bekleding. De elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen zorgt ervoor dat je altijd direct de juiste zitpositie hebt. Voor extra comfort zijn de voorstoelen verwarmd en is ook het stuur verwarmd, prettig op koude dagen. Daarnaast beschikt de auto over interieur voorverwarming/(koeling), zodat je altijd instapt in een aangename temperatuur. Alle rij-informatie wordt overzichtelijk weergegeven via het volledig digitaal instrumentenpaneel. Op het gebied van technologie en gebruiksgemak is deze Formentor zeer compleet. De auto is voorzien van airco automatisch, navigatiesysteem, Apple Carplay/Android Auto en Dab. Voor liefhebbers van goed geluid is gekozen voor de premium audio installatie van Sennheiser. Het rijden zelf wordt comfortabeler en veiliger dankzij cruise control adaptief en de dodehoek detector. Ook bij parkeren en dagelijks gebruik merk je dat dit een luxe uitvoering is. Zo is er een achteruitrijcamera in combinatie met parkeersensor voor en achter, wat manoeuvreren eenvoudig maakt. De elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing is praktisch bij het in- en uitladen. Aan de buitenzijde zorgen de full-LED koplampen en lichtmetalen velgen 19" voor de sportieve, krachtige uitstraling die past bij de VZ Performance. Kortom: een zeer complete en krachtige CUPRA Formentor VZ Performance met 272 PK, in vrijwel nieuwe staat en rijk uitgerust. Een ideale keuze voor wie sportiviteit, luxe en moderne techniek zoekt, zonder concessies te doen aan comfort en betrouwbaarheid.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze CUPRA Formentor

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdHarrie Dijk Autoservice Hellendoorn
  • Prijs getoetstVergeleken met 381 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Harrie Dijk Autoservice

Kluversweg 4b

7447 JK Hellendoorn

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
191 reviews · Harrie Dijk Autoservice, Hellendoorn
Eerlijk , ik kwam om alleen eens een proefrit te doen in de Renault Megane Plug-In. Diezelfde middag een leuke deal kunnen maken. Er moest nog wat gemaakt worden na de tijd maar ook dat is perfect gegaan! Leuke aardig mensen , zowel Roy (Sales) als de man voor de reparatie en onderhoud. Een echte aanrader!

Gerjan B.

Geweldige service toen we een lekke band bleken te hebben. Werkplaats was eigenlijk al dicht maar monteur maakte voor ons een uitzondering, toppers!

Suzanne K.

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
191 reviews · Harrie Dijk Autoservice, Hellendoorn
Eerlijk , ik kwam om alleen eens een proefrit te doen in de Renault Megane Plug-In. Diezelfde middag een leuke deal kunnen maken. Er moest nog wat gemaakt worden na de tijd maar ook dat is perfect gegaan! Leuke aardig mensen , zowel Roy (Sales) als de man voor de reparatie en onderhoud. Een echte aanrader!

Gerjan B.

Geweldige service toen we een lekke band bleken te hebben. Werkplaats was eigenlijk al dicht maar monteur maakte voor ons een uitzondering, toppers!

Suzanne K.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze CUPRA Formentor

Wat kost de CUPRA Formentor 2026 bij Harrie Dijk Autoservice?

Deze CUPRA Formentor uit 2026 staat te koop voor € 46.495 bij Harrie Dijk Autoservice in Hellendoorn. De kilometerstand bedraagt 15 km.

Hoeveel kilometer heeft deze CUPRA Formentor uit 2026?

Dit exemplaar heeft 15 km op de teller en is aangeboden als hybride met automatische versnellingsbak bij Harrie Dijk Autoservice in Hellendoorn.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze CUPRA Formentor?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze CUPRA Formentor € 986 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 46.495 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.